Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 228 338
  • 5 699
  •   2
Отговори
# 4 290
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
За Ямаков тук може да се запази най-лесно час. https://superdoc.bg/lekar/d-r-kamen-yamakov-2346/
Много отдавна не съм ходила при него, но тук пише,че на 28-ми си качва графика за следващия месец. Wink

# 4 291
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 937
Благодаря на pospalancho и най-вече на gerda1, която още вчера ме светна за сайта. И за мой огромен късмет - имаше точно 1 час за днес, явно прясно освободен. Та минах през Ямаков. Вижда се "нещо" в цервикалния канал, което е трудно да се каже полип ли е, слуз ли е или гънка. Не е тръгнало да излиза през входа на канала. Ще се проследява във времето, не е за операция. В кухината на матката няма нищо тревожно  Praynig Полипът се оперира като първо се оглежда с камерка, после се маха (до колкото разбрах не с рязане, а със завъртане) и само мястото на крачето се кюретира. Няма поголовно стържене като при аборт.

Благодаря на всички  Hug Все пак ще си чакам и евентуално час за Христамян. Да чуя още мнения и цени.

# 4 292
  • Мнения: 54 909
Не съм съгласна с негативните мнения за д-р Крумов. При мен не се откри полип, много беше внимателен и всичко ми обясни. Имах удебелена лигавица и съмнение за полип. Изписа ми Оргаметрил за 3 месеца.
Като цяло обаче полипите рецидивират, не само тези в матката.
А иначе съм имала полип в канала, преди 18 години. Тогава ми го махнаха с кюртаж, ама то друго нямаше. Не е имало рецидив.

# 4 293
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 937
.

Последна редакция: пн, 09 юли 2018, 23:26 от Джулая

# 4 294
  • Мнения: 1 383
Момичета, този сайт доколко е достоверен? Т.е. мога ли да разчитам, че като си запазя час през него, наистина ще имам час като отида?

# 4 295
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 937
Момичета, този сайт доколко е достоверен? Т.е. мога ли да разчитам, че като си запазя час през него, наистина ще имам час като отида?
Аз го тествах. Днес докторът знаеше кого чакаше. Видя ми името в системата. И аз се притеснявах за същото.

Отделно при всеки лекар има рейтинг и отзиви.

# 4 296
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
За 2 лекарки съм запазвала час и при двете нямаше издънки. Отварят на компютъра графика и им излиза кого чакат. Е при едната беше за детето часа, но излизаше моето име, но това не беше проблем. В пъти по- удобно е отколкто да звъня и да не ми дигат, а мога да си запазя час и по което и да е време. С 2 малки деца вкъщи говоренето по телефон в човешко време понякога е невъзможно.

# 4 297
  • Мнения: 3 459
Гинеколог да ми препоръчате който евентуално да ползвам отвреме-навреме само за ехографии? Лекарката ми ще излиза в отпуска и да имам вариант ако ми се наложи индидентно да търся през времето докато е няма.

# 4 298
  • Мнения: X
Мерджанов. Миналото лято ходих при него няколко пъти м/у прегледите при Минев, защото много се тревожех наред ли е всичко с бебето. Много подробни прегледи, много бях доволна.

# 4 299
  • Мнения: X
Зависи колко пари си склонна да плащаш.

# 4 300
  • Близко съм
  • Мнения: 832
Мерджанов вече не бих го препоръчала и на врага си.

# 4 301
  • Мнения: 4 431
Препоръчайте ми някой за ЖК по ЗК, който няма да има проблем, че ходя и на частно. Не искам и да ме вика често,  не съм от тези, които искат ехограф през седмица-две, освен ако не се налага, разбира се. 
Мислех си за д-р Станева, но четох, че тя вика на преглед през 2 седмици и плюс това да ходя по веднъж на месец в частния кабинет, ще ми дойде в повечко.

# 4 302
  • Мнения: X
Мерджанов вече не бих го препоръчала и на врага си.
Защо?

# 4 303
  • Близко съм
  • Мнения: 832
Мерджанов вече не бих го препоръчала и на врага си.
Защо?



Не знам колко стаж, практика  и учебници трябва да изяде един ЛЕКАР- специалист, за да прави разлика между поликистозни яйчници и фоликури, и др. още примери ,но не ми се излагат, това е моят опит при него, за други може да е добър. Нищо лично.

# 4 304
  • Мнения: X
Може просто да не може да гледа на ехограф и да е повече акушер отколкото гивеколог.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт