Оригинално име за супермаркет?

  • 19 899
  • 139
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17
Благодаря много, че и от тях ще има нужда Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 1 128
Аз пък веднага асоциирах с "Тя и Той", нали главната героиня се казваше Силвия.

# 17
  • София
  • Мнения: 971
Супермаркет "Фотосинтеза"  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 0
Благодаря много, че и от тях ще има нужда Joy Joy Joy


Ако е към мен - моля ! Знам какво е да почнеш нещо, но тук във форума обикновено минавам за стиснат ...  Peace 

# 19
  • Мнения: 4
Спри. Купи. Хапни.

на ефтини цени Joy

# 20
  • Мнения: 519
Спри. Купи. Хапни.

на ефтини цени Joy

Това е слоуган. Тя иска име. Grinning

# 21
  • Мнения: 4
Няма значение, все е идейка...и то без пари Wink

# 22
  • Мнения: 943
"Криза"  Joy

# 23
  • Мнения: 2 172
Супермаркет -
"Сиси" ,
"Сийзън",
"Сешън",
"Севън"/ако работи 7 дни в седмицата/ ,
"Сесил",
"СиЛи"....
Някакви такива се сещам като прозиводни на Силвия и звучат гот.Другите предложения споменати по-горе са доста комични бих казала  newsm78 Не всеки би се спрял на такова име за супермаркет,но пък на авторката може да и допадат  Grinning

# 24
  • Мнения: 0
В същност както и да го кръстите - ако няма стока - пиши го бегал. Аз като не намеря нещо 2 пъти в един магазин - трети път не ходя там.  Peace

# 25
  • Мнения: 2 478
Супермаркет -
"Сиси" ,
"Сийзън",
"Сешън",
"Севън"/ако работи 7 дни в седмицата/ ,
"Сесил",
"СиЛи"....


Извинявам се, че коментирам предложенията ви, но те са подходящи повече за квартално салонченце, отколкото за магазин за хран.продукти.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 430
Супермаркет -
"Сиси" ,
"Сийзън",
"Сешън",
"Севън"/ако работи 7 дни в седмицата/ ,
"Сесил",
"СиЛи"....


Извинявам се, че коментирам предложенията ви, но те са подходящи повече за квартално салонченце, отколкото за магазин за хран.продукти.
Joy
Абе и на мен ми идват доста лигави,ама сега ние предлагаме,а авторката одобрява.

# 27
  • Мнения: 0
Извинявам се, че коментирам предложенията ви, но те са подходящи повече за квартално салонченце, отколкото за магазин за хран.продукти.

За салонченценценце - бИюти  Mr. Green

Питали един Габровец - защо табелата на магазина ти е толкова неграмотно написана - той казал - ами нека хората да си мислят че съм прост човек който могат лесно да излъжат  Peace

И те така !

# 28
  • Мнения: 4 841
За малко квартално магазинче високопарни и псевдо-оригинални наименования стоят твърде превзето и претенциозно. Едва ли това е ефектът, който търсиш.

Наречи го просто "Бакалия". Или "Новата бакалия". Или "Зелената бакалия" (ако е боядисана в зелено, например). И не се изхвърляй за слогани, логота, ефектни шрифтове и прочие имидж-мейкърови и PR хватки...

Така или иначе след месец-два хората от квартала ще го наричат по свой си начин. В нашия кватрал има "Крадливата" (защото никога не връща точно ресто), "Червеното", "Кучешкото" (защото стоките редовно са с изтекъл срок на годност)... Градския фолклор си знае работата.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Аз собствени идеи нямам, но ако имах такъв магазин на секундата бих го кръстила така!  Simple Smile Мноооооого идейно и усмихнато!

Общи условия

Активация на акаунт