Акушер-гинеколози - гр. Варна

  • 406 592
  • 1 785
  •   1
Отговори
# 225
Svetli,stiskam palci vsi4ko da e nared i da ne zabravi6 da ni kaje6 kakvo e stanalo,kato se varne6 ot pregleda!Dano vsi4ko e ok i utre da ni zaradva6 s priatna vest Hug!!!
              bouquet

# 226
  • Варна
  • Мнения: 3 913
Ето актуална информация за цената на прегледа при д-р Яков: За консултация с коремен ехограф ми взеха 25 лв. Предполагам, че щеше да е 35 ако имаше и нормален гинекологичен преглед (на магарето).
Иначе при мен новините са добри, след 2 седмици ще ходя да видим пулс  Flutter

Последна редакция: пт, 07 апр 2006, 09:54 от svetli

# 227
  • Мнения: 5 500
Ето актуална информация за цената на прегледа при дыр Яков: За консултация с коремен ехограф ми взеха 25 лв. Предполагам, че щеше да е 35 ако имаше и нормален гинекологичен преглед (на магарето).
Иначе при мен новините са добри, след 2 седмици ще ходя да видим пулс  Flutter
Поздравления  bouquet Да се радваш на лека бременност и прекрасно бебче!  bouquet

# 228
  • Мнения: 5 255
Честито Светле   bouquet

# 229
  • Мнения: 2 631
Иначе при мен новините са добри, след 2 седмици ще ходя да видим пулс  Flutter

Чудесно мила, поздравления! Heart Eyes

# 230
  • Мнения: 506
Иначе при мен новините са добри, след 2 седмици ще ходя да видим пулс  Flutter

Честито и от мен, в очакване на лентичката ти сме  newsm51

На мен в МД за преглед с вагинален ехограф и установяване на бременност ми взеха 25 лева. Направиха и снимка

# 231
  • Мнения: 278
Здравейте момичета, аз много се притеснявам, преди една седмица разбрахме, че ще имаме бебе и не знам какво да правя сега. Ходих на преглед в МД, в понеделник пак ще ходя, но ме интересува какви са цените през целия период на бременноста, картони, наблюдение,и други, даже не знам какво се прави в такива случаи. Искам да ви кажа, че все още не повръщам и много съм гладна, имам чувството, че ще са двама, но това ще разбера в понеделник. Моля помагайте.

# 232
Zorika,radvam se za teb,dano cialata ti bremennost mine leko i bezproblemno  Hug,az sa6to hodia v MD na koncultacii i preglei,kogato az se zapisah cenite biaha po-niski,az platih 270 niakade,a sega mislea 4e e nad 300 lv,no nai-dobre zvanni tam i popitai telefonite sa: 332 000 i 33 11 44!Abonamenta koito pla6ta6 vklü4va vsi4ko/izsledvania,koncultacii,pregledi na vidiozon/,samo pregledite na 4D se pla6tat dopalnitelno!Ti kam koi lekar se orientira,az sam pri dr.Hala4eva  Peace!!!
      bouquet

Ako ima ne6to s koeto moga da ti pomogna,6te go napravia s goliamo udovolstvie !!!  Hug

# 233
  • Мнения: 318
Честита бременност и от мен Зорика!! В МД цените в момента са- за нормални консултации 300лв. , а интензивни 350лв, като този абонамент започва след 12 седм, дотогава си плащаш всеки път отделно като ходиш, значи по моите сметки излиза като цяло около 450лв. ooooh!

# 234
  • Мнения: 278
При д-р Станева, останах доволна от първия преглед, много внимателна беше, сега в понеделних, ще ходим да видим сърдечните тонове. Обадих се казаха към 300-350 лв., а за раждането 600 нормално, 800 с цезарово. Това отговаря и на въпросите в други форуми, които четах. Благодаря за отговора и да знаеш, че ще те питам.

# 235
  • Мнения: 5 500
Аз също съм на консултации и ще раждам пак в МД. При д-р Яков съм, консултацията ми е интензивен план 380 лв, но се водя паталогична бременност. Не са ми казали, че за 4Д ще плащам отделно.
А цените за раждане търпят промени много често, така че докато дойде време да раждам сигурно няма да е 600 лв.

# 236
  • Мнения: 278
Аз снощи имах проблем и днес ще ходая на преглед. Прокървях и си пмисли, че съм изгубила бебето. Ще ви пиша по-късно какво е станало, стискайте палци.

# 237
  • Мнения: 2 922
Аз снощи имах проблем и днес ще ходая на преглед. Прокървях и си пмисли, че съм изгубила бебето. Ще ви пиша по-късно какво е станало, стискайте палци.
Zorika, стискам палци всичко да е наред!

# 238
Zorika,stiskam palci i az,dano vsi4ko i nared mila!!!

# 239
  • Мнения: 5 500
Зорика, не се тревожи, всичко ще е наред!!!

Общи условия

Активация на акаунт