Акушер-гинеколози - гр. Варна

  • 406 439
  • 1 785
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 6 039
Здравейте!Тази седмица в петък имам час при д-р Халачева в "Майчин дом" - Варна за регистрация за следене на бременност. Някой може ли да ми каже някякви по-специални отзиви за нея, ако трябва да я сменям докато е време?  Блаодаря ви предварително!   Hug


Мога да кажа само положителни неща  Hug!


 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 256
  • Мнения: 2 631
Здравейте!Тази седмица в петък имам час при д-р Халачева в "Майчин дом" - Варна за регистрация за следене на бременност. Някой може ли да ми каже някякви по-специални отзиви за нея, ако трябва да я сменям докато е време?  Блаодаря ви предварително!   Hug

Аз бях при нея за следене и раждах с нея! Невроятнен специалист е! Heart Eyes

# 257
Аз ходих при д-р Петинка Цветкова, ехографът й е добър, но не изражда. Гледа ме 3 п. на видеозона, всичко останало прави сестрата. Уверяваше ме, че всичко е наред, няма да има проблеми при раждането, а родих почти месец по-рано и то с форцепс, поради особености на матката, ЗА КОИТО НИКОЙ НЕ МИ БЕШЕ КАЗАЛ. Следващият път /живот и здраве да има такъв/ няма да отида при нея.

# 258
  • Мнения: 5 500
Аз ходих при д-р Петинка Цветкова, ехографът й е добър, но не изражда. Гледа ме 3 п. на видеозона, всичко останало прави сестрата. Уверяваше ме, че всичко е наред, няма да има проблеми при раждането, а родих почти месец по-рано и то с форцепс, поради особености на матката, ЗА КОИТО НИКОЙ НЕ МИ БЕШЕ КАЗАЛ. Следващият път /живот и здраве да има такъв/ няма да отида при нея.
Не си първата недоволна, преди бях ходила при нея за гъбички, а тя ми вика: ми кво толкоз и аз имам бе, мила  #2gunfire

# 259
  • Мнения: 379
Леле хора в ужас съм!!! Нова съм в този форум и вече съжалявам, че не съм си отворила очите по-рано.  Banghead
По съвет на мои близки съм при д-р Капка Иванова от АГ, а като я пуснах в търсачката - стой та гледай.  smile3556 То не беше грубо отношение, простащина и даже шамари!!!
В интерес на истината ходя при нея на консултации от скоро и не съм видяла нищо подобно. Да не говорим и че ме преглежда на много сносни цени. Възможно ли е да е добра с мен, защото не съм случайна /имам предвид, че тези, които ме представиха са й много близки/?!? Ами, ако нещата се променят... help

# 260
  • Варна
  • Мнения: 3 239
Mama Donna, не познавам твоята лекарка, но по принцип винаги ще чуеш и положителни и отрицателни мнения за всеки един лекар, и си правиш своя избор. Ето например предишните две мнения за д-р Цветкова не са добри, но аз пък съм много доволна от нея, следеше бременността ми, а и преди това съм ходила при нея. Така че не се притеснявай, може пък при теб нещата да са различни  Hug

# 261
  • Мнения: 379
О, Alexandra, искрено ти благодария за успокоителните думи  Hug
Всъщност като се замисля до сега никой не е оспорил опита й на професионалист, което е обнадеждаващо, като се има предвид какви чудовищни неща се пишат и говорят за някои лекари ooooh!
А личното отношение, затова си е "лично", защото е различно към всеки, все пак...

# 262
МОМИЧЕТА, МОЛЯ ВИ!!!!!!!!!!ПОМОГНЕТЕ!!!!
Писах за д-р Георги Христов Георгиев, че работи в МЦ "Калина", някой има ли от вас някакъв телефон на който мога да се свържа с него!!! Защото когато се обадих в МЦ ми обясниха да го търся на домашния който не ми го дадоха, а аз съм изгубила домашния и мобилния му номер. Сега ми е много наложително да му звънна за преглед, моля ви някой, ако го знае да ми го изпрати на е-пощата или да ми се обади по ICQ след 24.05.2006 г.
 
PS: Но не на този, който работи на ул. "Ивайло"

# 263
На д-р Георгиев координати имам, ама няма да ти дам, защото преди три седмици ходих при него, исках още едно "лекарско" мнение, защото сто бръмбара ми бяха влезли в главата!!!
А отидох, защото преди време бях доволна от него, когато още не се познавах с д-р Яков.
Та д-р Георгиев ми каза, че имам плоден сак, но ембриона е спрял да се развива Sickдаже бил почнал да се нащърбва от едната страна. Ако съм нямала кървене щяло да започне #Cussing out Идиот!!! Вика ме на следващия ден на кюртаж в АГ-то.
От там се изтрелях в Майчин дом при д-р Яков, засече 120 бебешки удара, а вчера видяхме ръчички и краченца и едно нормално плуващо бебе в мене  Laughing
Благодаря на ellynor зая пожеланието   bouquet, а на теб малечка, ти пожелавам да намериш своя лекар и да бъдеш по-спокойна!
Щом като имаш проблеми и искаш това бебе не спирай да търсиш, успех и кураж!!!


МОЛЯ ВИ!!!!!!!!!!ПОМОГНЕТЕ МИ!!!!
Писах за д-р Георги Христов Георгиев, че работи в МЦ "Калина", ако става въпрос за същия, моля ви кажете ми телефон на който мога да се свържа с него!!! Защото когато се обадих в МЦ ми обясниха да го търся на домашния който не ми го дадоха, а аз съм изгубила домашния и мобилния му номер. Сега ми е много наложително да му звънна за преглед, моля Ви, ако го знаете да ми го изпрати на е-пощата или да ми се обади по ICQ след 24.05.2006 г.
 
PS: Но не на този, който работи на ул. "Ивайло"


# 264
  • Мнения: 2 922
Цитат
Писах за д-р Георги Христов Георгиев, че работи в МЦ "Калина", ако става въпрос за същия, моля ви кажете ми телефон на който мога да се свържа с него!!!

Мобилният телефон, който аз имам от отдавна е 0888 246995.
Ако не го е сменял е това.

# 265
Благодаря много!
Мими smile3525

# 266
  • Мнения: 13 819
Здравейте мили момичета
много хубава тема сте отворили, защото къде иначе можем да покажем нашия протест срещу това как се отнасят към нас лекарите или да ги похвалим за човечното отношение.
Аз бих искала отново да отворя темата за доктор Антонина Радева от окръжна болница. След като забременях отидох при нея защото смятах че е нормално след като тя ми беше лекуваш гинеколог предходните две години. На всяка една визита ( дори и да бях бременна с предварително записан час !!!!, а освен това веднага платих абонамент 280 лева за да може както тя каза "ДА МЕ УЛЕСНИ" )   ме приемаше с поне 2 –3 часа закъснение– така че вместо в 18:00 не влизах към 21:00 , като мъжа ми държеше главата ми на коленете си защото повръщах по 4–5 пъти на ден ( всичките 22 г.с. които бях бременна )  , а тя и сестрата в кабинета й коментираха че било съвсем нормално – ако съм повръщала по 10 пъти било страшно. Чувствах се толкова зле че не можех да пия нито витамини нито фолиева киселиа– тя не го намери за ненормално А може би именно това се е оказало фатално ...Дори не ми предложи болнични и се налагаше и да работя в това състояние. За всичките 22 г.с. не ми пусна ни едни кръвни или каквито и да било изследвания .Когато на 22 г.с. се оказа че бебето няма сърдечна дейност защото е било с вродена малформация  Радева не намери за нужно да направи нищо друго освен да ме изпрати самичка на изчистването ( като ми даде направление за кръвни изследвания НО НЕ и за кръвна група, когато се върнах за необходимата бележка при нея ми обясни че не можела да ми изписва две направления за изследвания за един ден ?????? та трябваше да си ги платя сама – добре че имах пари ). Макар че си бях платила абонамент за цялата бременност, след това което се случи, Радева въобще не се поинтересува  за мен, така че два дена след това лекарите в окръжна се попипкавах какво да ме правят и добре че беше моя колежка (А НЕ РАДЕВА ) да дойде и да ме свърже с доктор Козовски – който изпадна в бяс като разбра какво става и крещеше в цялото отделение– "Защо НЕ сте  изчистили жената досега, чакате я да втаса ли? "
Бягайте далеч от Радева момичета !!!!!!!!!!!!!!
Дали сте по здравна каза или сте си платили за уж по специалното отношение ( халал да са й парите ! ) няма разлика– поне в моя случай беше така.
Поздрави на всички
и повече късмет

# 267
  • Мнения: 498
Здравейте момичета и майки от Варна Simple Smile

Искам да попитам дали някоя от вас посещава д-р Корновски от МД. Аз се записах на ЖК при него и засега съм много доволна. От това, което прочетох тук, имам следния въпрос. Къде бихте препоръчали 3D ехограф? В МД, в клиниката на Темелков - при доц. Балев, или при д-р Давидков?

Цитат
Afrodita
Здравей  Grinning Аз раждах първото си дете в Майчин дом и този път пак ще има се доверя. Ние със съпруга ми също сме с RH несъвместимост, това го взеха под внимание още при приемането ми в болницата. Направиха изследвания на бебето още при раждането за да видят неговото RH.

Афродита,

и аз съм с отрицателен RH, за разлика от съпруга ми, който е RH+. Акушерката на 1-та ЖК ми каза, че още е рано да ми пускат изследвания за антитела. Но според теб добре ли е да се запиша на инензивни изследвания? Това ми е 2-ра бременност, след един аборт когато ми биха анти -D гама глобулин, и малко се притеснявам дали както с твоето дете няма да се наложи спешна помощ при раждането. Но от думите ти се успокоих, че в МД са реагирали професионално.

Какво ли не чух досега?! - повечето лекари злословят по техен адрес - колко са комерсиализирани и т,н,, а аз предпочитам да платя официално за медицинска услуга, вместо да си търся правата по ЗК и да плащам същите пари на някой лекар в частен кабинет

# 268
  • Мнения: 208
Момичета, дайте ми мнения за лекарите в Майчин дом, работещи със ЗК. Интересува ме по-специално д-р Анна Атанасова, но всякакава друга информация ще ми е полезна.
Благодаря предварително на отзовалите се  bouquet
Вероятно вече си се ориентирала, но искам да напиша тук няколко мили думи специално за
д-р Анна Атанасова от Майчин дом.
От години я посещавам, когато имам някакъв проблем и винаги ми е помагала.
Преди няколко години ме избави от адски гаден аднексит, който в София не успяха да излекуват с антибиотици.
Решавала ми е проблем с гъбички и течение. При необходимост ме е пращала при друг специалист, когато проблемът не е за нея.
Страшно етичен човек и добър професионалист, според мен. В нейните ръце се чувствам спокойна.

# 269
  • Мнения: 3 405
Темата е доста страници и нямам време да чета всички мнения.
Момичета, д-р Петинка Цветкова ще ми води консултациите, но смятам да ходя и паралелно в Майчин дом. Препоръчайте ми лекар там Hug
От сега ме е обзело чувство за страх, понеже първото си дете родих много трудно. Опитвам се да не се отдавам на такива мисли, но хормоните ми игарят шегички Grinning
Благодаря ви  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт