Мамолози - гр. София

  • 1 576 772
  • 5 602
  •   1
Отговори
# 2 550
  • България
  • Мнения: 430
[

0887267105 д-р Монева, 22ДКЦ
[/quote]

Някой успял ли е скоро да се свърже с нея? Аз звъня от една седмица, но или телефона е изключен или дава сигнал, но никой не вдига.
[/quote]
Говорих с д-р Монева. Телефона е актуален. В 22 ДКЦ не работи. Прави рентгенови снимки, с направление във вторник и четвъртък в Медицинска академия в поликлиниката. Другото място платено е в Бодимед.

# 2 551
  • София
  • Мнения: 1 457
[

0887267105 д-р Монева, 22ДКЦ

Някой успял ли е скоро да се свърже с нея? Аз звъня от една седмица, но или телефона е изключен или дава сигнал, но никой не вдига.
[/quote]
Говорих с д-р Монева. Телефона е актуален. В 22 ДКЦ не работи. Прави рентгенови снимки, с направление във вторник и четвъртък в Медицинска академия в поликлиниката. Другото място платено е в Бодимед.
[/quote]
Да, и аз успях да се свържа. Преглежда на свободен прием в кабинета до 22 ДКЦ, където има и лаборатория на Бодимед. Това е работното и време там:
Понеделник - 8.30-11.30
Вторник - 14.30 - 18.00
Сряда - 10.00 - 11.30

Телефон - 0887267105

# 2 552
  • Мнения: 361
Каква е цената на прегледа в частния кабинет на д-р Монева?

# 2 553
  • София
  • Мнения: 1 457
Каква е цената на прегледа в частния кабинет на д-р Монева?
30 лв. - преглед с ехограф

# 2 554
  • Мнения: 8
Здравейте,

Изчетох много от коментарите тук. Имаше много за Гаврилов, но останах крайно разочарована и възмутена. Имам фиброаденом който в момента следя и исках и второ мнение от него. С две думи до преглед не стигнах. Исках да си запазя час в частния му кабинет, но секретарката му или там каквато се води беше толкова груба и невъзпитана, че направо се чудя как някой въобще ходи при него. За мен е истинско престъпление да се отнасяш по този начин с пациентите, като някой от тях са буквално отчаяни. Държанието на госпожата добре описва здравната система в България - по-добре не се разболявай. Само мога да си представя какво е неговото отношение към пациентите след като има такива служители. Може и да си най-голямото светило, но когато не си човек си никой.
За щастие в България има достатъчно добри специалисти и вече си запазих час.

Здраве и щастие на всички  Hug Simple Smile

# 2 555
  • Мнения: 804
Такива като този Гаврилов са много, даже не искам да го нарека доктор. И аз съм възмутена от това, че докторите си затвориха душите за човешката болка и я възприемат служебно и се правят, че не познават пациентите си.

# 2 556
  • Мнения: 8
Здравейте,

Изчетох много от коментарите тук. Имаше много за Гаврилов, но останах крайно разочарована и възмутена. Имам фиброаденом който в момента следя и исках и второ мнение от него. С две думи до преглед не стигнах. Исках да си запазя час в частния му кабинет, но секретарката му или там каквато се води беше толкова груба и невъзпитана, че направо се чудя как някой въобще ходи при него. За мен е истинско престъпление да се отнасяш по този начин с пациентите, като някой от тях са буквално отчаяни. Държанието на госпожата добре описва здравната система в България - по-добре не се разболявай. Само мога да си представя какво е неговото отношение към пациентите след като има такива служители. Може и да си най-голямото светило, но когато не си човек си никой.
За щастие в България има достатъчно добри специалисти и вече си запазих час.

Здраве и щастие на всички  Hug Simple Smile

Напълно Ви подкрепям! Може да е най-добрия лекар, но като човек .... и той като служителката му е кръгла нула. Аз успях да стигна до него, каза че след два дни трябва да ме оперира, написа ми един куп изследвания, които трябва да направя преди това. Отговорих, че няма как и попитах дали не може всички изследвания да се направят след приема в отделението му, разбира се срещу заплащане, той се каза че не слушам какво ми говори и да не му губя времето! Всички знаем, че отиваме със свито сърце при мамолог, а и ако поведението му е като светилото в тази област, съвсем се сриване. Моля, напишете ми при кой лекар ходихте. Благодаря!

# 2 557
  • Мнения: X
Бойко Стоименов е пълен антипод в човешко отношение срямо Гавривов. Но ако ми трябва второ мнение някога бих прежалила едно грубо отношение. На безброй прегледи съм била в живота си, при всякакви лекари, винаги предпочитам доброто отношение и наистина има такива, които са способни да дадат.

# 2 558
  • София
  • Мнения: 5 074
Преди години потърсих второ мнение точно от прословутия Гаврилов .Така ми го даде, че се върнах при моята ДОКТОРКА и не съжалявам.
Беше 1992 година.
Диагнозата ми е РМЖ.

# 2 559
  • Мнения: 293
Искам да питам колебая се къде да отида на преглед - др Средкова, в клиника Щерев, др Стоименов или д-р Полихронов?
Става на въпрос преди няколко месеца няколко дни преди цикъл под мишницата към гърдата при допир или движение като ставане от леглото усетих болка. Ходих при проф Гаврилов, каза мастопатия да мажа с прогестогел една туба , направих но усещането си остана и искам пак да отида, но при друг лекар да ме прегледа, че така преди цикъл като започна да усещам тази тъпа болка и се напрягам...моля за съвет/гледам има ваучери за Щерев и Надежда при др Средкова, четох вашите коментари и за др Стоименов и Полихронов...благодаря предварително - парите нямат значение, важно е да получа добро отношение и преглед на първо място...

# 2 560
  • София
  • Мнения: 283
Полихронов!!! Не се замисляйте и звънете веднага, кажете, че е спешно!

# 2 561
  • Мнения: 19 317
Аз съм доволна от Полихронов в частния му кабинет. Хубаво е обаче да се отиде до няколко дена след цикъл. Имаше някакъв интервал, който е най-добър за преглед.

# 2 562
  • София
  • Мнения: 283
От 8 до 10 ден от менструация / ако менструацията е дошла на 01.11 трябва да отидете около 8-10.11/

# 2 563
  • Мнения: 366
http://www.breastlight.com/bg/
Имате ли идея дали това е добро и действа ли?

# 2 564
  • Мнения: 2 490
http://www.breastlight.com/bg/
Имате ли идея дали това е добро и действа ли?
За мен това е просто един много силен фенер за 100 паунда  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт