Акушер-гинеколози - гр. Варна

  • 406 521
  • 1 785
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 3 897
Зорика, стискам ти палци! Аз загубих бебето, дано не те стигне същото  Praynig

# 241
  • Мнения: 5 500
Зорика, стискам ти палци! Аз загубих бебето, дано не те стигне същото  Praynig
Светли, много съжалявам!

# 242
  • Мнения: 1 992
Момичета, дайте ми мнения за лекарите в Майчин дом, работещи със ЗК. Интересува ме по-специално д-р Анна Атанасова, но всякакава друга информация ще ми е полезна.
Благодаря предварително на отзовалите се  bouquet

# 243
  • Мнения: 278
Съжалявам момичета, нямаше начин да го спасят. В петък ходих да ме чистят. Ужасно се чувствам, но не се отчайвам, ще си направим друго.

# 244
  • Мнения: 218
Съжалявам zorika. Ако имаш нужда от подкрепа с теб съм.  Hug Ако искаш да споделиш защо не пишеш в Родители преживели загуба? Ще те приемем с отворени обятия. Момичетата там ми дават много сили.  bouquet

# 245
  • Мнения: 278
Благодаря ви за подкрепата, надявам се скоро да ви пиша по хубав повод. Искам да пожеля на всички вас много щастие и радост. До скоро ...

# 246
  • Мнения: 832
Здравейте!Искам да ви попитам за добър лекар-специалист по стерилитет във Варна.Не мога да намеря лекар,толкова ми е гадно.Искам да ходя само при един.И да решим ако има някакви проблеми и да стане бебчето.Незнам,при гинеколог ли, при ендокринолог ли да отида,какво да правя...

# 247
  • Мнения: 5 500
Здравейте!Искам да ви попитам за добър лекар-специалист по стерилитет във Варна.Не мога да намеря лекар,толкова ми е гадно.Искам да ходя само при един.И да решим ако има някакви проблеми и да стане бебчето.Незнам,при гинеколог ли, при ендокринолог ли да отида,какво да правя...
Известните на мен добри лекари по стерилитет са Янева и Маркова, мисля че и двете са доц., в Майчин дом, www.maichindom-varna.com.

# 248
  • Мнения: 2 922
Здравейте!Искам да ви попитам за добър лекар-специалист по стерилитет във Варна.Не мога да намеря лекар,толкова ми е гадно.Искам да ходя само при един.И да решим ако има някакви проблеми и да стане бебчето.Незнам,при гинеколог ли, при ендокринолог ли да отида,какво да правя...
Известните на мен добри лекари по стерилитет са Янева и Маркова, мисля че и двете са доц., в Майчин дом, www.maichindom-varna.com.
Да. И двете са доц.

# 249
  • Мнения: 952
освен двете доцентки от МД от д-р Халачева знам че тя също лекува стерилитет. Когато ходих при нея на консулти идваха много момичета да се лекуват и при нея, но тя се консултира основно с двете доцентки.

# 250
  • Мнения: 2 839
Искам да ви попитам за добър лекар-специалист по стерилитет във Варна.
Мисля, че най-добре ще те насочат в `Проблемно забременяване` http://www.bg-mamma.com/index.php?board=9.0

# 251
  • Варна
  • Мнения: 384
здравейте момичета, тази седмица ми предстои да си избера лекар за проследяване на бременноста и понеже не съм запозната а пък последно ходих при д.р кирчева от манус вита-моля ви кажете нещо за нея-прочетох до тук две положителни мнения , но ми се иска да чуя още.

# 252
  • Мнения: 139
Здравейте!Тази седмица в петък имам час при д-р Халачева в "Майчин дом" - Варна за регистрация за следене на бременност. Някой може ли да ми каже някякви по-специални отзиви за нея, ако трябва да я сменям докато е време?  Блаодаря ви предварително!   Hug

# 253
  • Мнения: 5 500
Здравейте!Тази седмица в петък имам час при д-р Халачева в "Майчин дом" - Варна за регистрация за следене на бременност. Някой може ли да ми каже някякви по-специални отзиви за нея, ако трябва да я сменям докато е време?  Блаодаря ви предварително!   Hug
Пусни в търсачката Халачева и глей кво става.

# 254
  • Мнения: 4 187
Здравейте!Тази седмица в петък имам час при д-р Халачева в "Майчин дом" - Варна за регистрация за следене на бременност. Някой може ли да ми каже някякви по-специални отзиви за нея, ако трябва да я сменям докато е време?  Блаодаря ви предварително!   Hug


Мога да кажа само положителни неща  Hug!

Общи условия

Активация на акаунт