проблеми със здравето след катастрофа

  • 2 773
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Привет на всички!Доста се двоумях дали да пиша,но накрая се реших.Преди 18 дни претърпях автомобилна катастрофа  за която нямам спомен как е станала.Казват,че съм говорила,но аз нищо не си спомням.Споменът ми е от момента в който започнаха да ми правят снимки на главата,ребрата  и ръката.Имам 7-8 шефа на главата,изкълчване на единия пръст  и счупено ребро.В момента имам чувството,че преживявам най-големия кошмар в живота си.Имам доста семейни проблеми.От няколко дни започнах да усещам едно прищракване и от врата,а от тази вечер започнаха да ме болят и зъбите.Имам чувството,че всичко е на нервна почва. CryВъпросът ми е ,знае ли някой някакви обезболяващи за болката в гърба и зъбите.Възможно ли е да има връзка болката в гърба с болката на зъбите?До кога може да се покажат и други травми причинени от  катастрофата? PraynigМоля ви дайте ми съвет как по-бързо да стъпя на краката си?А на всички вас ви желая здраве,защото по-скъпо от него няма!

# 1
  • Мнения: 3 121
Да, възможно е да е от катастрофата. Моя приятелка беше чукната съвсем леко отзад от друга кола, но се е получил макар и много лек, така наречения камшичен удар. Това е травма на врата, която може да дава много симптоми. Приятелката ми се лекува се в продължение на една година с физиотерапия.
Отиди на лекар задължително.

# 2
  • Мнения: 2 353
  Задължително иди на лекар!

# 3
  • Мнения: 60
За болките -нимезил прахчета на 12 часа.Необходима ти е консултащия с неврохирург.Болката в зъбите може да е на" нервна почва"-ако нямаш разбира се травма на забите.

# 4
  • Мнения: 133
  Възможно е от много неща да се чувстваш така,аз преди време претърпях катастрофа,първия ден ми нямаше нищо,освен счупения     крак,но следващите започна да ме боли цялото тяло,и хематоми започнаха да ми излизат,дори ми беше окапала косата на едно място от стрес ,а изобщо не съм се чувствала стресирана  newsm78 ! Сложно нещо е човешкия организъм и психика,но по-добре отиди на доктор за твое успокоение   bouquet

# 5
Всичко е от стреса , хормоните на щитовидната жлеза сега се бунтуват (или са в ниски стойности или във високи).Но не предприемай лечение на щитовидна за да не ги разбъркат повече .Много писания има за хипер или в последствие развито хипофункция...Пий нещо за успокоение на билкова основа ....

Общи условия

Активация на акаунт