Бебета през МАРТ очакваме, вече здраво си похапваме.(22)

  • 17 830
  • 761
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 14
Аз сега ще се пробвам за нова темичка само малко търпение
че да избера именце

# 751
  • Мнения: 1 165
ninchu_m, твоето е... hahahaНе вярвам някоя от нас да те линчува.

# 752
  • София
  • Мнения: 286
Цецинка, Нанина честити сини гащи   bouquet Хубав и приятен следобед на всички аз отивам за кафе че много ми се спи:) Да ви питам момичета на вас пиели ви се бира?

Хахахаха jilian81   на мен бира не ми се допива....,но с риск някой да ме линчува....така ми се пийва едно уиски с една цигарка  Laughing 

Нинчу, умирам за голяма водка и кутия цигари  smile3511

# 753
  • Мнения: 1 165
Лелее, момичета, направо ви съчувствам искрено.Аз добре, че не пуша и по принцип не ми понася твърдия алкохол.

# 754
  • Мнения: 20
Blackangel, съжалявам да чуя, че си в депресия. Можем ли с нещо да помогнем за доброто ти настроение. Ако искаш може някой ден да пием кафе (или мляко) заедно и да си побъбрим. Както знаеш аз съм свободна и съм наблизо, така че ако решиш пиши.  Hug Hug Hug Ето ти три прегръдки за по-добро настроение.
Благодаря ти миличка, вие ми помагате като чувам,че всички сте добре и малките сладурчета риткат с пълна сила. Но наистина ще е хубаво да се видим на по млекце,но защо и пък да не е с малко кафенце в него.

# 755
  • Мнения: 26
Хахахахахахахах  Joy  Да ми е жива и здрава бебка.......ама само да родя и да спра да кърмя...........лелеле

# 756
# 757
  • София
  • Мнения: 286
Хахахахахахахах  Joy  Да ми е жива и здрава бебка.......ама само да родя и да спра да кърмя...........лелеле
3 дни няма да изтрезнея  Joy Вече съм се разбрала с майка ми, че ще й я пратя за 2-3 дни, за да се усмъртя както си му е реда.  Joy Joy Joy

# 758
  • Мнения: 365
Здравейте мамчета!За болничните,аз съм в болничен от 3месеца почти и е много гадно!Взела съм пари началото на септември и сега чак началото на декември,направо е отврат,а имам и ученик все пак!? WhistlingНо пък си ми е добре в къщи гледам си детето и всииииииички сериали по телевизията! Hug

# 759
  • Мнения: 190
Имам едно предложение за мамите, които се чудят за болничния. Защо не си вземете болничен (ако ще взимате повече или съшите пари), пък после да си ходите на работа когато си поискате и по колкото си поискате. Няма да висите в офиса, когато няма работа или има болни, ще се наспивате и по обяд отивате да побъбрите с колежките и после на разходка и пазарче.
ами аз точно това направих и си стоя в къщи и работя от вкъщи Simple Smile

# 760
  • Мнения: 2
Ох момичета успокоихте ме с бирата, ма и на мен ми се пие една голяма водка  / мъжо е закопла у нас една бутилка зубровка да празнувам после /  а и тавичка с шотове не бих отказла ма.... сега бебка е най-важна пък после купон, а за цигарите не ми се пуши определено само свеки като ме ядоса   newsm48

# 761

Общи условия

Активация на акаунт