Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 3 123
здравейте,изкарахме си прекрасно на пратито и искаме паак. Laughing
Обмисляме да направим общ РД в някое клубче в края на Март примерно.

ето и снимки:http://www.snimka.bg/?album;aid=455179

Диди,жалко че не успяхте да дойдете,домъчняло ми е за вас! HugНие ти звъняхме,защото тъкмо щеше да идва дядо Коледа и да знаем ,дали да ви чакаме.

Тинче, Hug дано нямате повече такива ужасни емоции.

# 646
  • Мнения: 1 446
Ехее, изкарали сте си страхотно!!!

А нашите малчугани са толкова порастнали.... Сякаш вчера качвахме снимки на коремчетата Simple Smile
КикиНики, сияеш!
Зори, изглеждаш чудесно (както винаги, де)!
Марги е с нова коса, по Дея я познах Simple Smile

Напълнихте ми душата!!!

# 647
  • Мнения: 52
Много весело сте си изкарали на партито!
Марги,Дея е прекрасна,много ми хареса и костюма и,а дали така ми се стори,но май не те изпуска много.
Всички изглеждате супер!
Поли,много целувки на Принцеска,да е здрава и с МНОГО късмет.

# 648
  • Мнения: 263
Девойки много хубави снимки сте направили...че ви замолим другия път моя милост да я пропускате HugТенкююю Hug
Ама всички бяхте мнооого красиви, а дребните толкова са пораснали, че трудно ги разпознавам вече ooooh!
На мен ли ми се стори или в клубчето беше студено Thinking Радиаторите в залата за игра бяха студени Rolling Eyes (аз нали съм си зиморничава...проверявам ги тия работи Blush).
Полиии тортата беше.....ммммнооого вкусна...Вики като се събуди следобед и пита за "тота" Joy Joy

# 649
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Добро утро на всички!
Гледам снимките - прекрасно е било! Hug
На менмие мнофго мъчно, понеже тази среща я чаках от много време, а по такъв нелеп начин да я пропусна... Таткото предложи да вземем такси, но мен ме е страх да возя децата без столче за кола, особено в такова време..
..продължавам да гледам снимки.
Поли,да ви е жива и здрава Паола,и да е все така борбена! Ти знаеш, че ти и Паола сте моите героини! Heart Eyes

Скромна почерпка от нас за втората месечинка на Дарето!

# 650
  • София
  • Мнения: 3 123
Диди,честита месечинка на Дари,да е здравичка и само радост да ви носи! Heart Eyes
Ще си направим пак парти и този път ще сте и вие! Hug

# 651
  • Мнения: 308
   Здравейте.

   Мнооого хубави снимки. Прекрасни пораснали деца. Малчовците са си прекарали чудесно.

   Диди, честита втора месечинка да Дарето. Да расте здраво, щастливо и обичано дете. Виктор свикна ли с ролята си на батко?

   Рони, бързо оздравяване на Али.    Hug

   

# 652
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Привет на купонджиите   bouquet
Изкарали сте си страхотно на партито, но едва ли някой се е съмнявал, че няма да е така  Peace
Признавам си, че уж познавам дечицата по снимките, но една кукла не успях да разпозная, но няма да си казвам коя  Embarassed
Всички дечица изглеждат толкова пораснали, толкова променени  Hug А пък мамите - всичките греете на снимките  Peace
Искаше ми се и ние да дойдем, имахме коледна рокличка, татито на разположение за превозвач ... Но хич не ми се рискуваше моята сополанка да зарази някое детенце, още повече пък и малката Паола - пу, пу, сладуранка  Peace
Наистина идеята за парти пак и отново през месец март е страхотна и този път хич и не мисля да скатаваме  Mr. Green
Дианче, честита ти пораснала сладурана - дай да я видим пак, за да се порадваме  Wink
Тинче, вие как сте с Лили ? Рони, бързо да се оправя Али, за да не се притесняваш и ти  Peace
Вече 10 дена не сме излизали навън /или поне Галя/ и от утре започваме с бодра стъпка в снега  Crazy

Последна редакция: пн, 21 дек 2009, 19:03 от Iva-1977

# 653
  • Мнения: 174
Ние вчера излязохме с бодра стъпка в снега и днес е болна  Sad
Снимките ги гледах с кеф,страхотни са  Sunglasses

# 654
  • Мнения: 1 710
Здравейте!

Честито раждане на Паола!
Честита месечинка на Дари!

Иве, не си познала едно детенце, защото то не е мартенче, а приятелка на Маги на Деситка. Вероятно за него става въпрос - едно сладко момиченце с червена коледна рокличка.

cosmopolitan, дано да е само лека настинка и бързо да се оправи. Моята педиатърка ме съветва в такива случаи, да направя водата за ваничката на Дея по-топла от обичайното и да я държа по-дълго, като доливам топла вода. После едно хубаво масажче с някакво бебешка олио, за да се загрее още по-хубаво и ако е настинка има голяма вероятност да се повлияе добре.

Diana, и мен ме е яд, че не дойде, но не мога да не ти се възхитя на решимостта да поставиш безопасността на децата на първо място. На мен това не ми се отдава. Аз непрекъснато ползвам такси с Дея.

# 655
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Марги - БИНГО  Mr. Green, точно уцели момиченцето, което не успях да позная и ме беше срам да си го призная  Wink. Голяма сладуранка е, така че е приета за мартенче  Laughing Peace
Космо, силно се надявам да не сте гепнали същата настинка като нашата, защото ето вече 11-ти ден и уж все приключваме с капките и соропите и все си ни има нещо  Rolling Eyes Дано при вас мине поне 3 пъти по-бързо и да се похвалиш, че сте ОК. Току-виж сме видели от вас, че да се оправим бързичко, защото ми омръзна това положение, а празници идват... Peace

# 656
  • Мнения: 308
   Добро утро.

   Космо, Иве, пожелавам ви дечицата бързо да оздравяват.

   Спряхме АБ на Лили. Аз от страх продължавам да меря температурата по няколко пъти на ден. Вчера бяхме при педиатърката. Гърлото вече не е зачервено. Пожелавам си да си останем само с уплахата и този кошмар да не се повтаря.

   При нас сняг все още няма, но е доста студено. Чакаме с нетърпение Дядо Коледа, а когато кажа на Лили, че трябва да ни слуша, за да получи подаръци от него, отговора е "Иси суша мама и тате." Иска детето да ни слуша, но нещо не й се получава.    Mr. Green

# 657
  • София
  • Мнения: 3 123
ive7aaa,честит рожден ден,да си здрава,обичана и щастлива!  bouquet

Тинче,радвам се,че Лили е по-добре вече! Hug

# 658
  • Мнения: 97
Добро утро мамчета.Партито е било страхотно виждам.Добре,че не дойдохме обаче.Бети от вчера е с висока температура и зверски сополи CryЦяла вечер не съм спала да я следя,че беше минала 39.И сега ми е едно притеснено и гадно.....Дано да се оправи до утре,че иначе май ще ни изпишат и на нас антибиотик Confused
Това е от нас и се пазете Peace

# 659
  • Мнения: 308
   Рали, съжалявам да чуя, че Бети е болна. Стиснати палци от нас бързо да отшуми и да посрещне Дядо Коледа здрава.    fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт