подсъзнанието може всичко 18

  • 107 486
  • 736
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 129
lenny_pld, мерси за полезната информация.   bouquet Аз нямам книгата на  Жан Спилър и се радвам, че ти слагаш цитати от нея. Смятам да се заема с писането на желания, на ръка. Мислех , че може  на компютъра, но явно трябва на ръка. newsm78

# 361
  • Португалия
  • Мнения: 4 002
evil,аз също бях за планово секцио-по медицински причини.
Нито за миг не съм се съмнявала в положителното развитие на нещата.
Но бебки решиха,че ще си изберат сами момента-8 часа по-рано!
Според мен-отпусни се,направи си плановете за секциото,не мисли твърде много за ситуацията, а остави всичко Да Се Случва  Peace

# 362
  • Мнения: 730
evil, според мен най- важното е как усещаш нещата. Какво ти подсказва интуицията. Ако се чувстваш спокойна и уверена по въпроса, значи, че всичко е наред. Ако обаче имаш известни колебания и съмнения, е добре да премислиш още веднъж.
evil Прочете няколко пъти това, което е написала Вела- в тези думи има многооо мъдрост. Вслушвайте се в себе си.
Благодаря Вела   bouquet

# 363
  • Мнения: 9
Lenny pld , БЛАГОДАРЯ за настроението, което внасяш с красивите си съобщения, за информацията, която синтезираш и поднасяш безкрайно полезно, просто БЛАГОДАРЯ!

# 364
  • GYM
  • Мнения: 814
Честито на всички именици Hug
Дес и аз сънувах много жив сън снощи, ама беше мнооого странен. Въобще нямам идея как да го тълкувам newsm78
Лени, страхотна си, благодаря ти от сърце за ценната информация и красотата, с която ги поднасяш  bouquet

# 365
  • Мнения: 778
Момичета ... аз днес най-после направих нещо, което от дълго време мислех и исках да направя - да запаля свещички в 7 църкви. По стечение на обстоятелствата днес е и голям празник. По случайност последната църква, в която запалих свещи за здраве беше Св. Седмочисленици. Но не се почувствах никак различно ... Напротив даже - сдобих се с ужасно, мъчително главоболие и по всичко личи, че това е първия ден от мигрената ...

Последна редакция: нд, 08 ное 2009, 20:12 от *Rozichka*

# 366
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Дес и аз сънувах много жив сън снощи, ама беше мнооого странен. Въобще нямам идея как да го тълкувам newsm78

Моя го изтълкувах/разбрах едва като се сетих че вчера е било задушница т.е. явяването на дядо не е било случайно пък и думите които ми каза .......  Thinking незнам чуствам се добре след този сън и надявам се да съм разбрала значението му  Wink
Доколкото знам в такива дни ако сънуваш починали близки и ако ти кажат нещо е предзнаменувание  Rolling Eyes


lenny_pld thumbsup

*Rozichka* стискам палци бързо да премине  hug (майка едно време страдаше от мигрена и знам какво е )


Хубава вечер момичета ..аз отлитам
Heart Eyes

Последна редакция: нд, 08 ное 2009, 21:23 от Desss

# 367
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Благодаря ви, много.  Hug
Предното секцио беше по спешност и го преглътнах, сега всичко ще е по план..уж.
Освен, ако беб не е решил да се появи ,когато реши Wink а, самата операция изобщо
не ме притеснява. Играх го този филм и не е кой знае какво, неприятно ми е, че не
е естествен процеса. Ама и да рипам файда няма.Благодаря ви пак  Hug

# 368
  • Добрич
  • Мнения: 5 456
...
Предното секцио беше по спешност и го преглътнах, сега всичко ще е по план..уж.
Освен, ако беб не е решил да се появи ,когато реши Wink ...

evil , ако ти си убедена в датата, бебчето няма да се появи по- рано. Просто трябва да бъдеш абсолютно сигурна и нито за момент да не се съмняваш. Моята дъщеря е родена на втори януари. Всички мислеха, че няма да устискам даже до Коледа, включително и доктора, при който ходих на консултации и който ме оперира после. Само, че аз бях твърдо решила, че ще родя след Нова година. В последствие уточнихме и датата. И действително, всичко се нареди точно както го исках. Просто бъди спокойна и уверена и въобще не се съмнявай и нещата ще се наредят като по конец.

# 369
  • България
  • Мнения: 3 621
Здравейте милички  Hug Hug Hug
Отдавна не съм писала, исках първо да изчетаа пропуснатото, но то нямате насмогване  Grinning
Днес изтичат трите месеца откакто си поисках неутрален имплант. През този период нещата се развиха с пълна сила.  
 направих това , за което бях взела решение преди 1г. , но не намирах начина. А такива "съвпадения" и "случайности" ме спохождат. Страхотно е  Simple Smile
Усмихнат понеделник ви желая   bouquet

# 370
  • София
  • Мнения: 1 078
lenny_pld, страхотна си, благодаря!
Аз вече за трети път попълвам 21x21 желания, като втория не е беше до края, но почнах от начало. Пиша си всичко на ръка, стана ми навик вече. И въпреки, че го правя късно вечер, а не сутрин, колкото и да съм уморена, не мога да си легна без да си напиша утвърждения.

evil , сега се загледах в лентичката и разбирам, че ти за четвърти път ще раждаш - направо си героиня! Страхотно е!
Желая ти много леко раждане и не се притеснявай за нищо, а просто се отпусни, както ти писаха момичетата. За съжаление, налага се при секциото да зависиш и от графика на лекаря. Малкия го родих на дата, препоръчана ми от една позната нумероложка, която избра този ден от три, предоставени за избор от лекарка, която трябваше да ме оперира. Взех решение, че това ще е най-доброто при тези обстоятелства и хич не ми беше гузно даже! Подготвих се навреме за всичко, а на всичкото отгоре двете имена, между които се колебаех за малкия, срещнах в някакво списание, че най-добре да се дадат за момчетата, които ще са родени през месеца на датата, и тогава просто избрахме с таткото по-хубавото. Wink
Вземи си Арника от хомеопатичната аптека, изпий предишната преди операцията вечер, после насутринта преди самата операция и след нея колкото може по-бързо, а после по схема, която ще ти кажат в аптеката, че забравих... май 3 пъти дневно (пази я от електро-магнитните вълни (дръж далеч от телефоните, контактите и др.).   bouquet

# 371
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Благо-Даря за хубавите думи  bowuu
От опит зная, че около новолуниено тук се започват безкрайно повтарящи се въпроси и се опитах да систематизирам нещата за улеснение на тези, които тепърва навлизат в материята Heart Eyes

НАПИШЕТЕ  Вашия списък с желания до 8 ЧАСА СЛЕД ЗАПОЧВАНЕ на НОВОЛУНИЕТО - ТОВА Е НАЙ-СИЛНИЯТ ПЕРИОД  /но може и до 48 часа след началото на Новолунието/

16 ноември - новолуние - 21:14:48 -  Луната влиза в Скорпион. Какво да си пожелаем когато новолунието е в този знак     - 10 желания, отнасящи се за:
 
Мощ
Промяна
Преодоляване на кризи
Себеусъвършенстване
Секс/душевни партньори
Финансови партньорства
Избягване на схватки


"Инструкция " как да го направите / Wink отнася се за новичките/ 


За Ваше улеснение Hug  - "Луна в Скорпион" - Жан Спилър

На първа страница в темата има линк Техника на 25-те желания. Пишат се на Новолуние. - това е руската методика  Peace

Изберете техниката, която Ви подсказва интуицията  newsm10 - начинът на формулирането е един и същ, правилата - също, различен е броят на желанията и последващото поведение /при руската методика има 10-дневно "глезене"  Grinning, при Спилър - сгъване и оставяне на списъка. Peace/

Хубава, успешна и усмихната седмица    newsm51 Обичам Ви, обичайте се и Вие  txtloves txtloves txtloves

Последна редакция: пн, 09 ное 2009, 14:21 от lenny_pld

# 372
  • Мнения: 10 697
Браво, Лени, наистина страхотна работа си свършила както винаги!   bouquet
Дано това да даде веднъж завинаги отговор на повтарящите се около всяко Новолуние въпроси  Praynig

# 373
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Лени, страхотна си!!!
Изпревари всички въпроси за предстоящото новолуние  Hug
Аз да ви се похваля- стъпката, която се чудах дали или да,  я направих  Heart Eyes.
Вече съм самостоятелна като практика и се чувствам страхотно. Благодаря Ви за оказаната подкрепа.
Дълбоко вярвам в неограничените възможности, които имам от тук нататък!!!!

Господ, когато затваря врати, отваря Порти!!!

# 374
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Здравейте.
Скоро не съм се включвала, но не изпускам и ред да прочета.

Лени,  bouquet , благодаря за изчерпателната информация, аз вече съм чела тези неща и съм правила и списък веднъж, и въпреки това поста ти ми дойде добре, припомних си нещата, други затвърдих.

Момичета, в събота от време на време поглеждах предаването на Винетка Laughing- Горещо, гост беше някой си, което не е важно, но от време на време прекъсваха интервюто и даваха "Стефка: личната астроложка на звездите". няма да пиша всичко, което тя каза(то и не чух всичко, де), защото много от нещата хиляди пъти са се писли в темите тук, основното, което запомних е, че преди да отпием от чаша с вода да кажем няколко хубави думи, защото както всички знаем водата има памет и по- този начин чрез водата приемаме само положителна енергия, а не отрицателната, на която е била "свидетел" водата преди да я отпием.
каза как може да разберем дали ни е направена някаква магия- в една порцеланова купичка изсипване светена вода, слагаме вътре наша снимка и оставяме някъде на открито (пр. балкон) купата за 36ч, ако след това по снимката има разни петна, значи ни е направена магия.
Имаше и още нещо, което ми беше направило впечатление, но в момента забравих.

И сега искам да ви питам нещо- случвало ли ви се е в определен момент, независимо какво правите, да имате чувството, че това се е случвало вече?
Аз много пъти съм изживявала такива моменти, последния път беше преди 2 седмици, бяхме на село, вечеряхме и ненадейно дойде една позната вкъщи, седна и тя при нас и всичко, което ми каза тогава, всичко, което беше на масата, хората, който бяхме там, дрехите, с които бяхме облечени......всичко.....все едно го бях преживяла вече, знаех какво ще ми каже тази жена, знаех аз какво ще кажа и т.н. Та чак се уплаших от това, че знам всичко с минути напред.

Друго, което исках да ви споделя е свързано с моя съпруг- когато нещо се случи, независимо дали добро или лошо, но нещо с по- голяма важност, та той винаги знае как ще се развият нещата, може с години да се решава даден проблем, но той просто знае какво точно ще се случи и какъв ще е крайния резултат. опитвала съм се да говоря с него по този въпрос, но той по принцип трудно разговаря по каквито и да било теми, камо ли нещо толкова сериозно, единствено ми отговаря "Просто си знам" и нищо друго не иска да ми каже.

Спирам до тук, че ще ви писне да четете.

П.П. tais, честито, много успех занапрд ти желая Hug

Общи условия

Активация на акаунт