Може ли да ми дойде и пак да спре?

  • 1 121
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Уф! И аз съм от нередовните! Нищо, че лекарят ми каза  - "кърмиш, не кърмиш, като дойде веднъж, трябва да е редовен  Rolling Eyes". Да, ама не! Първо - дойде ми на 11 месец. След това го нямаше 40 дни и сега го чакам, ама го няма. Не вярвам да сме в издънка, щото и ние сме много стриктни с презервативите (по-точно таткото  Embarassed) Няколко пъти ми се искаше да "рискуваме", нали все пак кърмя, но той НЕ  Naughty Все си мисля, че МАртин го правихме 4 месеца, а сега от първия път пък да стане  newsm78

# 16
  • Мнения: 1 722
Моят пък си е съвсем редовен ...  newsm78

# 17
  • Мнения: 590
Ох, ами на мен ми дойде в деня, в който Ели навърши 11м. Понеже вече прави 2 паузи от по 4-5 часа без да суче. Обаче почти нямах класическите болки. И не ми е толкова обилен като преди Confused
Колко дена след като свърши цикъла е най-добре да се ходи на гинеколог? Имаше някаква зависимост newsm78

# 18
  • Мнения: 249
Е, и на мен ми дойде на 4-ия месец и то много обилно, болезнено и продължително (каквото чудо не е било преди да родя, ...дори и след първото раждане също) , и от тогава - НИЩО!!!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green... Ама, не искам и да бърза  - така си ми е добре!!! Laughing

# 19
  • Мнения: 2 274
Явно проблемът е масов!
При мен все още е чисто, така да се каже.
Понякога ме заболява корема и си мисля, че аха-аха, ама не...
И се чудя ако сме сгафили как ще разбера?  Thinking

# 20
  • Мнения: 219
И се чудя ако сме сгафили как ще разбера? Thinking

Амиииииииии към 5 тия месец ще ти порасне коремчето  Wink  Grinning Grinning Понеже за мое щастие и моят още го няма и аз така се чудя от време на време. Но май задоволството преобладава в случая.......

# 21
  • Мнения: 980
И при мен - веднъж след 2-я месец и след това го няма. Хич не ми трябва, а и ние сме редовни с презервативите и .... с Глайденгела  Embarassed

# 22
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Хедра, аз съм май като теб. Само дето ми дойде 3-тия месец, докато си бях в България. 14 дни по-късно ми дойде едно кафеникаво за 2-3 дни, точно както го описваш. Бях решила да ходя на лекар, но докато се наканя и то спря  newsm78
И наш татко не ще и шегичка даже да чуе за трето  Confused Затова пък баткото и аз сме мноооого навити   Mr. Green Точно вчера с него коментирахме как ще ги разпределим по стаите, ако имаме друго бебе Party Правим си сметките без кръчмаря Wink

# 23
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Аз се "сдобих" отново с цикъл на 6 мес.,а от тогава насам ми идва точно през месец-т.е. един имам,един нямам.Пък и то това моето цикъл ли е....карам с ежедневни Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 3 926
На мен ми дойде на 41 ден от раждането. На 30-тия ми спряха лохиите и после - ку-ку - Лелката Sad Стоя три дни и си отиде. 18 дни по-късно пак имах включване #Cussing out за 4 дни, като последните два бяха на ежедневни. Иначе е ръждиво, все едно ми идва за пръв път (при мен беше много тъмно, почти черно) Rolling Eyes Та все още се чудя дали аз съм някакъв отявлен карък, който си кърми на поискване и има цикъл, или... и аз не знам какво newsm78 Но докторът ми каза като минат два цикъла да ходя, та чакам да дойде октомври и ще отида на контролен преглед, че имам и някаква раничка. 

Общи условия

Активация на акаунт