Уши, нос, гърло - гр. София

  • 678 190
  • 792
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 838
Veseto,
изкривяването при вас на 3 сливица ли се дължи?

# 676
  • София
  • Мнения: 8 131
О не. То си е вродено и вероятно наследствено при нас. Моят мъж преди пет години е опериран от това точно от д-р Кирова.
Просто в комбинация с третата сливица, нещата са още по-сложни...

# 677
  • софия
  • Мнения: 506
Някой да има актуален телефон на д-р Ала Камел да ми го даде ,че трябва да водя синът ми на преглед?Имаме проблем с ухото,а от него преди години съм била доволна.Сега когато звъннах на номера ,който излиза в интернет ми казаха ,че вече не работи там  newsm78

# 678
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
В ИСУЛ ли не работи вече?

# 679
  • София
  • Мнения: 8 131
Работи в Исул. Всеки ден 14.30-19 ч. 218 кабинет.

# 680
  • софия
  • Мнения: 506
Не знам дали работи или не работи факт е какво ми казаха по телефона ,че вече не е при тях в центъра .Звънях на джиесема даден в интернет ,който завършваше на единици.

# 681
  • София
  • Мнения: 8 131
Информацията, която Ви посочих по-горе е от миналата седмица...

# 682
  • Мнения: 105
Номерът с единиците не е на ИСУЛ, а на МЦ "Цима - М". И аз звънях на тях и ми казаха, че е в ИСУЛ всеки ден от 14 до 19, а при тях ходел само четвъртък. Някой мож ели да ми каже, дали само със запазен час се ходи при него и ако да, да ми даде актуален номер, понеже в  интернет не намерих нищо Simple Smile ?

# 683
  • Мнения: 2
Здравейте, мами! Ние бяхме преди няколко дни при д-р Камел в ИСУЛ в 218 кабинет. Бяхме без запазен час с направление от личната лекарка. Има много хора и доста се чака. Но той каза по-добре да чакаме, защото ако запазим час щяло да стане след месец.За жалост не мога да помогна с телефонен номер.

# 684
  • Мнения: 105
И аз ходих вече. Хубавото е, че работи до 20:00 ч., а не до 19:00,  и успях да се наредя след работа. Почаках към час. Не видях да пише номер някъде.

# 685
  • София
  • Мнения: 52
Здравейте, знае ли някой доктор Кирова кога е в Окръжна болница и чака ли се много пред кабинета? Къде точно в Окръжна болница да я търся?

# 686
  • Мнения: 838
Привет, какви може да са причините за носов говор, освен 3 сливица?

# 687
  • Мнения: 272
Здравейте, искам да заведа детето на УНГ специалист. Често прави задна хрема и ми се иска да я прегледат. Знаете ли дали при прегледа може да е здрава. Т. Е. Да се направи преглед, когато няма хрема.

# 688
  • Мнения: 99
Явно ще се наложи да махнем третата сливица на сина ми, но искам още едно мнение. Казаха ми др Улевинов, но в нета не намирам никаква актуална информация, къде приема, и някакъв телефон да запиша час. Ако някой има информация, помогнете ми.

# 689
  • София-Младост
  • Мнения: 23 362
Явно ще се наложи да махнем третата сливица на сина ми, но искам още едно мнение. Казаха ми др Улевинов, но в нета не намирам никаква актуална информация, къде приема, и някакъв телефон да запиша час. Ако някой има информация, помогнете ми.
Централа: 02 / 80 54 210
УНГ кабинетът на Д-р Улевинов се намира на първия етаж в детската клиника по Белодробни заболявания в двора на Майчин дом. ул.Здраве- София. Д-р Улевинов приема без предварително записване. Прегледите се извършват до 12ч всеки ден.
Обадете се и попиптайте все пак, може да отсъства.
Препоръчвам ви и д-р Катя Кирилова, преглежда в частен к-т на ул. Позитано.

Общи условия

Активация на акаунт