Зелено ако!

  • 4 249
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 387
Момичета, възможно ли е да имаме зелено ако от антибиотик? Пием антибиотик  осем дни вече и акаме зелено. Не се сещам нищо зелено да сме яли и затова реших, че може да е от антибиотика. И освен това изобщо не и мирише акото за разлика от преди. Не мога да разбера кога е наакана. Мириша дупето и решавам, че няма ако, а като погледна имааааааааа. Имали ли сте такъв случай, споделете!

# 1
  • Слънчевия дом
  • Мнения: 131
Да може да се оцвети от антибиотика , и да я няма специфичната миризма , и на мен се е случвало но ако се тревожиш звънни на педиатъра си и сподели с него .

# 2
  • Мнения: 2 447
Ами,мисля че е възможно!Чела съм в листовките на някои АБ,че изпражненията може да потъмнеят,в такъв случай,защо не и да позеленеят.Погледни какво пише в листовката

# 3
  • Мнения: 5 001
Черни знам че може да станат, за зелени не съм чувала.

# 4
# 5
  • Мнения: 2 521
За миризмата-сигурно е от антибиотика.И аз съм забелязала,че остава само някаква кисела миризма такава,а изчезва характерната.
За цвета-възможно е да е от антибиотика.Тя миризмата изчезва,пък какво остава за цвета Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 3 524
ако добре си спомням акото му се оцветяваше в тъмнозелено от аугументин-а.

# 7
  • Мнения: 1 677
Да, може да е от антибиотика. Но по-добре се консултирай и с лекарката си.

# 8
  • Мнения: 4 447
КОгато моят син беше малък, акаше (той като ака не акам и аз)
в зелено, когато му смених АМ-то. От многото желязо. А, ако
пие (ти пиеш ли?) АБ и има промяна в акото, аз лично бих се
консултирала с педиатъра. Лично аз съм против даване и изписване
на антибиотик на малки деца (бебета) излючително вредни и
токсични. За справки - акото на детето ти Simple Smile

Поздрави!

# 9
  • София
  • Мнения: 387
Магнит, аз също съм против пиенето на АБ, но в нашя случай няма друг начин. Ако ти знаеш друг начин за лекуване на остър гноен отит без АБ, пиши ми и ще се радвам да го споделиш! Досега не сме пили АБ и сме се справяли с други средства, но в този случай имаше много силно възпаление, висока температура (над 39,5) 5 дни, която не се сваля, а само се понижава от Нурофена и Панадола и много болки в ушите.

# 10
  • Мнения: 1 219
най-добре прочети внимателно листовката на лекарството и се посъветвай с педиатъра на детето PeaceИначе,да! И аз мисля,че цвета на изпражненията може да се е променил от АБ.Аз,когато бях бременна и 3 месеца след раждането пиех желязо,от което цвета на изпражненията ми беше черен Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 387
Момичета, извинете ме за израза. Става въпрос за дъщеря ми, но аз толкова преживявам всичко с нея, че все едно на мен ми се случва.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 524
Момичета, извинете ме за израза. Става въпрос за дъщеря ми, но аз толкова преживявам всичко с нея, че все едно на мен ми се случва.
какъв антибиотик пие детето ти, не разбрах?
писах ти че при моето дете стана от аугументин по този начин. 1-2 дни като спря и цвета се "оправи".
можеш и педиатъра да попиташ дали може цвета да се смени от вашия вид АБ, за аугументина гарантирам че се сменя цвета, за съжаление го е пил два пъти и така се получаваше, както и на 2-3 негови приятелчета след този АБ.
да минава бързо ти желая Praynig

# 13
  • София
  • Мнения: 387
Пием Зинат. Утре сутринта ще пием за последно и после ще видим акото дали ще се оправи. Надявам се да се нормализира.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 524
Пием Зинат. Утре сутринта ще пием за последно и после ще видим акото дали ще се оправи. Надявам се да се нормализира.
със зината нямам "опит" дано и нямам де, но отново да ти пожелая да мине по-скоро
според можеш да се консултираш с педиатъра за римбомунил, имнуностимулатор, доколкото разбрах него го изписват при остри епизоди на отит. сина ми пие бронховаксом, но при него на друго място "удря" за затова Peace

Общи условия

Активация на акаунт