Не ходете при тези доктори от Варна!!!

  • 64 259
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 500
Цитат на: DiVA
Цитат на: Anonymous
Не ползвайте услугите на д-р Капка Иванова от АГ болница, по чудовищен лекар не съм срещала през живота си.

Ужасна!!!
Елементарно възпитание = 0
Аз не съм била при нея, но тя прави секцио веднага след мен на едно момиче. Та покрай визитациите в реанимация след това добих някаква представа. Всъщност като специалист не знам как се справя, ама поведението и ... дюлгерин би се чувствал неудобно в нейно присъствие  Laughing

Поддържам!
Снаха ми ражда при нея преди 14 години, случайно без никакви уговорки с никакви лекари. Заби й шамар след като родила с думите: Ако ме беше слушала, щеше да родиш на втория напън.

# 31
  • Мнения: 713
Цитат на: AFRODDITA
Заби й шамар след като родила с думите: Ако ме беше слушала, щеше да родиш на втория напън

 Shocked  Shocked  Shocked Господи боже Sign Exclamation Няма ли кой да я

# 32
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
А аз за 2 път чувам нещо отрицателно за д-р Скочев.
Една приятелка имаше срастване след секцио, направено от него. Не знам до колко зависи това срастване от опериращия, но пък друга моя приятелка каза, че е много доволна и че дори и 5 деца да има все при него ще ражда.
Мисля, че е нормално да има доволни и недоволни.

# 33
Здравейте,
моето лично мнение за д-р Скочев е,че той е от малкото специалисти на които бих поверила отново живота ми. Благодарение на умението си изкарал сина ми по време на секцио доста умело. Сина ми беше се увил 3 пъти в папната врав. А относно срасванията, те се получават при жени със трудно въстановяваща се съединителна тъкан. Ако имам второ дете пак ще отида при д-р Скочев.

# 34
  • Мнения: 17 407
Цитат на: Kally
А аз за 2 път чувам нещо отрицателно за д-р Скочев.
Една приятелка имаше срастване след секцио, направено от него. Не знам до колко зависи това срастване от опериращия, но пък друга моя приятелка каза, че е много доволна и че дори и 5 деца да има все при него ще ражда.
Мисля, че е нормално да има доволни и недоволни.


  Срастването не зависи от оператора. Айде да не търсим под вола теле!

# 35
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Цитат на: beep
Цитат на: Kally
А аз за 2 път чувам нещо отрицателно за д-р Скочев.
Една приятелка имаше срастване след секцио, направено от него. Не знам до колко зависи това срастване от опериращия, но пък друга моя приятелка каза, че е много доволна и че дори и 5 деца да има все при него ще ражда.
Мисля, че е нормално да има доволни и недоволни.


  Срастването не зависи от оператора. Айде да не търсим под вола теле!


Аз за това и писах, че  Не знам до колко зависи това срастване от опериращия, а не за да търся под вола теле, а и в крайна сметка си мисля, че тук сме , за да кажем какво знаем нали?! Не за да се заяждаме.

# 36
  • Мнения: 17 407
Е що реши, че се заяждам? Няма такова нещо, но понякога големи глупости се говорят(нямам теб предвид).

# 37
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: Kally
А аз за 2 път чувам нещо отрицателно за д-р Скочев.
Една приятелка имаше срастване след секцио, направено от него. Не знам до колко зависи това срастване от опериращия, но пък друга моя приятелка каза, че е много доволна и че дори и 5 деца да има все при него ще ражда.
Мисля, че е нормално да има доволни и недоволни.

Аз имам сраствания от всички коремни операции, които са ми правени (а те са доста на брой), но изобщо не ми е минавало на ум да "обвинявам" оперираторите (и те са доста).
Просто споделям, а не те опонирам, Kally Grinning

# 38
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Моля Ви, нямам лоши намерения към никого, дори напротив-много ми е приятно, че ви има и можем да споделяме проблеми и радости.
И аз не искам да се заяждам с никой, просто ми се стори тона такъв, извинявайте ако съм ви обидила. Но май изместих темата сега заради това съобщение Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 5 250
Не ходете при д-р Папазов от Окръжна болница  Imp
Вече на трета моя приятелка след едноседмичен престой в болницата и иска пари, за да си свърши работа,за която и без друго му плащат  #Crazy
След като и направил секциото(по медицински причини) отишъл в стаята и и казал"кажи на мъжът си да дойде утре да си оправим сметките" Е какво му казвате на това  #2gunfire

# 40
  • Мнения: 17 407
Цитат на: Radina
Не ходете при д-р Папазов от Окръжна болница  Imp
Вече на трета моя приятелка след едноседмичен престой в болницата и иска пари, за да си свърши работа,за която и без друго му плащат  #Crazy
След като и направил секциото(по медицински причини) отишъл в стаята и и казал"кажи на мъжът си да дойде утре да си оправим сметките" Е какво му казвате на това  #2gunfire


За Папазов - не го вярвам, ти видя ли, чу ли? Беше ми асистент- страхотен човек и специалист!

# 41
  • Мнения: 5 250
Цитат на: beep
Цитат на: Radina
Не ходете при д-р Папазов от Окръжна болница  Imp
Вече на трета моя приятелка след едноседмичен престой в болницата и иска пари, за да си свърши работа,за която и без друго му плащат  #Crazy
След като и направил секциото(по медицински причини) отишъл в стаята и и казал"кажи на мъжът си да дойде утре да си оправим сметките" Е какво му казвате на това  #2gunfire


За Папазов - не го вярвам, ти видя ли, чу ли? Беше ми асистент- страхотен човек и специалист!


Да на 100% е така,а на всичкото отгоре ни е и семеен познат(но явно и това не го спира)  Sign Exclamation

# 42
kakvo ste kajete za Maj`in dom i d-r Kapka Atanasowa

# 43
Раждах при Капка Атанасова, само че в Окръжна. Доволна съм, държа се нормално, свърши си работата и нямаше претенции за пари.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 322
Ще се включа и аз против "докторите" Скочев и Яков.
За първия имам впечатления втора ръка, за втория лични. И двамата са много добри специалисти (което си е истина - истина си е) но това не ги прави добри ЛЕКАРИ.
И другото, което исках да кажа за д-р Скочев - много мил и любезен, ако раждаш при него с уговорка (т.е. ако си платиш)...

Общи условия

Активация на акаунт