Списание "Elle" на български

  • 4 557
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
А за какво иде реч в това списание "Elle", нещо като "Ева" ли е? Защото "Ева"- та ми е любимото списание. Heart Eyes "Космополитан" не ме кефи, защото е в един такъв тийнейджърски стил и рядко има нещо смислено вътре. Tired

# 16
  • Мнения: 1 417
Днес по Витошка лепяха едни жълти ленти с реклама на Ел по витрините на магазините. Иначе списанието е свързано основно с мода, поне така беше преди 5-6г. тогава си го купувах редовно.А рекламите вътре са поне 10 пъти повече от тези в Ева Simple Smile

# 17
  • In transit
  • Мнения: 11 819
Преди си купувах Ева, ама много реклами и поскъпна. Преди месец си взех Максимум заради една статия. Ами допадна ми да ви кажа, мисля, че е по-добро от Ева. Повече за четене и по-малко талаш, и не толкова скъпи дрехи и козметика. За Elle ще си покаже по първия брой.   Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз си купувам и Grazia-та,И Максимум и Космополитъна.Но определено изчитам изцяло само Максимума.Наистина има какво да се чете и е разнообразно.преди купувах евата,но само супер скъпи козметични процедури и козметика,за която можеш само да си мечтаеш..Космополитана-само за секс историйки за тийнейджърки..Сега ще го видим този Ел какво ще представлява..

# 19
  • Мнения: 1 680
Аз пък последния месец сглупих и си купих BEAUTY Боже колко е тъпооооо. Иначе засега съм фен на Евата, а и на Коса и Стил. Във второто освен за прически пише и много други интересни неща. Не съм си купувала Мексимум, но ще го преслушам, а на Космопелитена бих му се кефила, ако бях на 18.

# 20
  • Мнения: 2 142
И аз много обичам женските списания. Така че със сигурност ще си купя първият брой. Като спрях да пътувам и карам мъжа ми, когато пътува да ми купува от летищата разни женски списания. Но скоро и той не е пътувал, та си попрехвърлям някои стари и забравени, и Ема много ги харесва Mr. Green

# 21
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Ако си мислите, че в Elle няма да има купища реклами...
 Аз пък съм фен на "Ева" и си го купувам най-редовно. Даже доскоро си пазех броевете от предишните години. От време-навреме си купувам и гръцки подобни женски - слабост са ми. Така че Elle с радост ще си го закупя на български - дано не го съсипят като Космополитън (това е единица мярка за тъпо списание според мен). НА английски си го влачех едно време и ми харесваше, ще видим на български Wink

# 22
  • Мнения: 579
ELLE си го купувам от време на време тук,но не е нищо особено.
Пълно е с реклами,както всички списания тук,но....
Вчера гледах по ТV-то,мисля беше по КАНАЛ 3, че цяла Витошка е с реклами на въпросното списание,даже и манекените по витрините бяха голи в очакване на списанието.....

Мисля че много шум за нищо.

Пък и много пари струват тези списания в Б-я,като гледам пишете че са по 5-6 лв. Shocked
Тук са много евтини,но в Б-я нали сте по-заможни.........(сори за ОФФ-а)

# 23
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Мернах го вече и въпросното списание, ама много бързах и не го купих - на Света Неделя на една сергия. Кийра Найтли е на корицата

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Закупих си го вече. На картинки и реклами е като "чужбинските", ама статиите издишат. В чуждите статиите са повече и по-дълги, а и доста по-добре написани. В нашето сега - пак въртят едни и същи бг "известни" люде, които си имат запазено място във всяко останало списание.  Не съм очарована. Май ще си го купувам само заради картинките и то не всеки месец. Обикновено си купувам модните списания през февруари и септември - тогава са двойно по-дебели и са за това, какво ще се носи през лятото и съответно - зимата на дадената година.

# 25
  • Мнения: 7 186
Закупих си го вече..........

Кач пара е?

# 26
Загледах го на сергията, Лейди май е 4 и 50стотинки.

# 27
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Баш толкова струва - 4.50лв. И аз се сдобих с него, обаче хич не съм впечатлена - само го разлистих , не съм се зачитала. За моя радост има интервю с Мариус , който ми е много любим, та довечера преди сън ще го прочета. Струва ми се леко постно и с нищо не по-различно от останалите. Това е - май ще си остана фен на "Ева" и гръцкия Elle

# 28
  • Мнения: 6 155
Харесва ми само  "Коса и стил". Тия еви-меви- само реклами и глупости. Sick

# 29
  • Мнения: 3 835
Мисля, че си е екстра списанието! Струва ми се интелигентно написано и много добре оформено. Дори на повечето фотосесии не личи, че са наши.  Grinning

Обаче егати козметиката - май са започнали от най-скъпите неща, предимно серуми! Добре, че още ни е рано за тях  Laughing Laughing Laughing

Дали ще си остане на тази цена?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт