Дързост и красота - 50 ..."Всичко си остава в семейството!"

  • 22 488
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 9 980
Пухи, и аз Laughing Можем да направим Отбор на непричислените и ще бием и двата взети заедно по численост Joy

Ти си много спорна затова...никой не ти вярва, че си Taylorette, а не Brookie...даже и аз  Wink Joy

# 721
  • Мнения: 3 818
Пухи, и аз Laughing Можем да направим Отбор на непричислените и ще бием и двата взети заедно по численост Joy

Ти си много спорна затова...никой не ти вярва, че си Taylorette, а не Brookie...даже и аз  Wink Joy

 Joy Joy Joy

Аз чакам все удобен момент да си проявя предпочитанията, но все не нацелвам Laughing А и Тейлър не ме улеснява много Wink

Но пък покрай тези спорове се замислям за много екзистенциални неща Laughing Като например, за да харесваш някого, той трябва ли да прави всичко както трябва Laughing
На мен например не ми пречи да харесвам Тейлър, въпреки че мисля, че в момента не постъпва правилно.  Или обратното - не ми пречи да мисля, че не е права, въпреки че я харесвам Joy Или викаш да не се пъна, никого няма да убедя Joy Wink

# 722
  • Мнения: 6 529
Пухи, и аз Laughing Можем да направим Отбор на непричислените и ще бием и двата взети заедно по численост Joy

Ти си много спорна затова...никой не ти вярва, че си Taylorette, а не Brookie...даже и аз  Wink Joy

 Joy Joy Joy

Аз чакам все удобен момент да си проявя предпочитанията, но все не нацелвам Laughing А и Тейлър не ме улеснява много Wink

Но пък покрай тези спорове се замислям за много екзистенциални неща Laughing Като например, за да харесваш някого, той трябва ли да прави всичко както трябва Laughing
На мен например не ми пречи да харесвам Тейлър, въпреки че мисля, че в момента не постъпва правилно.  Или обратното - не ми пречи да мисля, че не е права, въпреки че я харесвам Joy Или викаш да не се пъна, никого няма да убедя Joy Wink

НИдей  Joy

# 723
  • Мнения: 4 496
Заповядайте в новата тема

# 724
  • София
  • Мнения: 9 980
Но пък покрай тези спорове се замислям за много екзистенциални неща Laughing Като например, за да харесваш някого, той трябва ли да прави всичко както трябва Laughing

Не!  Simple Smile

# 725
  • Мнения: 690
ЗДРАВСТВУЙТЕ, ДОРОГИЕ ДРУЗЬЯ! Hug
 Гледам, че сте завихрили купонче с фойерверки. Crazy
 Puhi-muhi, Hug Heart Eyes
 Днес Стефка ме изкефи: " Но ти обичаш Ридж". Mr. Green
 Ланче, колко време още ще трае това завидно семейно "щастие" между Брук и НикитУ?
 Писна ми да му гледам пулещата физиономия. Tired
 Logan, смей да ми изтипосаш фенските изблици от лични.... Joy Joy
 Нали знаеш, чИ мноу те бичам! Heart Eyes Hug Heart Eyes
 
 
 

# 726
  • Мнения: 4 496


Ще ги изтипосам, болднати и уголемени. Няма да си развалям имиджа сега я.  Heart Eyes  Joy  В синьо или в червено ги желаеш?  Joy



# 727
  • Мнения: 0
susy , добавих те!   Peace
Ама сега силите се изравниха...някой ще е доста разочарован...





Аааа, не съм съгласна! Доколкото си спомням, още когато пуснах първия си пост, написах: "И преди да сте ме попитали, да кажа: Брук!". Не ми се връща толкова назад да търся цитата си...Аз може и рядко да пиша в темата, но непрекъснато я чета.  bowuu

Последна редакция: ср, 04 ное 2009, 16:35 от Tormozilka

# 728
  • Мнения: 2 592
Това намерих:

Вие какво точно очаквате да направи Стефани??
Да накара Тейлър да си признае, да отиде в затвора (дотук добре), а с Торн и детето му какво ще стане?
Харесва ли ви или не в момента Тейлър наистина им помага - ясно е, че не може да поправи стореното, но поне да се опита да им облекчи болката (не скачайте пак, че тя е виновна за това - така е, но тя не може да върне времето назад)

Стефани в случая мисли не за Тейлър, а за Торн и детето.
Тя (за разлика от нас) не знае, че Тейлър все пак ще си признае и всичко ще се срути. Надява се всичко да се забрави и сина й и внучката й да продължат напред.
Аз също искам Тейлър вече да си признава, защото тази тайна я измъчва, а и ми писна от такива като Хекторито и Стефани, които все й дават акъл и знаят, кое е най-добре

За двойния стандарт, от който Мириел толкова се назидателно възмущава (пък и тя го практикува): твърдяхте ми толкоз време каква ужасна майка е Тейлър, че не завела Фийби на психиатър (макар, че Фийби не е казала директно, че има проблем), пък сега ми извинявате Брукасита, че не обърна внимание на видимо разстроената и търсеща разговор с нея дъщеря и хукна да се жени. И после като много добра майка я пита: Ти още ли си тук  Shocked

Айде без приказки за двойни стандарти, а? Не за друго, ами защото надали някой ви се връзва на твърдението, че само ние имаме двоен стандарт  Naughty

Нещо исках да отговоря на Лана, ама после, че отиваме на разходка да не изтървем слънцето.
Чао  Sunglasses

# 729
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
Скъпа, обърка темите. Фииби е впечатлителен тийн, който става свидетел на катастрофа - майка й убива пред очите й леля й и след това трябва да живее с тайната. Получава психически срив. Бруджит е дипломиран доктор, която в моменти има проблеми но се бои да сподели с майка си. Има достатъчво възможности да го направи, и определено не е постъпвала в болница с психически срив, а майка й след това да ходи да си гледа връзката с Ник. Тейлър приема в дома си почти непознатия градинар и го оставя насаме с Фийби. Да не говорим, че той се опитва да я изнудва. Страхотна майка. Перфектна.

# 730
  • Мнения: 1 520
Много смешно ми стана когато Бриджит нарече Дона - "Лельо Дона". Не се знае коя от двете е по-младата Joy

Miriel, да не забравяме и какво преживя Тейлър в последните серии, както и огромното й чувство за вина което ще я преследва до края на живота й. Тя никога няма да бъде същата като преди. Дори и да се пребори със зависимостта си, то живота й е преобърнат завинаги след смъртта на Дарла.

# 731
  • Мнения: 1 520
...твърдяхте ми толкоз време каква ужасна майка е Тейлър че не завела Фийби на психиатър (макар, че Фийби не е казала директно, че има проблем), пък сега ми извинявате Брукасита, че не обърна внимание на видимо разстроената и търсеща разговор с нея дъщеря и хукна да се жени. И после като много добра майка я пита: Ти още ли си тук Shocked Айде без приказки за двойни стандарти, а? Не за друго, ами защото надали някой ви се връзва на твърдението, че само ние имаме двоен стандарт Naughty

Коя майка би се радвала дъщеря й да отиде в Африка, далеч от семейството и близките си? - Това можем да го очакваме само от Брук.

# 732
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
Има нова тема.

Съжалявам Тейлър. Това, което й се случи е в резултат на необмислените си постъпки и от това, че така и не се е научила да поема последиците, от това, което е вършила. Затова и толкова лесно се остави да бъде изманипулирана. Но това оправдава ли е, че се намъква в леглото на Торн?

Това, което си написала не е много вярно. Опасно е, обаче трябвали всички пораснали деца да стоят до полите на майките си. Трябва ли родителите постоянно да ги контролират?

# 733
  • Мнения: 1 520
Нека тогава старите теми се заключват, за да не се бъркат някои да пишат в тях /това към модератора/.

Не твърдя че порасналите трябва да стоят до полите на майките си, а че Брук изобщо не се разтревожи от факта, че дъщеря й щеше да замине за друг континент, да живее и работи в друга среда и условия, където здравето й щеше да бъде изложено на постоянен риск.
Както винаги нейната първа грижа са мъжете в живота й, преди Ридж, сега Ник.

Последна редакция: сб, 07 ное 2009, 14:34 от krem-karamel

Общи условия

Активация на акаунт