подсъзнанието може всичко 18

  • 107 534
  • 736
  •   1
Отговори
# 420
  • Universe
  • Мнения: 1 556
И на мен, както и на mijjjka, ми се струва, че при ВА-ове също има някаква йерархия на развитост newsm78 .Но не мога да го подкрепя с примери Confused
То при ангелите има девет ангелски чина: Ангели, Архангели, Серафими, Херувими, Господства, Сили, Престоли, Власти и Начала - http://www.radiovaticana.org/bul/Articolo.asp?c=157634 , та какво остава при ВА-ове Thinking

http://www.youtube.com/watch?v=GkF5bV7nuOY&feature=player_embedded#

Последният, десети чин ще заемат напредналите човешки души.


Иначе съм съгласна с написаното от makenalei, солетче и STAR_DUST  Peace

"Не съдете‚ за да не бъдете съдени; защото с какъвто съд съдите‚ с такъв ще бъдете съдени; и с каквато мярка мерите‚ с такава ще ви се отмери. " (Мат. 7:1-5).


         Ред. Една хубава статия  "За неосъждането" /респ. кога е позволено осъждането Wink/  на Сливенския митрополит Йоаникий - http://www.pravoslavieto.com/docs/za_neosuzhdaneto.htm 
   

Последна редакция: вт, 10 ное 2009, 18:23 от lenny_pld

# 421
  • Мнения: 730
Висшият Аз винаги е висш и съвършен, независимо от физическото проявление на човека или неговото съзнание на този етап.  Peace
   

Много точно   bouquet

Всички сме изначално съвършенни, мъдри и чисти.  Simple Smile Всичко е Едно!

  А както казват Абрахам, ние всички сме продължение на изначалната енергия. В този смисъл не мисля, че има по-малко развити Висши аз-ове.

# 422
  • Добрич
  • Мнения: 5 463
Момичета, много ви благодаря за отговорите.

Всъщност безразлично ми е как изглеждам в неговите очи. За да ме разберете ще спомена само, че става въпрос за един малолетен, който има потулено групово изнасилване на 4-5 годишно момченце. Информацията ми е служебна и контактите ми също са служебни. Няма смисъл да изпадам в повече подробности, защото не е само тази проявата... Надявам се тъй като не можем да общуваме по нормалния начин, един разговор с Висшето Аз да помогне, защото малолетният въобще не осъзнава /разбира/ какво му се говори. Майчиният му език не е български, но мисля, че има и психически /психологически/ причини да не се осъзнава.

Не го осъждам, но трябва да работя с него.

Пожелайте ми успех.

# 423
  • Мнения: 66
Вела, желая ти успех в контакта с висшият  Аз на този човек. Peace

# 424
  • Мнения: 25
Вела, успех и от мен  Flowers Four Leaf Clover  Hug

# 425
  • Мнения: 10 709
Вела, и аз ти желая успех  Peace
Правилно си решила да не го осъждаш. Колкото и да ти е трудно се опитай максимално да се предпазиш от оценъчни съждения - не че това, което се е случило не е ужасно от наша гледна точка! Ужасно е! Но знаем, че на духовно ниво действат Закони по-различни от нашите.
Съветът ми е да си направиш енергийна защита - както при общуването с Висшия му Аз, така и с конкретния индивид. Трябва да сме особено внимателни при общуването с енергии на престъпници и особено на убийци.

Последна редакция: вт, 10 ное 2009, 19:47 от mijjjka

# 426
  • Добрич
  • Мнения: 5 463
Благодаря ви, момичета. Радвам се, че ме разбрахте.  Hug

...
Съветът ми е да си направиш енергийна защита - както при общуването с Висшия му Аз, така и с конкретния индивид. Трябва да сме особено внимателни при общуването с енергии на престъпници и особено на убийци.

Мише, ще последвам съвета ти. Не бях се замисляла за това.   bouquet

# 427
  • Мнения: 554
Вела, при четенето на поста ти първата мисъл, която ми дойде наум, беше, че това момче се държи така заради родителите си - нещо в неговото възпитание, нещо преживяно от него, агресия, преживяна от него - затова и той прави така... Като говориш с Висшия му Аз, ако искаш, поговори с него и за семейството му...

# 428
  • Мнения: 36
Здравейте на всички.Съвсем случайно открих тази тема.Искам и аз да ви разкажа моята история свързана с тази книга.Беше миналата година ,купих я и заминах за Несебър .Тъкмо бях сложила край на 4 годишна връзка и си мислех,че вече няма да намеря друг мъж в живота си.И тогава хоп чудо .Четейки таз книга започнах да си мисля ,че имам най идеалният мъж ,който ме обича и уважава.Живеем живот без дразги ,без скандали .И така 3 дни докато бях в Несебър.За съжаление така и недопрочетох книгата.Върнах се в София и тук живота динамичен, бърз и забравих за моите мисли.Но нещеш ли работата стана.След 2 месеца срещнах човека с който съм в момента.Много ме обича и няма ден в който да  е пропуснал да ми го каже .Разбираме се -нещата вървят чудесно.Всичко това дето си го мислех просто стана и знам ,че не е случайно.И тука е момента да кажа едно искрено БЛАГОДАРЯ

# 429
  • Мнения: 1 652

Иначе аз мисля, че наистина всеки има Висш аз и е добре да говориш с него, без значение какъв е човека. Но Висшия аз все пак не може да го накара "насила" да се отвори за духовното, иначе всички хора щяха да са духовно извисени. Така че може Висшия аз да те уче и разбере, и да изпрати знак на... другия аз  Mr. Green, но той пак да не го разбере. Това е според мен рискът.

подкрепям! Peace

историята, която разказваш прилича много на моята- почти 100 %.  Grinning

Вела, успех Hug мила!

# 430
  • Мнения: 136
Вела пожелавам ти успех !   Hug

# 431
  • Добрич
  • Мнения: 5 463
eldivine, може би си права, защото единият от братята му също е участвал в случката. Той има и други криминални прояви.

darena, djina 222, благодаря ви.

# 432
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Вела , аз също ти пожелавам успех! Не бих искала да съм на твое място. Мисля, че бих потърсила справедливо наказание за споменатия екземпляр - за мен справедливостта е над всичко. Въпреки че споменаваш, че "екземплярите" са малолетни, не искам да си представям какви хора ще станат след години. Дано твоята намеса облагороди и очовечи съзнанието им, но дълбоко се съмнявам... Предполагам, че средата, в която живеят поощрява подобни "геройства" - т.е. ще продължат да се развиват в "правилната" за тяхната среда посока..... Още веднъж успех!

# 433
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Иначе аз мисля, че наистина всеки има Висш аз и е добре да говориш с него, без значение какъв е човека. Но Висшия аз все пак не може да го накара "насила" да се отвори за духовното, иначе всички хора щяха да са духовно извисени. Така че може Висшия аз да те уче и разбере, и да изпрати знак на... другия аз  Mr. Green, но той пак да не го разбере. Това е според мен рискът.
И след разказаната история няма да губя кураж, явно с някой хора, както и с
Висшия им аз трудно се осъществява контакт.  Wink Постоянството ли е ключа!?
Правя опит да разговарям с един такъв костелив орех и нещо не ми се получава.
Разсейвам се , отнасям се не ми тече мисълта и се отказвам...Вече 3 пъти така...
Каква е рецептата, аз или той не сме готови да проведем този разговор?!

# 434
  • Мнения: 90
Вела, почувствай се "победител"в разговора:)
т.е. почувствай успеха и облекчението, че сте се разбрали и взаимно сте си помогнали
виж ситуацията решенапо най добрия начин за всички
не влагай емоция, никаква
просто знай че всичко е на ред и ще бъде Wink

Общи условия

Активация на акаунт