Мамолози - гр. София

  • 1 576 505
  • 5 602
  •   3
Отговори
# 2 610
  • Мнения: 33
Здравейте,
Скоро не съм писала..
Аз съм в процес на чудене къде да отида да се оперирам -онкото при не знам кого, ВМА при Байчев или IАГ при Гемеджиев.
Може ли да ми помогнете с информация за формалностите. Тоест как се случват нешата , плаща ли се, колко и каквото друго се сетите ще ми е от полза.

# 2 611
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
Здравейте,
Скоро не съм писала..
Аз съм в процес на чудене къде да отида да се оперирам -онкото при не знам кого, ВМА при Байчев или IАГ при Гемеджиев.
Може ли да ми помогнете с информация за формалностите. Тоест как се случват нешата , плаща ли се, колко и каквото друго се сетите ще ми е от полза.

Миналата година си правих операция при др. Гемеджиев. В деня на операцията си платих за избор на лекар мисля тогава беше 200лв.  newsm78 Не бяхме говорили предварително, хич не се бях и сетила да го попитам. Просто се разбрахме за датата, на която да отида за операцията.

# 2 612
  • Мнения: X
Там доколкото си спомням 200лв беше Избор на екип за "Малка операция". Толкова платих за биопсията, тя беше с местна упойка. За "Голямата операция" пак там не плащах нищо. Най-добре иди на място и питай за подробности.

# 2 613
  • Мнения: 1 078
Здравейте,
Скоро не съм писала..
Аз съм в процес на чудене къде да отида да се оперирам -онкото при не знам кого, ВМА при Байчев или IАГ при Гемеджиев.
Може ли да ми помогнете с информация за формалностите. Тоест как се случват нешата , плаща ли се, колко и каквото друго се сетите ще ми е от полза.
За онкото - не знам. ВМА при Байчев - много добър избор. В ІАГ при Василев или Младенов.
За Гемеджиев не мога да кажа.

# 2 614
  • SF
  • Мнения: 21 243
Каква е операцията - малка, сериозна? В онкото не се плаща нищо. Там ще ти кажа при кого.

# 2 615
  • Мнения: 964
Здравейте,
Скоро не съм писала..
Аз съм в процес на чудене къде да отида да се оперирам -онкото при не знам кого, ВМА при Байчев или IАГ при Гемеджиев.
Може ли да ми помогнете с информация за формалностите. Тоест как се случват нешата , плаща ли се, колко и каквото друго се сетите ще ми е от полза.

преди 3 години 150 лв при Гемеджиев - операцията мина леко и гладко , но след 6 месеца на контролен ме излъга, че имам още едно нещо за махане  Crazy ( казвам излъга , защото в паниката си дадох сума пари и се прегледах при други пет лекари които отрекоха категорично твърденията му и вече не му вярвам ,... а преди това го боготворях  )

п.п. сега отново имам ( надявам се киста и лекарите да не грешат ) и се чудя и аз къде да отида да я махна , че е 1 см и ме притеснява . Много ме е страх , лятото я пунктирах и сега пак се пълни  Cry , няма ли край и лек за това незнам  ooooh! .

Всичко добро !

# 2 616
  • Мнения: 20 176
Скрит текст:
Гемеджиев ме излъга, че имаш още едно нещо за махане  Crazy ( казвам излъга , защото в паниката си дадох сума пари и се прегледах при други пет лекари които отрекоха категорично твърденията му
Хехе, и при мен беше същото преди време, в последствие разбрах, че и при една приятелка...от уплаха след това обиколих всички светила за които разбрах, даже и при проф. Станко Киров, които бяха категорични, че ми няма нищо.

Последна редакция: пн, 23 яну 2017, 10:04 от Lemy

# 2 617
  • Мнения: 964
Скрит текст:
Гемеджиев ме излъга, че имаш още едно нещо за махане  Crazy ( казвам излъга , защото в паниката си дадох сума пари и се прегледах при други пет лекари които отрекоха категорично твърденията му
Хехе, и при мен беше същото преди време, в последствие разбрах, че и при една приятелка...от уплаха след това обиколих всички светила за които разбрах, даже и при проф. Станко Киров, които бяха категорични, че ми няма нищо.

хахах еее , защо така този човек - незнам,...а аз много му вярвах
Скрит текст:
той на мен даже и снимка ми даде с "нещото - нищо " и когато питах на последващите мнения "що е то?" колегите му вдигана рамене и казваха; нищо ... само един от тях се осмели и каза ; той ти е снимал вероятно ребро , защото е видял че си страхлива и е решил да се възползва .
За операцията , като хирург аз бях доволна - определено , но като пациент ме изгуби .
Глупаво е един лекар да с мисли че може по този начин да просъществува "хранейки се от човешката мъка" ... нима си мислят , че пациентите сме по нисши от тях и не бихме отишли на оше поне едно мнение преди да ни тръшната на масата ?
Но сега ... кистата ми си е факт ( дано е киста ) и трябва да търся друг лекар ,на който да се доверя , трудна работа .
Важното е всичко да свърши добре !

Последна редакция: пн, 23 яну 2017, 14:58 от svetlinar

# 2 618
  • Мнения: 199
Здравейте.От известно време се опитвам да си запиша час в кабинета на д-р Полихронов,но никой не вдига.Ако някой има информация за него,моля да сподели.

# 2 619
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Здравейте! Ако някой желае да се консултира с нашия екип в Пловдив, сме готови да го приемем,  независимо дали е за профилактика или поради проблем. Знам, че темата е за София, но все пак сигурно има хора и от други градове и от Пловдив, които биха чели тази тема. Важното е да сме полезни. Пишете на лично  съобщение и ще ви оставим координати за връзка с нас.
Поздрави и позитивен нов ден!
Медицината е призвание, както учителската професия.

По отношение на въпроса - при операции не винаги се заплаща избор на екип, може и да не ти искат такъв. Има много колеги, които не работят с избор на екип и приемат пациента по здравна каса, ако той е приет платено си плаща операцията.
Оперативна дейност по НЗОК може да се извърши във всяка болница с договор, а платено във всяко лечебно заведение.
По отношение на д-р Полихронов, той мисля че работеше в Онкологията в Дървеница - сега не знам дали е там и защо не си вдига телефона.

Последна редакция: ср, 25 яну 2017, 16:06 от docsi

# 2 620
  • SF
  • Мнения: 21 243
Там работи със сигурност, но нямам негов телефонен номер. Може да се намери от указател и около обяд всеки ден е там.

# 2 621
  • Мнения: 199
Нали д-р Полихронов има и частен кабинет в центъра на София.Аз там звъня,но никой не вдига.В онкологията звънях на стационарен телефон,казаха ми да звъня на gsm.

# 2 622
  • Мнения: 964
тези телефони имам аз на д-р Полихронов
0888613139
0876477616

# 2 623
  • Мнения: 1 091
Здравейте,
Знаете ли дали д-р Монева все още работи и къде? Ходила съм преди години в 25ДКЦ, но вече не е там.

# 2 624
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Здравейте,
Знаете ли дали д-р Монева все още работи и къде? Ходила съм преди години в 25ДКЦ, но вече не е там.

В 22 ДКЦ /отстрани, не в самата клиника/.

Общи условия

Активация на акаунт