подсъзнанието може всичко 18

  • 107 487
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 753
Мижжка, благодаря за есенната тема, както винаги е прекрасна!

Благодаря, че ви има, момичета Hug Най-любимата ми тема в най-любимия под-форум!
Аз рядко пиша, но редовно ви чета и прилагам много от нещата, за които говорите. При мен проблема е, че на теория ги знам нещата, но не винаги се сещам да ги прилагам на практика...но определено имам напредък в това отношение. Аз съм от тези,които следят темата от самото начало и искам да кажа, че за това време аз много се промених. Сега харесвам себе си като личност и живота си в много по-голяма степен. Още веднъж БЛАГОДАРЯ!

Аталанта, много положителна енергия и от мен и погледни и ти темата за ГНМ, може да ти е полезна Hug

# 46
  • Мнения: 2 957
Добро утро.
Благодаря ви че ви има.Аз почти не пиша, но ви следя;)
И за да не е само "запис" искам да ви дам линк към една много хубава книжка:
http://www.scribd.com/doc/19499570/Naivelikiya-targovec
МОже би повечето я знаете, но надявам се все за някой да е полезна;)
Усмихнат и положителен ден ви желая;)

# 47
  • Мнения: 73
 Hug за всички вас,момичета
продължавам да чета старите теми,за да стигна до 14,от която тръгнах.
Искам да ви споделя,че и при мен зареждането на портмонето помага,ангелите също Heart Eyes.Вече имам тетрадка за моите ''изпълнени желания''-така ми дойде да си я нарека.Историята с тая тетрадка е много чародейска-нали не се съмнявате в това WinkСега нямам време да пиша много,но вие греете в сърцето ми HugПрекрасно е усещането да слушаш и следваш себе си.Навремето по интуиция съм използвала писането на утвърждения много пъти и тогава то даде чудесен резултат.От 5 дена си пиша по ритуала 21/21 дни и живея в красивата приказка,наречена ''мой живот'' Heart Eyes
С много любов от мен-
http://www.youtube.com/watch?v=utA9yENx-QA&feature=related

# 48
  • Мнения: 258
Пожарче, не лъже търсачката - в нашата тема, често пишем за Кристалните и Индигови деца. Разбрах, че си намерила, това което си търсила Wink При нас никой не попада "случайно" или по погрешка Mr. Green
Мише, вълшебно оформена тема  bouquet Hug, благодаря!!!
Ооооооообиииииичааааааааааам виииииииииииииииииии!!!
 Hug Heart Eyes  bouquet

# 49
  • София
  • Мнения: 274
dessy2008,радвам се,че при теб тази техника е проработила.Аз съм жената , чийто съпруг си беше поставил на компа снимка на обекта ,който продава с голям червен надпис Продадена и цената отдолу.Да ,но от тогава минаха много месеци и няма никакъв резултат все още.И сега след твоя пост се замислих дали да не махна цената и да оставя само надписа .Може би тази висока цена им идва в повече на купувачите ? Thinking Не зная ,вече ме гложди съмнението.Мисля си ,че може би не е правилно ,че е изписана цената ,защото всеки знае ,че винаги има коментар една публикувана цена.Примерно ,ако си публикувал цена от 100 лв. ,всеки купувач очаква сваляне на цената.Но сега вече сме към пълнолуние и не зная дали е удачно да махна надписа ,но пък си мисля,че явно има нужда от промяна .А новолунието е далеч.
  Искам и друго да споделя.Именно за този обект ,който се мъчим да продадем.Мъжа ми е в съдружие със своя баща и решиха да продават .Да ,но от страна на свекър ми и неговото семейство има коментари само от рода- вие няма да я продадете ,ще ви вземат всичко банките ,ще останете на улицата .И това е постоянно ,а разговар с тях е немислим.Всички около нас са негативно настроени .Ние със съпруга ми колкото и да сме сигурни в щастливия завършек и да сме положително настроени ,баща му не е и става въпрос за един и същ обект.Как тогава ще го продадем ,като едната страна е положително настроена ,а другата -не? Последно смятам да пробвам техниката на Червено винце как да продадеш нещо бързо.Винце дано да си права Peace
juliet продадах колата с 42 лв. по-евтино от договорената. клиентът каза, че трябвало да има пазарлък, нали е търговия и т.н. глупости, и аз се съгласих, и без да знам точно какви са нотариалните такси му предложих да си ги разделим. за мен важното беше, че той я хареса отведнъж. ние със съпруга ми винаги така сме си купували колите.
а иначе - родителите и на двамата все ни говорят, че има криза, че няма пазар, че .... и ние не говориме с тях, и споделяме след свършена работа. така никой не натоварва емоционално нашите решения.
според мен няма значение, че вие сте положително настроени, а те - не. важното е - кой е по-убеден в себе си! и става неговото, защото той повече си вярва!

# 50
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Здравейте, слънчеви момичета.

Мише, благодаря за прекрасната тема  bouquet

Atalanta, вярвай в хубавия край на нещата, много  Hug

Данито, аз също мисля, че високата Т е вследствие на молитвата ти, но за разлика от di_ аз имам друго обяснение, но аз все още не съм навътре толкова с нещата и за това моето обяснение е далеч по- просто- нали когато се вдигне Т това значи, че организма е започнал борба с вируса и чрез Т той изхвърля всичко "лошо" навън. Бързо оздравяване на синчето, майка ти и свекърва ти  Hug  Hug  Hug

x-x-x, успех на срещата.

Аз да ви се похваля- имам голям напредък с майка ми и по- точно с опитите ми да я откъсна от проблемите и т.н., разказвам и разни работи, дадох и да чете Тайната, ще и дам и други нещица за четене и снощи като се чухме по тел- а беше много ентусиазирана за всичко, каза, че за пръв път от много години насам има достатъчно пари да плати всички сметки, да напазарува за ядеде, да си купи и цигари, та дори и сотанали и е купила за нея и за баща ми разни дрешки. Те по принцип от много време бяха в доста затруднено финансово състояние. По нейните думи благодарение на позитивното й мислене имала голям успех с една търговийка, която завъртяли с леля ми. Много се радвам за нея.

Аз снощи се опитах да поговоря с едно висше Аз, проведох един монолог, обаче съм заспала......дано все пак има ефект.
Искам и друго да ви питам- когато говорех с Аз-а не можех да си представя образа на този, с когото говоря,колкотои да опитвах, но в този момент виждах постоянно една движеща се тъмнина с разни проблясъци на моменти (ама как се изразих само Mr. Green) и усещах присъствието, дали е възможно да съм установила контакт или е слабо вероятно?

# 51
  • Мнения: 554
Яница, тази "движеща се тъмнина с проблясъци" е опит на третото ти око да заработи по-добре, на той като образът е неустойчив, затова има проблясъци, а после и тъмнина. Така е и с всяка визуализация. Контакт винаги има. И още нещо: Ако ви се струва, че нямате резултат от този разговор, поискайте по някакъв начин да разберете дали човекът ви е чул. Например си казвате: "Ако еди-кой си ме е чул, нека да ми се обади днес по телефона". Имайте предвид обаче, че ако не получите телефонен разговор, това може да не означава, че не ви е чул, а невъзможност да се обади. Аз бях поставила такива условия да разбера, но човекът не се обади. Въпреки това интуицията ми казваше, че няма проблем. Няколко часа по-късно разбрах, че човекът е командировка и много зает. Така че едва ли му е било до мен. Затова винаги проверявайте и задавайте условията втори път, ако първия път ви се струва, че "няма резултат".

mimina,  Hug

Последна редакция: чт, 29 окт 2009, 11:36 от eldivine

# 52
  • Костинброд
  • Мнения: 198
eldivine, страхотно обяснение, много ти благодаря.  Hug

# 53
  • Мнения: 10 697
Днес и аз ще си поприказвам с едно Висше Аз-че  Crazy

Благодаря ви  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 2 111
Аз снощи се опитах да поговоря с едно висше Аз, проведох един монолог, обаче съм заспала......дано все пак има ефект.

И аз заспах в края на разговора си с Висшето Аз на човека, за когото писах снощи. Това само по себе си беше странно, защото в началото на разговора се чувствах много нервна, после постепенно започна да ме обзема спокойствие и така неусетно ме е налегнал сънят...Надявам се да ме е чул. Аз сякаш не желая да получавам обаждане от него, искам просто да спре да причинява злини на мен и хората, с които работихме заедно (този човек ми е бивш професионален контакт). Мисля днес да повторя упражнението за по-голяма сигурност.  Laughing

# 55
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Днес и аз ще си поприказвам с едно Висше Аз-че  Crazy

Благодаря ви  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Оооо и аз ще се възползвам от тази техника    Hug

само да не заспя по вереме на разговора  Crazy че обикновенно кат визуализирам така става

# 56
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Момичета, упражненията на 5-та тибетци всеки ден ли трябва да се правят?

# 57
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Много от мен с пожелания за слънчев и усмихнат ден!


          

# 58
  • Мнения: 2 241
При разговорите с Висшия Аз на някой, аз също заспивам.
Възможно ли е, това да се случва заради спокойствието, от това че си казал нещо, което ти е тежало, нещо което не си могъл да кажеш наяве.
Смятам, че заспиването е по-скоро положителен знак  Thinking

# 59
  • Мнения: 10 697
Уффф, нещо тези новини за свинския грип започват да ми действат негативно, колкото и да се съпротивлявам  Confused
Уж знам колко е важна позитивната нагласа и силата на подсъзнанието...
Дайте идеи как да си повишим имунитета? Утвърждения, положително мислене, игнориране на лошите новини - всичко това е ясно. Предложете и друго, което да ни помогне?

Общи условия

Активация на акаунт