Как тренирах-12

  • 25 345
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15
Абе,дебилен въпрос,ама вземането на добавки за изгаряне на мазнините,примерно карнитин,може ли да доведе до понижаване на имунитета? Blush

# 31
  • Мнения: 4 678
Абе,дебилен въпрос,ама вземането на добавки за изгаряне на мазнините,примерно карнитин,може ли да доведе до понижаване на имунитета? Blush
..не Peace

# 32
  • Мнения: 20
Всъщност мисля, че имам. Като имах някакъв ранен стадии на "гуша", ако не се лъжа е свързано с щитовидната жлеза...  newsm78

# 33
  • Мнения: 4 678
Всъщност мисля, че имам. Като имах някакъв ранен стадии на "гуша", ако не се лъжа е свързано с щитовидната жлеза...  newsm78
..Ми не знам кво да те посъветвам Thinking..ти па точно него ли си избра Mr. Green

# 34
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Аз като си търсих добавка, установих, че почти всички термобърнъри май съдържат нещо, което "подбутва" щитовидната жлеза.
Аз имам проблем с моята, в сми, не работи, внасям отвън тироксина.
Поци ако каже нещо, с което да си помогна да свалям килца, ще съм му много благодарна!

# 35
  • Мнения: 287
Днес 60 мин. кростренажор на интервална тренировка на следващото ниво и направо ми се разказа играта.
Утре най-вероятно ще имам мускулна треска на рамото и глутеусите от пилатеса  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 4 678
Аз като си търсих добавка, установих, че почти всички термобърнъри май съдържат нещо, което "подбутва" щитовидната жлеза.
Аз имам проблем с моята, в сми, не работи, внасям отвън тироксина.
Поци ако каже нещо, с което да си помогна да свалям килца, ще съм му много благодарна!
...липотропни бърнъри Peace

# 37
  • Мнения: 84
Моля за съвет всички трениращи и в частност Поци  Praynig
Това лято с ограничения на хляб, сладко,газирано свалих десетина килограма -нищо драстично нито откъм хранене ,нито откъм разултати но аз така и бях планувала. Ходих малко и на фитнес но нещо не можаха да ме грабнат...има там инструктори,но всъщност обясниха ми на кое ,какво и как се прави и толкова .Ходих един месец но като не бях убедена в правилноста на това което правя ...отказах се. Сега проблема ми е ,че организма ми изглежда свикна с този начин на хранене,плюс това зимата задължително дебелея,плюс по -малкото движение предвид студеното време и по застоялият начин на живот-всичко това равно на отново качване на кг.
Та мисълта ми е да ходя отново на фитнес ,но дайте моля ви някоя примерна програмка с която да почна ,пък дано влеза в час по нататък. От многото информация която изчетох в нета ми изникнаха няколко въпроса :
-в коя част на деня е по добре да тренирам (имам възможност след 12 наобяд)
-колко дни в седмицата
-кога е по добре да се храня преди или след тренировка
-имам велоергометър в къщи да го ползвам ли в почивните от фитнес дни
-ако се сетя още ще питам пак  Simple Smile
Сега понеже не предполагам че имате пророчески възможности  Wink малко лични данни:
Жена ,40г ,163см, 79кг,проблемни зони корем и крака, особенно крака  Confused ,мога да приложа и снимки ако някой прояви интерес и реши да ми помогне....моля и благодаря предварително!

# 38
  • Мнения: 187
Да се запиша и аз с отчета за днес,а той е само кардио - 35 мин кростренажор здраво въртене  Twisted Evil
smile3501  А какво значи здраво? Ще споделиш ли?  Peace

# 39
  • Мнения: 4 678
Моля за съвет всички трениращи и в частност Поци  Praynig
Това лято с ограничения на хляб, сладко,газирано свалих десетина килограма -нищо драстично нито откъм хранене ,нито откъм разултати но аз така и бях планувала. Ходих малко и на фитнес но нещо не можаха да ме грабнат...има там инструктори,но всъщност обясниха ми на кое ,какво и как се прави и толкова .Ходих един месец но като не бях убедена в правилноста на това което правя ...отказах се. Сега проблема ми е ,че организма ми изглежда свикна с този начин на хранене,плюс това зимата задължително дебелея,плюс по -малкото движение предвид студеното време и по застоялият начин на живот-всичко това равно на отново качване на кг.
Та мисълта ми е да ходя отново на фитнес ,но дайте моля ви някоя примерна програмка с която да почна ,пък дано влеза в час по нататък. От многото информация която изчетох в нета ми изникнаха няколко въпроса :
-в коя част на деня е по добре да тренирам (имам възможност след 12 наобяд)
-колко дни в седмицата
-кога е по добре да се храня преди или след тренировка
-имам велоергометър в къщи да го ползвам ли в почивните от фитнес дни
-ако се сетя още ще питам пак  Simple Smile
Сега понеже не предполагам че имате пророчески възможности  Wink малко лични данни:
Жена ,40г ,163см, 79кг,проблемни зони корем и крака, особенно крака  Confused ,мога да приложа и снимки ако някой прояви интерес и реши да ми помогне....моля и благодаря предварително!
-сутрин..но в твоя случай..и след 12 става
-колко дни...зависи...и 6 дни  в седмицата може
-аз съм протиов гладуването.. както преди,така и след тренировка
-ползвай велото  bouquet

# 40
  • Мнения: 84
Поци  Hug отзоваваш се веднага! Други въпроси:
-кардио преди и след другите упражнения предвид това ,че искам да свалям добре ли е ?
-един ден горна част,на другия долна част,така ли?
-много повторения с малко натоварване или ?
- казваш всеки ден тренировка а по горе си писал ,че мускулите трябва да почиват  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 287
Моля за съвет всички трениращи и в частност Поци  Praynig
Това лято с ограничения на хляб, сладко,газирано свалих десетина килограма -нищо драстично нито откъм хранене ,нито откъм резултати но аз така и бях планувала. Ходих малко и на фитнес но нещо не можаха да ме грабнат...има там инструктори,но всъщност обясниха ми на кое ,какво и как се прави и толкова .Ходих един месец но като не бях убедена в правилността на това което правя ...отказах се. Сега проблема ми е ,че организма ми изглежда свикна с този начин на хранене,плюс това зимата задължително дебелея,плюс по -малкото движение предвид студеното време и по застоялият начин на живот-всичко това равно на отново качване на кг.
Та мисълта ми е да ходя отново на фитнес ,но дайте моля ви някоя примерна програмка с която да почна ,пък дано влеза в час по нататък. От многото информация която изчетох в нета ми изникнаха няколко въпроса :
-в коя част на деня е по добре да тренирам (имам възможност след 12 наобяд)
-колко дни в седмицата
-кога е по добре да се храня преди или след тренировка
-имам велоергометър в къщи да го ползвам ли в почивните от фитнес дни
-ако се сетя още ще питам пак  Simple Smile
Сега понеже не предполагам че имате пророчески възможности  Wink малко лични данни:
Жена ,40г ,163см, 79кг,проблемни зони корем и крака, особенно крака  Confused ,мога да приложа и снимки ако някой прояви интерес и реши да ми помогне....моля и благодаря предварително!
-сутрин..но в твоя случай..и след 12 става
-колко дни...зависи...и 6 дни  в седмицата може
-аз съм протиов гладуването.. както преди,така и след тренировка
-ползвай велото  bouquet

Здравей!
Ще си позволя и аз да се включа.
Според мен повече от 4-5 пъти седмично не е хубаво да се тренира. Обикновено се започва с голям ентусиазъм, след това бързо идва умората и съответно нежеланието да се тренира и резултатът е ясен. Другият ми аргумент е, че с честото трениране неусетно се и увеличава количеството храна. Не е задължително, но често се случва.
Кардиото се прави след тренировката.
Може би първо трябва да решиш колко често ще тренираш и в зависимост от това да се направи програмата.
Относно храната - би трябвало да се храниш често, като 1.5 ч. преди тренировка не яж, за да не ти е тежко. След тренировка хапни някакъв сложен въглехидрат /колкото да избегнеш вълчия глад/ и след около 40 мин. можеш да хапнеш предвидената храна.
Това е моето скромно мнение Simple Smile

# 42
  • Мнения: 4 678
Поци  Hug отзоваваш се веднага! Други въпроси:
-кардио преди и след другите упражнения предвид това ,че искам да свалям добре ли е ?
-един ден горна част,на другия долна част,така ли?
-много повторения с малко натоварване или ?
- казваш всеки ден тренировка а по горе си писал ,че мускулите трябва да почиват  Simple Smile
-кардиото след силовата
- и така може
-повече от 20 повторения няма нужда
-да, всеки ден тренировка...но всеки ден ще тренираш различни мускулни групи,така другите ще почиват

# 43
  • Мнения: 84
Ами ще почна както си знам ,пък ще видим по нататък.

# 44
  • Мнения: 4 678
Днес-крака+40 мин пътека Peace

Общи условия

Активация на акаунт