Дюканки хапват месо и зеленчук и със споровете са до тук - 215

  • 30 668
  • 760
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 001
Целта ми е 10 кг, мога ли да направя ударната 10 дни..или е много? Rolling Eyes
Много е.....Обикновенно ударната е 5 дена.Няма нужда да тормозиш организма...Успех!

# 31
  • Мнения: 576
breathe , определено 10 дни е много за удърната. Върни се на първа страничка и прочети какво пише за нея. Такъв период се прави само при много килограми и под лекарско наблюдение. Освен всичко останало, момичетата които са опитвали подобен експеримент (къде от инат, къде от незнание) споделят, че след 5 тия ден кантара вече не мърда. Смятам, че 5-6 дни максимум са ти достатъчни.

Аз докато се изкажа и те момичетата отговорили вече, ама няма да редактирам.  Hug
Между другото отдавна се каня да питам, ама пуста амнезия...  #Crazy Вещи, ти ли поддържаш списъка с общото свалено тегло в началото на темичките НИЕ СМЕ ТУК  
 Актуализира ли се ? Мога ли да дам и аз своя принос ?

Последна редакция: чт, 29 окт 2009, 15:24 от Sunny 777

# 32
  • София
  • Мнения: 570
breathe, определено 10 ударни дни за 10 кг. са прекалено много. В твоя случай повече от 3 дни ударни според мен не са необходими. Успех с режима. Peace
geriiiii, добре дошла и на теб. Simple Smile
По темата за млякото - аз вече купувам домашно прясно мляко от един човек, който идва в квартала почти всяка сутрин, и си квася. Най-вече заради децата. Като обера каймака мъжа ми прави масло. Така хем малко се обезмаслява млякото, хем и истинско масло ядат децата.

Тъкмо сега в блого чета едно интервю с Доктора и там той казва: "Който иска да загуби между 10 и 20 кила, трябва да спазва първата фаза между 3 и 5 дни." Значи, breathe, правилно съм те ориентирала за броя дни през ударната фаза. Simple Smile

Последна редакция: чт, 29 окт 2009, 15:32 от verche

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Вещи какъв е тоя тръб бреее? #Crazy #Crazy
Як  Mr. Green

Ух, ровя се, ровя се в пустия блог и не мога да намеря това интервю. Има го и  архива, в публикациите на Fancy N, но там не мога да търся по имена, а темата е някъде между март и май 2008 година, тогава пускахме по една тема на 2-3 дена и бяха от по 50 страници, не мога да ровя и търся всички. Ако на някой му попадне това интервю в блога, защото го има, преди 2-3 месеца пак имахме спор и някой го видя и показа тук ще бъда много благодарна да го покаже отново  Praynig

# 34
  • GYM
  • Мнения: 814
Лелееее, пак сте заформили размисли и страсти по дюкански hahaha Липсата на въглехидрати здраво удря по нервната система, така да знаете... Аз поне в началото на режима бях като бясно куче - де що видех - ръмжах и лаех Joy
Айде, успокойте топката, момичета, и това ще мине Peace
Флучия Hug много ми е познато състоянието, което описваш... Не го мисли толкова и не се фиксирай в яденето... Така де, всеки ден трябва да ядем Crazy
Цунки и гушки на всички дето искат от мен Mr. Green  Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 29 окт 2009, 15:32 от ЗлаВещица

# 35
  • Мнения: 170
Ooooo Вещииии, банския от втората снимка е разкошен, обожавам сутиени с такива секси чашки....пък и макар понамалял бюста ми, все още мога да се похваля bowuu, че бих запълнила добре един такъв сутиен и то в по големичък размер.....нЪц.... Mr. Green Laughing Mr. Green

# 36
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здрасти.
Аз нямам какво толкова да споделя, кила стабилни, продължавам си напред. хапвам предимно риба. В момента сам в застой, но не се оплаквам. 6те мрадна.

Поздрав   bouquet

# 37
  • Варна
  • Мнения: 141
Момичета, в събота съм в Дивака. Да споделите и час на срещата. Надявам се да доведа още една дюканка, съфорумка, дето отдавна не се е вясвала, но пък на мен ми е дъщеря и аз си я обичам.

Преживявам нещо странно. Напоследък кантарът, ако мръдне е в посока нагоре, дрехите не ми отесняват или да ми се разширяват чак толкова, а постоянно получавам комплименти, че съм отслабнала. Започвам да си мисля, че е от отказването на цигарите, може би изглеждам по-свежа.

Тия дни имам сериозни проблеми на работа. Който има добри енергии в повече, да ми изпрати по една добра мисъл за късмет.

Емили, май че е време да минеш на трета. Може да е обиктновена трета, все още да не е за кърмачки, че да имаш време до инвитрото да стабилизираш нещата.

# 38
  • Мнения: 101
 newsm78, дали мога да мина на режима за кърмачки? наближава ми номера за ин витро. Поне свалих това което качих от предното ин витро.

# 39
  • Мнения: 5 001
Здрасти.
Аз нямам какво толкова да споделя, кила стабилни, продължавам си напред. хапвам предимно риба. В момента сам в застой, но не се оплаквам. 6те мрадна.

Поздрав   bouquet
Я сподели моля те каква риба хапваш(видове),че да видя дали мога да разнообразя малко....Омръзна ми все една и съща беее  ooooh! ....

# 40
  • Мнения: 1
Валентина, ти от кога си започнала трета олекотена фаза и колко си свалила с нея, извинявай, че те питам но от скоро пиша и не съм запозната с това. Ще ти бъда благодарна за отговор, защото и аз искам да премина към тази фаза.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Я сподели моля те каква риба хапваш(видове),че да видя дали мога да разнообразя малко....Омръзна ми все една и съща беее  ooooh! ....

Да ти споделя ли аз, че два дена се мъча вече  Mr. Green Купих вчера каракуда - защото беше изчистена и евтина  Laughing Естествено две кила,  че нали сме пълна къща. Снощи още като видяха за какво става дума категорично отказаха да я ядат. Вчера ядох цял ден, днес изпекох останалата и до преди 5 минути се мъчих.  То кокали ... кокали ... ужас. Имам чувството, че не е риба с кокали, а кокали с риба.  Та да знаеш де, да не се разнообразяваш с каракуда  Crazy


Валентина, ти от кога си започнала трета олекотена фаза и колко си свалила с нея, извинявай, че те питам но от скоро пиша и не съм запозната с това. Ще ти бъда благодарна за отговор, защото и аз искам да премина към тази фаза.

И аз не съм Валентина, но да кажа, че трета олекотена е за кърмачки.

Последна редакция: чт, 29 окт 2009, 15:52 от ЗлаВещица

# 42
  • София
  • Мнения: 570
Валентина, ти от кога си започнала трета олекотена фаза и колко си свалила с нея, извинявай, че те питам но от скоро пиша и не съм запозната с това. Ще ти бъда благодарна за отговор, защото и аз искам да премина към тази фаза.
Не съм Валентина, ама и аз да си кажа. Mr. Green Бях в трета олекотена 5 месеца и свалих 9 кг. От 20 дни съм вече в 4-та и засега кг. са стабилни.

# 43
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!! От няколко дена не съм писала.Не съм намерила повод.
 На мен за бански  ми е много рано ....... newsm53 newsm62
Но днес имам две нещица за писане.Та ще привличам вниманието ви с тях.  smile3523
 Първо нека се похваля застоя от 10-тина дена приключи  вчера.Качвам се на кантара -1  newsm44  newsm68 .....а когато тази сутрин пак стъпих на него и пак -1 ....бях на 7-то небе Simple Smile)))  newsm44 newsm35
А сега да попитам нещо.Някъде четох(може и да не е тук не помня) ,че може дъвки "Орбит".Вярно ли е това????

# 44
  • Мнения: 123
Момичета много искам да се изкажа за млечните продукти. Аз много ям млека. Минимум 2 кофички кисело и минимум 1 - 1,5 л. прясно мляко !!! Смятайте до тук, без да слагам изварата и екскуизата! НО аз свалям изключително бавно и преди 2 години като почнах, и сега. Общо взето с 5 кг се боря  повече от месец, докато познавам хора, които ги свалят в 1-ва фаза още! Но много обичам мляко и винаги съм го обичала. Не че не свалям, но е по-бавно, за което съм си направила сметката, че ме устройва! За сметка на това аз съм се лишила от едната капка мазнина, с която да си намажа тавата или тигана. Освен това, трябва да осъзнаем (макар, че вече всички сме наясно) че ядем боклуци. За това нека се придържаме към позволените ни неща, нека не си измисляме ограничения (като например "аз месо не ям, може ли да го заместя с луканка"  #2gunfire или ще ям само бон филета защото бутчето е по-мазно  #Crazy ) Всеки се е нагодил според собствения си организъм, но и според диетата, разбира се!
Нека сме благодарни на хората, които са синтезирали и изкарали всичко сдъвкано и кратко за да ни е лесно, на тези които са отдавна на диетата и имат отговори на въпроси, с които ние сега се сблъскваме и нека проявяваме търпение! Знам, че всички много знаем и то знаем повече от другите ама нали целта ни е една и тя ни е събрала тук!
Простете ми за дългия пост (може да не го чете ако искате  Mr. Green )
Пожелавам хубав ден и все пак не забравяйте, че утре е петъъъъъъъъък!!! Ураааааааааа    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт