Точите ли кори за баница?

  • 17 613
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
До момента съм точила само "по- дебели" кори - за блатове за торта, за тутманици, но не съм точила тънки кори за баница, смятам да го направя в най- скоро време и имам въпрос: каква трябва да е точилката, за да се точат тънички кори за баница?Моята е от по- дебелите, но ако се наложи и тъничка ще си взема Heart Eyes.

# 76
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Добре,да речем,че вече съм разточила корите,от там нататък какво става?Ако може по-подробно-пекат ли се,баницата как точно се прави?

# 77
  • Мнения: 7 418
   В тази тема нямаше ли поне няколко изпитани рецепти на банички от домашно точени кори? newsm78
   Момичета,попрегледайте темата.... Simple Smile На мен лично ми е малко неудобно да се повтарям с рецептата си няколко пъти. Confused

# 78
  • Разград
  • Мнения: 3 110
   В тази тема нямаше ли поне няколко изпитани рецепти на банички от домашно точени кори? newsm78
   Момичета,попрегледайте темата.... Simple Smile На мен лично ми е малко неудобно да се повтарям с рецептата си няколко пъти. Confused

Уж минах през цялата тема.
Имаше линк към друга тема,за баклавата на Айля,може би и нея трябва да проверя?Сега пак ще прегледам.

# 79
# 80
  • Разград
  • Мнения: 3 110


Благодаря много  bouquet
Само в линка с твоята рецепта е описано какво се прави,след като вече са разточени корите.Това ме интересуваше.

# 81

Общи условия

Активация на акаунт