подсъзнанието може всичко 18

  • 107 600
  • 736
  •   1
Отговори
# 120
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
И да попитам - откъде сте чели за   висшия аз-  и разговорът с него- бихте ли посочили книга, линк, Praynig Hug Grinning

Аз мисля, че го четох някъде из книгите на Крион,

освен в книгите на Крион, се използва също и при Рейки

# 121
  • у дома
  • Мнения: 708

Момичета искам да ви питам на някоя случвало ли се е да види 555. За последните 3-4 дена винаги виждам часовника в 5.55. Прочетох в Лечение с Ангели и малко се уплаших от това което трябва да очаквам.Споделете ако ви се е случвало. До сега много често виждам 111 и 222. За първи път ми се дават 555. На другите числа винаги се радвам , но като прочетох за 5иците ,незнам какво да мисля.

Да, аз си имах вземане-даване с 5ци наскоро. Не знаеш какво точно ти се праща Simple Smile но ще разбереш. Урок е, който ти е необходим, защото си узряла за него. Не го мисли, пусни го да премине през теб като мъгла Simple Smile
Както се казва - успокой се, намери начин да си спокойна и знай, че не си сама - обичана си и ти се помага.  Ако успееш да редуцираш страха и емоциите - една част от теб наблюдава безпристрастно отстрани.
Аз получих някои ценни поуки, откриха ми се и истини, които досега само смътно долавях. Сега пред мен е по-ясно някак.

Последна редакция: пт, 30 окт 2009, 11:28 от fastuche

# 122
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Здравейте, момичета- кокичета.

Розовото към лилавото ли се числи newsm78, че аз до сега носех все тъмни дрехи, но от един месец насам си купих няколко розовки нещица Shocked, нямам идея защо избрах точно розови, просто ми харесаха, явно е имало защо Laughing

Карамелче, това за третото око ще го пробвам на всяка цена.

Дарена, желая ти много приятни емоции на курса.

# 123
  • Мнения: 258
Здравейте!!!
И аз съм имала дълги розово-лилави периоди, даже по едно време изглеждах като сметанова торта Mr. Green Сега съм на индигово-зелена вълна..., цветовете и техните вибрации имат голямо значение за нашето себеусещане.
Израстнала съм с животни, винаги сме имали котки, като бях на 10 години ми подариха куче, булонка, живя с нас 17 години, направо рекорд за тази порода, беше си пълноправен член на семейството ни...
Като заживях отделно пак си имах котка, живеех по квартири и това ми беше първия критерии при избора им - дали хазяите имат против да си гледам котка. Имах си сиамец, толкова мило и умно създание, когато си отиде 20 дни не можех да говоря от мъка, просто сълзите ми потичаха веднага. Като ми поутихна болката, започнах да го усещам, сякаш се е сгушил и спи до мен, както правеше приживе. Докато бях бременна го чувствах как спи в краката ми почти всяка нощ. Дорийн пише в книгите си, че на сеансите освен починали близки, често присъстват и починали домашни любимци, в книгата на Ян ван Хелсинг децата - ясновидци разказват същото. Не страдайте за животните, които са отвъд, а им пращайте любов и благодарност, те са с нас  Hug Като порасне още малко дъщеря ми ще и вземем коте, изчаквам, защото такова мачкане и гушкане ще падне... да не пострада животинката.
Бихме гледали и куче, но не мога да го оставям само по цял ден да плаче в къщи, а котките не страдат толкова, те даже имат нужда да остават "насаме", пък и през деня често си подремват Wink

Поздравления darena Hug за решението ти да влезеш във вълшебния свят на Рейки. Имам Рейки от няколко месеца, пък вече се чудя как изобщо съм живяла преди без Рейки  Grinning

# 124
  • София
  • Мнения: 606
Да си кажа, че и аз се реших да изкарам рейки след много чудене...  Вчера бях на рейки сеанс и днес се чувствам много по добре и здрава...

Връщам се да чета назад, че пак пишете много през работно време  Wink

# 125
  • Мнения: 620
darena , много се радвам, че си започнала Рейки и добер дошла в голямото и светло семейство   bouquet Намасте!


Lilian_V , разбира се че ще се чувстваш прекрасно от чистата енергия.


Момичета , забелязвате ли как все повече хора усещат засилването на вибрацията и се отварят за Рейки и това е чудесно  Peace

# 126
  • Мнения: 1 652
Минавам да ви се похваля Hug
Много добре се чувствам.  Hug Grinning Hug Благодаря на всички за поздравленията! Heart Eyes
А за животните...Не мога да си представя, че ще имам куче отново - имах едно преди и го загубих - няма такава болка, все още ми се свива сърцете от мъка по него... Може би в друг живот

Така се чувствам и аз! Sad

Лили- поздравления  ина теб! Hug
Странното е, че точно розоволилавата гама ми е актуална и на мен, както писах предния  пост . Всичко в розово-лилаво купувам и съчетавам със зелено. Grinning в

# 127
  • Мнения: 3 674
Привет на всички!!!    

Дарена,  Лили  чудесна новина! Поздравления за Рейки и НАМАСТЕ!     bouquet Като почнете да прилагате Рейки, ще видите какво вълшебство е да  се борави с тази космическа енергия! Heart Eyes Аз напоследък повече  се случва да я ползвам за ситуации в живота, не толкова за лекуване. Най-голяма веселба става, когато почвам да си търся свободни паркинги в пиков час и както  винаги има едно местенце точно за мен! А каква е вкусна става  храната, когато се  готви с Рейки....  :  chef Мисля, че Рейки много ще ви допадне Grinning

Дарена, за папаглаката , много ми хареса това, което си писала. Laughing Може някой ден да реша да си купим...  Sunglasses

Момичета, и аз съм в шок  Shocked  Joy  Ми на мен лилавото ми е  един от най-любимите  цветове !!!  Иначе аз и до сега си имам розова шапка и розов шал и си ги нося с голямо удоволствие зимата!  Blush

Викам си ...вдетинила съм се  нещо, е и какво от това...  Whistling Hug


# 128
  • Мнения: 836
THE HOUR OF POSITIVE POWER - Global Event All Times Are Local
Host: Alliance For An Awakened Humanity
Type: Causes - Rally
Network: Global
Date: Sunday, November 1, 2009
Time: 11:00am - 12:00pm
Location: Let's Shift Our Consciousness & Help Shift The World

DescriptionThe Hour Of Positive Power - Global Event All Times Are Local! (c) Ian Paul Marshall

For one hour let's shift our consciousness and become the very presence that we wish the world to be.

So if it's Peace that you want to see in the world be Peaceful for that hour.

If it's joy then be joyful.

If it's healing then spread healing energy.

If it's abundance then begin to see the world as abundant.

Whatever it is that you believe the world needs more of BE THAT!!!

Be Peace
Be Love
Be Healing
Be Joy
Be Abundance
Be Supportive
Be United
Be Wise
Be Awakened

Think to yourself what a peaceful person would do. How would they speak? How would they stand? How would they react to the world?

Once you can see how that person would be then become that. Be that person! BE THAT PEACE! BE THAT PRESENCE!

Just for one hour. That's all. Just one hour out of twenty-four.

I know it may be hard because the mind's always chattering on about non-sense but just be gentle with yourself for that hour and steer your thoughts back to that image of peace that you created and BE THAT PEACE!

That's all. Nice and simple. For just one hour you'll become a positive source of power that will help to shift and change all the people and the world around you.

This is a personal process. An individual unfoldment. A moment whereby you truly can see the influence that you have, not only on your life but in the lives of others.

Have fun with it!

A BLESSING FOR ALL

May it be that in this moment you know that everything is One.
May you see the magic that is all around you.
May you awaken and live the dream that sleeps within you.
And may the only trace of your presence here on this earth be found within the hearts of all.

I Love You.

Ian
----------------------------------
IN SHORT: THIS IS A ONE HOUR GLOBAL EVENT THAT HAPPENS MONTHLY

This is a global event. All times are local times. It takes place in your own homes, where you work, and at the places that you frequent.

It's about shifting your own awareness where you are and then influencing the world around you. YOUR world.Your own sphere of influence. Just for one little old hour.

It's about being that resonant frequency and sending out the signal for all to see, hear, and feel. It's about participation, creation, and manifestation.

It's about Love, Peace, and Perspective. This event is about you and the incredible positive power that sleeps inside of you.

Little by little, bit by bit, smile by smile.

It's time to awaken. Awaken to our own Positive Power.

http://earthsgreatawakening.com/
за който иска да се включи  Heart Eyes

# 129
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 55
Гледам обсъждате розово-лилавата гама. Лятото определено нося розовата гама - та чак с чантите, обувките и всичките му аксесоари hahaha. Зимата съм по-мрачна  Wink
Боядисах спалнята си в люляково лилаво по фън шуй /светлото/, а като говоря с висшето Аз на съпруга ми - той свети с лилава неонова светлина /не си представям лицето му, а ми излиза нещо като андроид , но с по-кръгли очи - като миньорски лампи Thinking И не е висок 2 метра, а е с нормалния му ръст Wink/

По теста  съм типично индиго Shocked

Май само аз не съм се запалила по рейки - все смятам, че трябва да имаш свръхсензорни  способности, да се занимаваш с това newsm78. darena,Lilian_V   Hug   bouquet

esme_bolger, на линия съм Heart Eyes  - Let It Be

  Two HeartsНасладете се на това разкошно природно огледало - http://dox.bg/files/dw?a=6088c35c39


 #ShockedАко искате, хвърлете поглед и на това   Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes - http://dox.bg/files/dw?a=e4e009b47e

Последна редакция: пт, 30 окт 2009, 18:52 от lenny_pld

# 130
  • Мнения: 364
darena,    Lilian_V    Hug     Heart Eyes 


esme_bolger     Heart Eyes    Hug   включ!
 

# 131
  • Мнения: 288
eldivine, благодаря   bouquet

fastuche , много си права. Наистина ми се щеше да си остана в моята уютна зона на добре познатото. Но ако ще идва промяна - да заповяда . Няма да се съпротивлявам , защото ще е за добро, сигурна съм .Навярно ще е свързана с израстването ми в по -осъзната личност , каквато всъщност е мисията ни  Wink.Ще се отдам на естествения ход на живота . Благодаря ти  Hug  bouquet.

esme_bolger   Hug, ще се включа . Благодаря  Hug

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 132
  • Мнения: 3 674
esme_bolger, благодаря ти,че ни изпрати това  Hug  И аз включвам !  Peace

Лени... линка ти ме разби   #Crazy  Crazy

# 133
  • Мнения: 113
Здравейте момичета!Хайде и аз да се включа-вчера ми беше направена Рейки настройка-1степен.Много съм радостна!Въобще в последно време започна нещо около мен  да се променя .Няма физически промени-живота ми е все още на същото ниво.Аз съм по-спокойна,по-уравновесена.Но не е това-има нещо друго което явно само усещам,но все още не се вижда.Но знам,че Вселената ще ми даде мъдроста да разбера.
Благодаря ви,че ви има! newsm51

# 134
  • Мнения: 3 674
Здравейте момичета!Хайде и аз да се включа-вчера ми беше направена Рейки настройка-1степен.Много съм радостна!Въобще в последно време започна нещо около мен  да се променя .Няма физически промени-живота ми е все още на същото ниво.Аз съм по-спокойна,по-уравновесена.Но не е това-има нещо друго което явно само усещам,но все още не се вижда.Но знам,че Вселената ще ми даде мъдроста да разбера.
Благодаря ви,че ви има! newsm51

Браво , мила! Hug Промяната на света около нас винаги тръгва от нас самите, от нашата вътрешна трансформация. Това е само началото! Flutter  Heart Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт