Подвързахте ли учебниците

  • 5 374
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 399
Това за кои класове? на родителската среща нашата госпожа не благоволи да ни изкоментира такова нещо.
Май от втори до четвърти. За втори и трети - със сигурност, за четвърти - незнам newsm78

# 31
  • София
  • Мнения: 5 828
Я и аз да ви питам: Във вашите училища дават ли ви избор на часове за ЗИП-овете. Тая година 4ти клас по програма имат 2 часа ЗИП и те са определени от училището - Бълг. език и математика. Не мога да разбера защо му викат тогава избираем предмет. Сигурно, щото го избира ръководството. Пукам се от яд, че пак ни правят на маймуни. Всяка година имаме разправии за тия ЗИП-ове, ама тая година - ептен!

И при нас е така. Избираем - ама го избира госпожата. Тя твърди, че уж за допълнителна подготовка по математика и български, защото другите часове не стигат - има някаква логика, понеже материала е труден  newsm78

# 32
  • Мнения: 6 243
Я и аз да ви питам: Във вашите училища дават ли ви избор на часове за ЗИП-овете. Тая година 4ти клас по програма имат 2 часа ЗИП и те са определени от училището - Бълг. език и математика. Не мога да разбера защо му викат тогава избираем предмет. Сигурно, щото го избира ръководството. Пукам се от яд, че пак ни правят на маймуни. Всяка година имаме разправии за тия ЗИП-ове, ама тая година - ептен!

И при нас е така. Избираем - ама го избира госпожата. Тя твърди, че уж за допълнителна подготовка по математика и български, защото другите часове не стигат - има някаква логика, понеже материала е труден  newsm78
И на нас така ни обясниха, ама аз вече съм на етапа  #2gunfire. Не е ли все пак работа на родителите да преценим кое е най-разумно за децата. Ей, писна ми като вземат да ми се пристискват и да ми обясняват кое е най-добре за моето дете. Ми да си го взимат у тях си и да го гледат, като знаят повече от нас с баща му. Това ми е болна тема, много лесно се паля за тия ЗИП-ове. Ама щом не сме само ние, явно лудостта е из цялата страна.

Общи условия

Активация на акаунт