Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 219 083
  • 5 682
  •   3
Отговори
# 4 335
  • Мнения: X
Не знаех, че Петрова прави вече и фетална морфология. От кога?

# 4 336
  • Мнения: 1 669
От години, има специализация в Англия по фм.

# 4 337
  • Мнения: 809
Моята първа ФМ я прави тя в 12 седмица мисля , мога да проверя . Сега втората ми я прави Троянчев отидох при нея за консултация не ми е правила втора ФМ . Но първата ми я прави тя преди има няма 10 седмици ✌ даже мисля имам сниман документа за кръвната проба ще потърся . Относно колко човека има днес си взех болничните и в клиниката в 8.30 имаше поне 20 човека не знам дали всички са за нея но имаше много хора и то не за първи път .

# 4 338
  • Мнения: X
Момичета, феталната морфология е нещо много сериозно, не си правете шега с него.

# 4 339
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 804
Клиниката е така от доста време. Последните два месеца винаги има много хора сутрин, по обед, следобед. Момичетата в темата за Ню лайф споделят същото. Преди година даваха часове за Петрова за след месец, сега дават за след месец и половина. Сами си правете изводите.

# 4 340
  • Пловдив
  • Мнения: 4 137
Не следи бременнос, не води раждания, не прави секцио, не оперира......и няма часове. Изводите предпочитам да не ги споделям. Ако е преценила да преглежда по 10 пациентки на ден, това е нейно право, но за мен това не е натовареност. Преглед при стимулация за ин витро е не повече от 10 митути, ........Пъричният да е 30 митути. Пък и щом има желаещи да чакат по толкова.......

# 4 341
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 804
АРТ процедурите изискват доста повече прегледи и посещения от обикновените бременности. Още повече, че често между изясняване на причината за стерилитета и + тест минава много време и адски много изследвания при по-заплетени случаи. Друго - тя търси винаги вариант ин витро да е последна опция. Това сигурно обяснява множеството посещения и народа пред кабинета й. Всеки сложен и заплетен случай ще ме разбере.
Най-лесно е стимулация, ин витро и айде.

# 4 342
  • Пловдив
  • Мнения: 4 137
Много добре ми е ясно какво включват проблемите на стерилитета. Но представи си, че тръбите са запушени и образуват хидросалпингс. С тези тръби процедурата е обречена. Трябва да се направи лапароскопия и да се прекъснат. Кой ще го направи? Защото ако това се напвави от хирург дето понятие си няма как и къде се прекъсват тръбите, не е адекватно. Тръбите трябва да бъдат прекъснати, а не отсранени. На пръв поглед звучи еднакво, но не е. Защото ако се отстранят се нарушава кръвоснабдяването на яйчниците и това ще намали овариалния резерв. При поликистоза не се прави фенестрация. Това също унищожава овариалния резерв. Там тяма нужда от операция, но все още има лекари, които го правят. Именно защото стеритета е общирна област, изисква познания и умения в много посоки, за да обхване всички аспекти на проблема. И с това трябва да е ангажиран един човек. Иначе отговорността се размива и прехвърлянето на вина е неизбежно. Всеки път се ядосвам да обяснявам едно и също, но все пак има хора, които разчитат на адекватна информация и си правя този труд. Затова давам и конкретни примери. И още мога да пиша, но не ми се занимава. От един преглед с назначени след него адекватни насоки може да се разбере проблема. Иначе и 10 прегледа няма да свършат работа. В заключение, искаше ми се са не съм толкова добре запозната с проблема стерилитет.

Последна редакция: пт, 03 авг 2018, 09:43 от dazel

# 4 343
  • Пловдив
  • Мнения: 40 824
Момичета, феталната морфология е нещо много сериозно, не си правете шега с него.
ГЕРДА,писах ти ЛС.

# 4 344
  • Мнения: 3 459
То в Пловдив изобщо може ли да се разчита на някой за фетална!? Май не!

# 4 345
  • Мнения: 4 416
Е, айде сега за това няма, за онова няма на кого да се разчита...

# 4 346
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 804
На мен също ми се искаше да не съм запозната от близо, ама ей на, съдба. А даже положението не ми е уточнено още. Пък съм ходила към 15-тина пъти до момента /защото нали - изследвания, ендокринолози, микробиологии, цветни снимки и още един куп неща, които не стават с едно ходене/. Докато стигнем до процедура, сигурно ще ходя още минимум три пъти по толкова. А не съм само аз. Виждам все различни момичета и двойки, като ходя, което не е никак рядко и всички чакат за Петрова. Въпреки липсата на часове, никого не е върнала, понякога пренасочва, да, но не връща. И  9 часа дневно не е кратко работно време, струва ми се. Предпочитам да ме гледа някой, който преглежда качествено 10 пациента, а не 30 на конвейер, а вярвай ми, бройката далеч не е само 10.
Относно неща, които не правят в клиниката, пренасочват към техни доверени клиники и лекари. Това не е малко.
Петрова следи бременност, виждала съм нееднократно бременни момичета да влизат в кабинета й, не оперира, но прави пункции, трансфери, инсеминации, както разбрахме и фетална морфология също.

Последна редакция: пт, 03 авг 2018, 10:50 от blue.angel

# 4 347
  • Пловдив
  • Мнения: 3 562
За коя Петрова и коя клиника се говори в последните две страници?

# 4 348
  • Мнения: 272
Е, айде сега за това няма, за онова няма на кого да се разчита...
и аз това се чудя... къде искат да ни насочат колежките по съдба...
може би в София...? при Боговете..?... .където не се чака за преглед.... не разбирам...?!
Никой не кара никого да ходи при Петрова, не разбирам защо е тази лекция по медицина, която прочетох по горе...

# 4 349
  • Мнения: 272
На мен също ми се искаше да не съм запозната от близо, ама ей на, съдба. А даже положението не ми е уточнено още. Пък съм ходила към 15-тина пъти до момента /защото нали - изследвания, ендокринолози, микробиологии, цветни снимки и още един куп неща, които не стават с едно ходене/. Докато стигнем до процедура, сигурно ще ходя още минимум три пъти по толкова. А не съм само аз. Виждам все различни момичета и двойки, като ходя, което не е никак рядко и всички чакат за Петрова. Въпреки липсата на часове, никого не е върнала, понякога пренасочва, да, но не връща. И  9 часа дневно не е кратко работно време, струва ми се. Предпочитам да ме гледа някой, който преглежда качествено 10 пациента, а не 30 на конвейер, а вярвай ми, бройката далеч не е само 10.
Относно неща, които не правят в клиниката, пренасочват към техни доверени клиники и лекари. Това не е малко.
Петрова следи бременност, виждала съм нееднократно бременни момичета да влизат в кабинета й, не оперира, но прави пункции, трансфери, инсеминации, както разбрахме и фетална морфология също.
угодия няма на никого!
Др. Петрова е в кабинета си от 7 часа сутрин и не си тръгва преди 17 часа...., колко часа е това може сама да сметне дамата ...
Аз бях нейна пациентка , и знам добре .... Бройката далеч надвишава и 30 на ден, вярвай ми... Не връща , не отказва на никого... и после пак недоволни. Ако не им дадат час - недоволни, ако им кажат Ела и изчакай - пак недоволни...
Е, има и друго лекари все пак...

Общи условия

Активация на акаунт