Само миг невнимание...

  • 5 941
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 419
Гледах го в новините и настръхнах  ooooh!. Наистина само един миг невнимание ...

# 16
  • Варна
  • Мнения: 25 322
Това наистина може да се случи абсолютно на всеки. Колкото и да внимаваш, един миг е достатъчен да стане белята. Тръпки ме побиха, невероятен късмет са имали майката и детето.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 634
Гледах го и аз снощи в новините и тръпки ме побиха, горката жена какъв шок е изживяла не искам да си представям  Confused

за какво невнимание говорим  ooooh!, тя я пусна за секунда

# 18
  • Мнения: 4 778
Гледах го и изтръпнах. Ето още едно доказателство, че на който му е писано да живее така и ще бъде. Радвам се за детенцето.

# 19
  • Мнения: 3 459
10cent's, много съм си в час, искам да ти кажа.  Peace
И, да, гледах видеото. Дори и да е пуснала количката за 2 секунди, белята стана нали ?

# 20
  • Мнения: 9 990
а за две секунди може и кола да те помете...мдам...бели стават, скъпа.За повече от две секунди едни хора си оставиха печката, за да не е студено да детето им...и го загубиха, други също са го правили, но съдбата ги е пожалила.Не иде реч вече за безхаберие, иде реч за съдба...или каквото е там, стечение на обстоятелствата да го наречем.

# 21
  • Мнения: 59
Така е,не може във всяка стотна от секундата да сме нащрек,
аз съм изключително внимателна с детето си,винаги я следя
какво прави и така пред очите ми за стотни от секундата,докато
се обърнах за нещо,детето ми се поля с вряла вода в кухнята...
пред зоркия ми поглед.Слава Богу,изгарянито бе малък процент
и вече няма даже белег. Praynig

# 22
  • Мнения: 3 459
Пенелопа, напълно съм съгласна с теб. Но все си мисля, че към детето си трябва всяка милисекунда да си нащрек. Аз лично бих избрала по-сигурно място на което да изчакам да дойде влака и чак тогава да се кача. Как да е, не ми се влиза в излишни спорове. Радвам се, че детето е живо и здраво !   bouquet

# 23
  • Мнения: 59
На практика е невъзможно във всяка секунда да сме
нащрек,защото не сме роботи,а хора,които се разсейваме
понякога за отрицателно време. Thinking

# 24
  • Мнения: 1 192
Май случая е станал в Австралия  newsm78
 Не можеш постоянно да предвиждаш всички рискови ситуации. Моята свекърва казва : " Децата Господ може да ги опази". Преди и аз съм мислила как може майките да допускат да се случват такива тежки инциденти на децата им  Rolling Eyes А сега виждам, че това е непосилна задача, синът ми е толкова див, че трябва да го вържа за гащите си, за да не падне поне веднъж на ден (най-често на главата си  Sad ), колкото и да ми е неприятен този факт...

# 25
  • София
  • Мнения: 1 735
Даже и непрекъснато да внимаваш,пак...
Не можеш постоянно да предвиждаш всички рискови ситуации.
Добре,че бебчето си е имало късмет.

# 26
  • Мнения: 654
На мен ми се стори хлъзгаво.Когато майката тръгна след количката нещо се подхлъзна.

# 27
  • Мнения: 168
Пенелопа, напълно съм съгласна с теб. Но все си мисля, че към детето си трябва всяка милисекунда да си нащрек. Аз лично бих избрала по-сигурно място на което да изчакам да дойде влака и чак тогава да се кача. Как да е, не ми се влиза в излишни спорове. Радвам се, че детето е живо и здраво !   bouquet
Добре де....
виждам, че си тръгнала в спор с всички, че "към детето си трябва всяка милисекунда да си нащрек".......
ами ако имаш 2,3,4 и т.н деца какво правим newsm78...?

Страшен късмет има детенцето - писано му е да живее.

# 28
  • Мнения: 561
Понякога си казвам, че прекалено много бдя над детето, че й трябва повече самостоятелност, но като виждам такива случки и настръхвам. Господ да пази децата ни!

# 29
  • България
  • Мнения: 757
Нямам навик да оставям малкия в количката и да вляза примерно в магазин!
И уж винаги слагам спирачката,но този път се разсеях,грабнах детето и влязох да пазарувам!
След няколко секунди чух някой да вика и щом се обърнах,видях една жена да тича след количката,а бебешкото превозно средство вече си беше на самия главен път,а отсреща един шофьор се опитваше да намали и заобиколи!
Косата ми се изправи,като си помислих какво можеше да се случи,ако бях решила да оставя детето този път в нея и влезех,уж, за бързо в магазина!
Мисля,че никой не е застрахован от непредвидени ситуации!
И още нещо-смятам,че моята майка ни е пазила прекалено много с брат ми от падания,задавяния,болести и т.н.т.,но нима сме се разминали от срещата си с тях?
Колкото и да си внимателен,стига да иска,съдбата ще те намери-искаш или не!

Общи условия

Активация на акаунт