Уши, нос, гърло - гр. София

  • 677 887
  • 792
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 6
виждам че всички пишете за различни впечатления
знам че е и късмет но след като обиколих 7 различни унг

имам огромна молба
търся най добрия хирург за по особена и изключително опасна и сложна операция на сливиците от София
моля ви кажете доктор за който знаете от личен опит и ми дайте кординати

ще ми е от полза ако ми кажете плюсовете и минусите на лазерната операция и къде и колко струва

# 166
  • Мнения: 212

Zhiki, виждам , че не си фотомодел  Grinning , сигурна ли си , че доктора е флиртувал с тебе ?!  Laughing
аз по свестен и скромен лекар не познавам .... според мен си изтълкувала нещо погрешно или си имала еротични фантазии..

# 167
  • София
  • Мнения: 195

Zhiki, виждам , че не си фотомодел  Grinning , сигурна ли си , че доктора е флиртувал с тебе ?!  Laughing
аз по свестен и скромен лекар не познавам .... според мен си изтълкувала нещо погрешно или си имала еротични фантазии..

Vili7, няма да се впускам в спорове и диспути с теб...Имам си собствено, изградено от личния ми контакт със споменатото лице мнение. Споделих го с останалите...А ако представата ти за ТОЗИ лекар е като за скромен човек, то в такъв случай това обстоятелство говори по-скоро за твоята външност. newsm78
 По въпроса- това е тема за лекари- оториноларинголози. Всеки има право да изкаже лично впечатление за някое от споменатите тук  лица. Колкото и това да не се харесва на други...

# 168
  • Мнения: 1 650
А някакви мнения за д-р Димитър Златков от Токуда?

# 169
  • Мнения: 212
Zhiki, от цялото писане не стана ясно доктора свърши ли ти работа или не ? фарингита оправили се ? все пак във форума се обсъждат професионални качества на УНГ специалисти.
На мен като жена често ми се случва до като съм на срещи с клиенти или важни хора да флиртуват с мен ... дори и лекари ... в това няма нищо лошо , стига да е направено деликатно и интелигентно. Всяка жена има нужда да се чувства привлекателна... това действа добре на писхиката и я прави по-уверена. Може би за тази тема също има под-форум и е добре да го обсъждаме там.
 Two Hearts

# 170
  • Мнения: 6
да явно тук се вълнувате от други теми а на мен наистина ми трябва най добрия УНГ хирург

иначе по въпроса от обиколените 7 унг имах в същото заведение и то вообще не деликатно а директно предложение от човек на възраст два пъти колкото моята ...и не беше нищо подобно на флиртуване
но това не е за обсъждане

моля ви върнете се на темата и ми препоръчайте някой отличен доктор от личен опит!!!

# 171
  • София
  • Мнения: 4 899
моля ви върнете се на темата и ми препоръчайте някой отличен доктор от личен опит!!!

Мисля, че цялата тема е изписана именно с мнения от личен опит  Peace !
Ако я прочетеш, със сигурност ще си набележиш поне 5 лекари.
Не виждам смисъл да повтаряме едни и същи неща, когато вече сме ги писали.
А ако не намериш отговор на въпроса си тук, пиши и в "Здравния подфорум". Отделно има и тема "Бял списък на лекарите в София" - пусни търсачката.
Успех ти пожелавам и бързо и безболезнено разрешаване на проблема  Hug  bouquet !!!

# 172
  • Мнения: 212
сияйнааа, аз съм доволна от Д-р Боримир Фурнаджиев - furnajiev.com (намерих и сайта му в гугъл). Аз и мъжа ми сме му от доста време пациенти и мога да кажа само добри неща за него. Специалист от старата школа-внимателен, изслушва, мисли, не прибързва...цените са му народни - 25 лева първичен преглед и 10-15 вторичен (поне толкова бяха като ходих последно). Занимава се и със сложни неща. Човека е професионалист по моя преценка... и най-важното на нас той ни помогна.

# 173
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Прочетох всичко, но така и не видях мнения за д-р Бояджиев УНГ МВР Болница София, бихте ли споделили нещо ако сте го чували.

# 174
Здравейте!
И на мене ми се наложи да отида при доктор Рейнов, защото имах проблем с ушите, той ме излекува и за пръв път чух от лекар следните думи който ме трогнаха. Благодаря Ви че ми се доверихте. Много мил и внимателен лекар, които обяснява какво ти е. И се държи човешки.

# 175
  • Мнения: 3 886
Аз за докторите в ИСУЛ съм с особено мнение.

Съгласна, ама защо си спести думата особено негативно мнение Wink
Моето не е негативно , а е smile3511 smile3511 smile3511

Заради некадърниците от Исул детето ми е с макаричка в ухото и ще се наложи пластика на тъпанчето , тъй като липсва 2/3 от него
Ти се благодари че чува аз заради тях едва не загубих напълно слуха си

# 176
# 177
  • Мнения: 249
Здравейте, изчетох всичко писано дотук, но не намерих търсената информация. Малкото ми дете е на 1г.3м. При никнене на почти всеки зъб прави хрема, възпаление на гърлото и ушите. В момента пак има хрема и кашлица. Ходим при д-р Кънчева от ИСУЛ от години, но в момента тя е в отпуск. Бихте ли ми препоръчали лекар, който освен че преглежда /ходихме вече при такъв – никаква полза/, но и да й изсмуче сополите с помпичка, както и да й маже носа и гърлото.

# 178
  • Мнения: 1 650
Здравейте, изчетох всичко писано дотук, но не намерих търсената информация. Малкото ми дете е на 1г.3м. При никнене на почти всеки зъб прави хрема, възпаление на гърлото и ушите. В момента пак има хрема и кашлица. Ходим при д-р Кънчева от ИСУЛ от години, но в момента тя е в отпуск. Бихте ли ми препоръчали лекар, който освен че преглежда /ходихме вече при такъв – никаква полза/, но и да й изсмуче сополите с помпичка, както и да й маже носа и гърлото.
С какво да й маже носа и гърлото? newsm78

# 179
  • Мнения: 1
момичета здравейте.искам да попитам за мнение.искам да заведа дъщеричката си на преглед за унг имаме трета сливица. правим сополи почти постоянно.какво ви е мнението за д-р тодоров и д-р райнов в исул и евентуално някакви координати.
боледуваме често

Общи условия

Активация на акаунт