Аурора или Аврора

  • 5 523
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 795
Аз пък го свързвам с крайцера "Аврора" и началото на Великата октомврийска социалистическа революция.
и аз така  Laughing
Нито едното. Малко в графа "изгъзици" са ми.
и това също  Blush

# 16
  • Варна
  • Мнения: 552
Я го запишете направо ЗОРА, дето ще го мислите толкова. В превод името означава Зора с ударение на А.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 25 327
Кого да запишат? Тя авторката уточни още в началото, че пита чисто хипотетично как се възприема името.

# 18
  • Мнения: 340
Мерси за отговорите, момичета. 

Аз също свързвам Аврора с октомврийската революция, ама това даже е допълнителен плюс за името, за мен. 

Очаквах по-негативни реакции.  Значи е приемливо, общо взето името за българско ухо.  Това е добре.  Сега само остава да навия мъжа за трето, да забременея и да е момиче.  Колко му е  Laughing

# 19
  • Мнения: 2 674
Аз пък го свързвам с крайцера "Аврора" и началото на Великата октомврийска социалистическа революция.

 И аз, и аз.

# 20
  • Мнения: 2 185
Очаквах по-негативни реакции.

Може би негативно настроените хора избират да не се разписват в темата. На мен лично не ми допадат имената и заобикалям темата  Wink . Успех все пак, мнението на хората не би трябвало да е от кой знае какво значение, щом на теб имената ти допадат  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 44 337
никак не ми харесват и дете... не и за БГ...

# 22
  • Мнения: 517
В детството си по3навах прекрасна жена (те отдавна не е между живите) с това име (АВРОРА), 3атова асоциацията ми е положителна.

Общи условия

Активация на акаунт