Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 814
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 810
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Момичета, от позната взех GSM-ма на кабинета на др. Даскалов, на който отговарял акушерката за записване на час. По кое време да звъня, някой има ли идея?  newsm78

# 811
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
ами аз съм си от пловдив ама и аз незнам къде,с първата бременност бях при един-много добър,любезен,но последния месец ме подразни,и оттогава не съм му се и обадила .и сега не искам при него,
ти в коя седмица си бременна?
има ли изискване кога да се записваме за ЖК,една докторка днес казала на сестра ми че чак в 12 г.с.
и има ли разлика в направление за гинеколог и направление за записване за ЖК

# 812
  • Мнения: 54
За направлението знам че има, защото аз си взех направление за ЖК и докторката ми ми каза да внимавам в избора си защото този талон важи за цялата бременност а е много трудно да ми издаде нов. Можете ли да ми отговорите колко струват прегледите ( горе-долу) за да мога да добия някаква представа и горе долу на колко прегледа се ходи през цялата бременност, ако всичко е наред. Ами май съм в 12. Досега съм ходила само на един преглед но беше в началото на март.

Последна редакция: вт, 06 апр 2010, 12:18 от aleksia

# 813
  • Мнения: 8 242
За направлението знам че има, защото аз си взех направление за ЖК и докторката ми ми каза да внимавам в избора си защото този талон важи за цялата бременност а е много трудно да ми издаде нов. Можете ли да ми отговорите колко струват прегледите ( горе-долу) за да мога да добия някаква представа и горе долу на колко прегледа се ходи през цялата бременност, ако всичко е наред. Ами май съм в 12. Досега съм ходила само на един преглед но беше в началото на март.
Ако си по ЖК не струва нищо.. Ходи се всеки месец и ти правят различни неща - каквото ти се полага Simple Smile Ако питаш за ехографи - мисля бяха 2 или 3..
А пък ако искаш да се гледаш всеки месец - по 20-30 лв.. зависи от това при кой ходиш "на частно" .. има и допълнителни изследвания, ако искаш.. и разни 3-4-5Д-та  Crazy
Та може и нищо да не плащаш.. може и 1000 лв да дадеш за цялата бременност.. това ти си го преценяваш..

# 814
  • Мнения: 54
Simple Smile мерси, просто исках да питам нормалните прегледи колко струват. Отдавна не съм ходила на гинеколог. А за допълнителните прегледи знам че си се заплащат. Като гледам че повечето доктори не работят с НЗОК и затова искам да си направя сметка дали ще мога да си позволя на частно.

# 815
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
ами при Паскалева платих 30лв,
при Дренски прегледа е 25лв,
днес следобед ще ходя при една гинеколожка Патрикова на преглед ,прегледа бил 15 лв,иначе и по касата приема,но не водела ЖК
за други доктори нямам информация
а иначе за женската консултация ,ходих с първата бременност всеки месец,доктора ме гледа всеки път на ехографа,по негово си желание,изследванията които се полагат ти пуска и така,но успоредно с него си ходех при Дренски на частно,и при него родих.
аз иначе съм в 9г.с.значи е рано да се записвам за ЖК,ще изчакам още малко.

# 816
  • Мнения: 6 206
прегледи има и по 50 лв - при Даскалов примерно
знам, че и при други са по 50 лв
иначе по ЗК за следене на бременност не мога с чисто сърце да препоръчам никой
аз си следих в поликлиниката на Събота Пазара, три бременности подред, не мога да кажа нищо лошо за докторите - трима различни, сигурно са ок за безпроблемна бременност, но ехографът е доста стар и неточен.

# 817
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
А има ли Д-р Стаменов или бъркам името?май водел ЖК и работел май,но изобщо не съм сигурна във ВМИ???
Каспър ти ги познаваш повече лекарите от ВМИ

А да питам и за има един Д-р Пехливанов,работи в Селена,той син ли е  на д-р Пехливанов възрастния,който сега незнам работи ли някъде?

# 818
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
niko11, доктор пехливанов работеше във ВМИ, а сега в Селена.

За доктор Даскалов аз внаги записвах час на регистратурата на Алфа Медикус, а не при акушерката.

Мен ме записаха на ЖК  в поликлиниката чак в 12 седмица, преди това ходех на прегледи , но май не бях бременна за тях.

Аз лично пари за здраве не пестя ,може би защото имам доста проблеми .И не се водя по това колко лв  е прегледа на доктора, а какво е усещането ми за него  Peace, доколко му вярвам .

# 819
  • Мнения: 54
Преглеждах старите теми и случайно попаднах на д-р Гинка Стоянова от ІІ ДКЦ и то с добри отзиви от две момичета Simple Smile има ли някой който също да има мнение за нея? работи с НЗОК , което си е добре.

# 820
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Aneli  то и аз за здраве пари не пестя,но все пак трябва да ги има човек парите,а в тези кризисни времена понякога човек трябва да е информиран предварително.
Като ходих преди 20 дена на ендокринолог  почти се оказах в малко конфузна ситуация,имах 25 лв и другите на стотинки,мислех че прегледа ще е толкова,оказа се че е 30лв-е събрах всички стотинки ,платих ,после доктора ми вика да ме види на ехограф и аз му казах че ако трябва да доплащам нямам повече пари,но не се наложи.
Та така човек трябва да е информиран,да не изпада в нелепи ситуации.
аз откакто разбрах че съм бременна всяка седмица съм на преглед заради проблемите ми и сумати пари вече отидоха,но какво да се прави,сега почвам с направленията-на гинеколог,на ендокринолог,

# 821
  • Мнения: 6 206
А има ли Д-р Стаменов или бъркам името?май водел ЖК и работел май,но изобщо не съм сигурна във ВМИ???
Каспър ти ги познаваш повече лекарите от ВМИ

А да питам и за има един Д-р Пехливанов,работи в Селена,той син ли е  на д-р Пехливанов възрастния,който сега незнам работи ли някъде?

не, този Стаменов не го знам, може и да е във ВМИ, там един и двама ли са

а Пехливанов си е възрастния, сега е в Селена, кабинета му е на бул Марица, имах една позната самотна майка, следеше й доста проблемна бременност и понеже й знаеше финансовото състояние, не й взимаше пари, тя милата като на гледачка оставяше - когато има, колкото има.... Имало и такива доктори. Но са на изчезване.

niko11, има такива моменти, мен са ми писали изследвания, изследвания, уж безобидни и задължителни за всяка бременност и като слезна на регистратура - 285 лв... който е ходил, се сеща за какво става въпросТ. Но там е друга тема. В крайна сметка ги направих всичките изследвания, половината по ЗК, половината при познати, другите по други лаборатории и всичко ми беше 100 лв. Много интересно колко човека могат да дадат 300 лв за изследвания за честита бременност и как докторът ме прецени, че съм от тези...

# 822
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Каспър, сигурно сме били при един доктор, защото и аз получих такава книжка с изследвания,които да направя.Е, пуснах избирателно част от тях. Аз също инвестирах  в ендокризолози  и изследвания, но при мен нямаше как.
Мъжа ми казва, че си е записал какво му е струвало да  родя и като тръгнел да омъжва щерката щял да извади тефтера и да си иска парите от мъжа и  Mr. Green.Всъщност най-важното , е че ми е жива и здрава  Wink

# 823
  • Мнения: 6 206
Ами той с този похват е един, затова казвам който е бил ще се сети.... Но човекът си разбира, затова му спестявам името.
Иначе аз хич няма да показвам сметките на бъдещия зет, че ще се откаже и няма да я вземе.  ooooh!

# 824
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Ами той с този похват е един, затова казвам който е бил ще се сети.... Но човекът си разбира, затова му спестявам името.
Иначе аз хич няма да показвам сметките на бъдещия зет, че ще се откаже и няма да я вземе.  ooooh!

Въпреки , че се презастрахова с доста изследвания,въпросния доктор, той откри важен проблем при мен , с който ендото не се справи незнам защо Naughty Naughty Така, че удряйки чертата  съм доволна от работата му, но нито за миг не съм мислела да раждам при него .

Общи условия

Активация на акаунт