Кой готви във вашия дом?

  • 5 029
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Аз готвя,но половинката често ме отменя за да експериментира  Crazy

# 16
  • Мнения: 1 732
Аз готвя.

# 17
  • Мнения: 452
редуваме се

# 18
  • Мнения: 3 611
Никой.
Ядем каквото намерим в хладилника - готови неЩа; полуфабрикати, готови след 5 минутно zатопляне; намаzани филии, варени яйчица, салатки... такива ми ти не6та. Лесно и бърzо. Готвенето е zа хора с време и желание.

# 19
  • Мнения: 2 657
По принцип аз,но от няколко месеца той или свекър ми идва и се развихря над печката Wink

# 20
  • Мнения: 4 965
1. Той - отдава му се и му е приятно - какви сарми върти, какви жарени гъбки, какво барбекю, какъв ориз-пилаф...
2. Съответните уреди - машина за хляб, грил, скара, машина за готвене на пара и др.
3. Топлият бар в "Европа" или пицария "Анкона" до нашия блок /само определени храни или за гости/.
4. Домашната помощница - много-много рядко.
5. Майка ми - понякога я каня в неделя на кафе, за да ни направи понички или палачинки  Twisted Evil.
6. Аз - напоследък ми прави голямо удоволствие в събота рано сутрин, докато семейството ми още спи, да направя 2-3 манджи. Иначе, не обичам да готвя, но ме успокоява да режа продукти. Правя предимно супи. Само салатите са си мой приоритет - вечер държа аз да направя салатат.

Последна редакция: пт, 30 окт 2009, 09:13 от azaf

# 21
  • Мнения: 483
Само аз, мъжът ми е супер зает извън къщи, а и е с две леви ръце .
Често ядем на вън (нещо което аз НЕ харесвам).

# 22
  • Мнения: 534
И двамата зависи кой е в настроение,може и двама едновременно.Ако ни мърси нещо замразено като пил.хапки и бланширани картофки,салатка я готова я не.

# 23
  • Мнения: 1
Само аз готвя, но на мен ми доставя удоволствие, а и имам цял ден на разположение...

# 24
  • Мнения: 3 146
Против пързалките нямам нищо против... ама против псевдо-рекламни теми - имам! Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 970
Аз си готвя у дома ,а съпруга ми готви два пъти в месеца .Единият е на пицарията-минава и взима пици а другият е когато поръча боб на мама/свекървата/   не го готвя освен от консерва.

# 26
  • Мнения: 72
Аз готвя по задължение, мъжът ми - за кеф. Напоследък май той готви по-често.

# 27
  • Мнения: 1 844
Принципно и двамата..но главният готвач у нас е мъжО. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 122
И двамата, но напоследък май аз.

# 29
  • Мнения: 96
Кой когато свари Simple Smile Жената е майстор на по засуканите манджи, ама аз какъв пататник и кви мародници правя немате си на представа   chef

Общи условия

Активация на акаунт