Бебета през МАРТ очакваме, вече здраво си похапваме.(22)

  • 17 867
  • 761
  •   1
Отговори
# 705
  • Враца
  • Мнения: 94
Цецинка честити двойни сини гащи да са ти живи и здрави

# 706
  • София
  • Мнения: 351
milushka, аз си купих много хубав панталон за бременни от Малкия ЦУМ на Пиротка - от Рени фешън, имам и един от преди това и са ми достатъчни, тъй като не ходя на работа. Блузи си нося моите по-дълги, само си купих един дълъг пуловер не за бременни, който се разтяга достатъчно. Проблем ми е палтото, защото моите не ми стават и сега чакам в един магазин при нас да докарат някакви тип пелерина, които да мога да нося колкото и да раста.
Цецинка , честити ти момци  stork-boy stork-boy smile3525. Да ти сложим ли 2 броя сини гащи на първа страничка?

# 707
  • Мнения: 521
Цецинка и от мен честити сини шорти! Да са ти живи и здрави, с най-здравите сърчица!  Hug

Кали пий си хаповете и повече почивка и ще разминат контракциите! Стискам палци да не ти се налага да влизаш в болница, че не е приятно...

milushka аз ще работя до 18ти декември и край... ама много далече ми се вижда... Дет вика ninchu_m всички колеги болни, кой е тука кой го няма, но около мен само се кашля и се секнат носове... Но ще гледам да издържа до декември пък после почивчица...

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Аhoney, да, ще съм благодарна за сините гащички на първа страница Hug
Благодаря, за пожеланията   bouquet
Момичета, вчера много страшно ми се видя в София. Ученици и възрастни с предпазни маски, ужас. Направо ме е страх в петък пак да пътуваме, дори и тук в Пловдив избягвам да излизам. Дано завали един хубав сняг и да стане студенко, че да се махне този ужасен вирус Praynig

# 709
  • Мнения: 521
На това му се вика масова психоза... а кой печели? Фармацевтичните компании....  #Cussing out

# 710
  • Мнения: 24
Здравейте, мамита  Hug

Благодаря на всички, които са писали за кърменето и водата - ще прочета и допълнителните статии и ще преценявам.

Честит рожден ден на Слънчице на патерица и от мен - знаеш какво ти пожелавам, миличка - здраво, пухкаво бебче и безпроблемно раждане!!!

Браво на НаНина за сините гащи - ние с термин 18-ти само момчета ще раждаме  Joy

Момичета, аз не съм писала вчера, защото ми беше послединя работен ден. Реших да излизам в болничен месец и половина по-рано от плануваното - по план беше около коледа, защото съпруга и родителите се притесниха за здравето ми. В офиса, в който работя сме окол 40 човека и има болни. Идват, въпреки че са болни и че фирмата ни е такава, че няма проблем да ползват болничен - никой с нищо не ги ощетява....и все пак са болни и са там. Шефа в понеделник е мърморил и казал, че герои не иска - който е болен да си ходи да се лекува, но пак има по някой "герой"...
И така - вчера - последен ден на работа... Деня ми мина бързо неусетно в работа и шеги с колегите. Дойде вечерта, пуснах имейла за чао, събрах си нещата и хайде - вкъщи. Обещах на шефа на моя отдел да следя служебната си поща и да помагам на колегите от вкъщи....
И сега не мога да спра да рева, защото като си отворих пощата преди малко....  Cry  Cry  Cry Колегите ми и клиентите, с които работя ми пишат как ще им липсвам.... как ми стисткат палци и ме прегръщат и целуват...  Cry  Cry  Cry
Леле как се разчувствах... не мога да ви опиша...
Този момент не го бях предвидила в цялата работа...
Няма такива спомени и такава носталгия... Толкова ще ми липсва работата и моя отдел, че просто сърцето ми се къса...
Ох, стига вече... май попрекалих....

Относно цитонамазка за микробиология - на мен са ми пускали веднъж. До момента имам два пъти кръвна картина и урина, втория път и антитела, защото съм с отрицателен резус фактор. Всичко е наред за сега.

Стистнати палчета на всички мами, които имат нужда!  Hug

# 711
  • Мнения: 26
Абсолютна психоза е наистина..., а и въпросното лекарство никъде го нямало...не че съм се засилила да го копувам...,но ето мъжа ми днес е болен....майка ми така се психяса да ходил да се изследва за свински грип...., а взе че и мен психяса...и миличкия ми мъж му е толкова кофти...да не ме зарази, и ходи по някакви лаборатории............абе просто думи нямам  #Cussing out супер съм се нервирала

# 712
  • Мнения: 723
Специално към 4елси и Цецинка се обръщам,
момичета разглеждам сайтове за тандем -колички-
сиреч за породени деца,за да стане още по-ясно за дечица на различна възраст Grinning,
интересувам се от типа "влакче",т.е. кошовете да са един зад друг,
дайте някакво инфо,ако имате..............много варианти огледах,но само дистанционно за съжаление Confused

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Мaimp, дано Челси се включи с инфо, че аз няма да съм ти полезна. Още нищо не смея да разглеждам. Нито колички, нито дрешки, играчки Embarassed

# 714
  • Враца
  • Мнения: 94
Maimp виж това http://www.kasidabg.com/index_cpath-181_584.html последната под раницата

# 715
  • София
  • Мнения: 1 462
Здравейте мамита.

Днес в работата празнуваме 20 години от създаването на фирмата и сега така си похапнах...няма д казвам какво и в какви количества  hahaha hahaha

Относно мерките против грипа, Клеева тинктура. Около 2 лв. е в аптеките. Препоръчва са на клечка за уши да се капнат няколко капки и да си намажете венците, езика та дори и гърлото. Често да си кажа с мазането на гърлото не знам как ще стане, че може да предизвика повръщане Също така може около 20 капки да са разтворят във малко вода и да се изпие или да се направи гаргара.

Аз на работа ще си стоя до края, дано всичко само да е наред, т.е. до 45 дни преди раждане. Да си призная ще поработвам от вкъщи, защото много си обичам работата и колегите и шефовете, а ако си тръгна няма да вземат нов човек на мое място и цялата работа ще отиди в Чехия и в един момент като реше да си се върна, може да няма къде  Sad Sad Sad . То не ми е ясно как счетоводството ще се води от там, при условие, че има да се подават разни декларации на всеки 3 месеца, но.... Взимам си компа и папките вкъщи и готово.


Хайде стига съм ви надувала главите.

Хубав ден.  bouquet

# 716
  • Мнения: 131
Добро утро и от мен.
MAIMP, изпратих ти моята количка на лични.
Днес не ми е добре  Sick. Има ли изобщо някой тук, на който да му е лошо все още сутрин?
Гледам, че за ваксините дискутирате. Моя приятелка лекар ми каза, че с ваксините за бременни няма риск за бебетата. Обясни ми, че ваксините не са лекарства, а са клетки, които да подсилят имунната система и са толкова големи ( за разлика от водата например) и не могат да проникнат в така дебелата плацента. Това е моето просто обяснение, разбира се. В петък съм на поликлиниката да взема един сертификат за бременност от акушерката и ще питам подробно.
СТАСИ, съжалявам за кученцата. На нас се е случвало всичките да починат за един ден. Weary Стискам палци останалите да оцелеят. Погледни го от добрата страна, сега ще има повече млекце и майчина ласка, че 9 са множко. А в зимния период без достатъчно храна е лошо.
Добре дошли на новите мами. Успех им желая.
На ЦЕЦИНКА, честити мъже. Като си дойда живот и здраве в Пловдив догодина с малките ще се видим. Simple Smile
На всички мами с хубави резултати БРАВО. Стискам палци за тези, на които им трябват. Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Сега ще ви оставям, че искам да си легна. До после Hug Hug Hug

# 717
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
Ето меее! Хапнах - сега бих си полегнала доволно, ноооо няма.... Нали сме на работа.

Относно болничния - много се чудя дали да излизам и кога. Може би след коледните празници ще поизляза. Не знам....

Дарида наистина на 18.03. сме изцяло мъжка банда. Значи само аз съм изоставала  Simple Smile

4elsy Оправяй се бързо!

# 718
  • Мнения: 30
Цецинка, Нанина честити сини гащи, честито и на всички останали които са разбрали пола.
 СТАСИ, съжалявам за кученцата, дано другите са добре.

  Момичета аз да ви се оплача.Вече цял месец ми е запушен носът.
  Направо ужас.Днес за пореден път бях на доктор, който отново ми каза че ми нямя нищо и
  да стискам зъби докато мине.Направо незнам какво да правя вече. newsm78 newsm78 newsm78

# 719
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
А изследвания на носен секрет прави ли,да нямаш някоя бактерия?

Общи условия

Активация на акаунт