Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 224 567
  • 5 684
  •   2
Отговори
# 240
  • Мнения: 2
Моля , препоръчайте ми гинеколог от Пловдив , който да работи със ЗК за проследяване на бременност . Аз имам лекар за ЖК , но не съм доволна  и искам да я сменя въпреки че ми остават 2 -3 месеца. По принцип няма значение в коя част на града се намира , но за предпочитане е да не е Смирненски и Кичука , защото не ги познавам добре . Предварително благодаря   bouquet .

# 241
  • Мнения: 959
Мамчета, моля ви препоръчайте ми гинеколог в Пловдив, който да е по-наясно с разните му там бактерии, течения и тяхното лечение!
Аз ходя при Ямаков и по принцип съм доволна, но лечението, което ми предписа се оказа неефикасно и сега се чудя да сменя ли доктора и към кого да се обърна.  newsm78

Ходих/я при Даскалов за подобни проблеми,леченията са адекватни-винаги прави подробни изследвания.Работи в Медикус Алфа.

# 242
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Мамчета, моля ви препоръчайте ми гинеколог в Пловдив, който да е по-наясно с разните му там бактерии, течения и тяхното лечение!
Аз ходя при Ямаков и по принцип съм доволна, но лечението, което ми предписа се оказа неефикасно и сега се чудя да сменя ли доктора и към кого да се обърна.  newsm78

Ходих/я при Даскалов за подобни проблеми,леченията са адекватни-винаги прави подробни изследвания.Работи в Медикус Алфа.
Със здравната каса работи ли? Ако не - колко лв излизат всичките му там изследвания, защото чух че са доста скъпи newsm78

# 243
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Кръшкова работи в Селена, била съм веднъж случайно при нея на преглед. Не съм очарована нито обратното. От приятелки съм чувала за лошо отношение и непрофесионализъм, по времето когато все още не е била част от екипа на АГ Селена.
за коя Кръшкова говориш за Христина Кръшкова ли

# 244
  • Мнения: 1 900
За съжаление не съм сигурна за първото й име. Това което знам е, че преди да започнат работа в Селена са били част от екипа на Окръжна болница заедно с д-р Кръшков.

# 245
Здравейте!
 Цялата бременност ми водеше доктор Мерджанов . Много внимателен и обяснителен. Родих във ВМИ при доктор Димитракова .И двамата са страхотни професионалисти !Благодаря Ви от сърце! Останете си все така добри, човечни и отдадени на работата си! Ние настоящите и бъдещи майки имаме нужда от хора като Вас!  bouquet

# 246
Препоръчвам ти Мерджанов. Той работи със ЗК

# 247
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Нямам време да изчета цялата тема ,но да добавя - Д-р Румяна Христова -Патрикова също води консултации, но не разражда.Работи със здравна каса.

# 248
  • Мнения: 383
Д-р Ставракев - работи със здравната каса, също и в клиника "Селена" - там присъства на ражданията. Кабинет на ул. "Данаил Николаев" срещу баничките. Добър специалист, проследи цялата ми бременност, но не съм раждала в "Селена" при него.

# 249
  • Мнения: 966
Знае ли някой мобилния на д-р Христодулова от ДКЦ 2 ?
Вече не работи в поликлиниката и незнам къде е отишла  Confused

# 250
  • Мнения: 1 516
Знае ли някой мобилния на д-р Христодулова от ДКЦ 2 ?
Вече не работи в поликлиниката и незнам къде е отишла  Confused

По-добре си намери друг гинеколог  Rolling Eyes

# 251
  • Мнения: 1 900
Подкрепям Radostche Peace

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 685
аз също,лоши отзиви от познати,нямам лично впечатление,но.......Sad

# 253
  • Мнения: 966
Разбрах че Христодулова вече няма да води ЖК.На нейно място в ДКЦ 2 има друг лекар Танев,който работи и в "Селена".Чували ли сте нещо за него?

# 254
  • Мнения: 48
Да знаете дали д-р Крумов има вече ехограф в новия си кабинет в Гранда.

Общи условия

Активация на акаунт