Какъв прах за пране използвате?

  • 119 675
  • 500
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 453
Ползвам прах и омекотител на Сано. Поне съм сигурна, че нямат ментета!

# 61
  • Мнения: 2 137
Персил и черния Ленор(от време на време).

# 62
  • Мнения: 4 965
Ползвам от години Сано - директно от вносител - всички видове. Невероятно изпира.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 243
Аз засега пера с Ариел М зим 5 ,ползвам също така и омекотител Ленор.Но аз какъвто и омекотител да сложа ,все не усещам аромата му след изваждане на прането от пералнята ,така че няма значение ooooh! Сигурно не го слагам когато трябва и където трябва.
Омекотителят  Laughing
При мен се получаваше така и установих , че пералнята ми е започнала да " взема " омекотителя още в началото , с праха за пране . Сега , след като изпере , слагам омекотителя и пускам още едно изплакване . Незная защо ми се прецака нещо  newsm78.
Иначе пера бяло с Ариел , цветно с Тайд и или Персил, на малката дрехите с Тео Бебе.

# 64
  • Мнения: 453
Ползвам от години Сано - директно от вносител - всички видове. Невероятно изпира.

Вносителя има ли магазин? Със сигурност ще е с по- богат асортимент.  Или просто го познаваш?  Simple Smile
Аз ги пазарувам от магазините, които снабдяват.

# 65
  • Мнения: 2 064
Дечкото ми е с алергия от бебешка възраст към какво ли не! Вече сме големи , но...
Преди години само Персил и Ариел помагаха, ама май им смениха формулата и ходенето по мъките продължи.
От омекотителите ефекта е плачевен- започва се веднага.
Някой се оплака от течния REX, а ние само от него ползваме напоследък.
Да, като пране не съм много доволна, ама като не мога да си го сменя с друго...
За такива моменти имате ли предложения?

# 66
  • Мнения: 1 305
Започнах да купувам Персил Сенситив за цветно за детето и  постепенно започнах да го използвам и за нашите дрехи. А за белите дрехи използвам или течен Ариел или течен Тайд.

# 67
  • Мнения: 98
Течен Персил Сензитив. Много добре изпира и ухае приятно. Peace

# 68
  • Мнения: 1 677
Ползвам гел Персил, но днес си купих Фрош и като ми свърши Персила ще го пробвам.

# 69
  • Мнения: 4 615
Первол и Ленор за нашите дрехи, Сано Максима + белия омекотител за детските. Доволна съм. За упорити петна, които не излизат с праха ползвам едно ефтино, но много ефикасно препаратче на Перилис. Спот или Клийн Спот му беше името.

# 70
  • Мнения: 1 909
Тези дни пробвахме Екосавекс парфюм , хубаво пере.

# 71
  • Мнения: 4 965
Ползвам от години Сано - директно от вносител - всички видове. Невероятно изпира.

Вносителя има ли магазин? Със сигурност ще е с по- богат асортимент.  Или просто го познаваш?  Simple Smile
Аз ги пазарувам от магазините, които снабдяват.

Не съм го обяснила както трябва. Познавам човек, който има магазин за перилни препарати и на него поръчвам какъв точно прах ми трябва, а той го поръчва на вносителя /вече те как си контактуват не знам/. Обожавам този за черни дрехи - даже костюмите си пера с него, но рядко го има навсякъде. Peace

# 72
  • Мнения: 65
От известно време взимам REX течен ALMOND & MILK.
Ароматът е много нежен, изпира перфекно и е доста икономичен.
Доволна съм.

# 73
  • Мнения: 3 456
Персил. Омекотител- Силан или Ленор са ми любими.

# 74
  • Razgrad
  • Мнения: 282
Персил или ариел,омекотител Ленор.
За дрехите на малката тео бебе.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт