Уроците на Норбеков

  • 109 544
  • 227
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 422
rosi-ros-21, дори не съм чувала за развързване на възелчета на Моника Балаян, благодаря ти! Ще се интересувам.
Проблемът ми е, че не живея в България и всичко по Норбеков си правя сама вкъщи, тъй като тук няма такива курсове.

Ето го упражнението за развръзване на възелчета.

# 181
  • Мнения: 440
Дали в Русе има курс ,който мога да изкарам,за да си оправя зрението.Имам книгата,но нещо не мога сама да се справя.

# 182
  • Мнения: 2 660
Клемче, кой ти води курса?

# 183
  • Мнения: 0
Курс по системата на акад. Норбеков във Велико Търново
 
Заповядайте на презентацията в хотел “Етър” на 9 март, от 18 часа.
 Водещ на семинарът ще бъде първият българин преподавател  и ученик на Норбеков – Драгомир Денев.
 
Курс по ситемата на Норбеков - I оздравително ниво, ще се проведе от 9 до 18 март   
2011 г. в хотел „Етър”.
 
 
 
Очакваме Ви!

www.norbekov.bg

# 184
  • Мнения: 19 307
Дали мога  да правя упражненията с Т,Б, С за възпалено място?

# 185
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Има ли някой желание да ходим заедно на курс І  ниво в Пловдив от 10-ти май?
Аз от близо месец си правя ставната гимнастика в домашни условия, но мисля че курса ще ми е от полза. За жалост нямам дружинка  Wink Ако има някой желание може да ми пише на ЛС.

# 186
  • Мнения: 19 307
Линката, жалко, че сме далеко. И аз си търся дружинка, но за София Simple Smile

# 187
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Завърших първо и второ ниво почти на един дъх.Не мога да не споделя огромната промяна в мен,както в здравословен план,така и на характера,а оттам и в живота.Имам чувството,че всичко което съм чела досега е събрано в системата на Норбеков.
Ако имате възможност-посетете курса,защото там се  предават и знанията на преподавателя,който е бил до наставника си много време.Можете да задавате въроси и общата работа в занятията е с по-голяма енергия,което не е без значение. Simple Smile

# 188
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Soleil* , жалко. Аз все пак започвам от 10-ти. Много съм мотивирана.Ще следя темата и за напред.

# 189
  • Мнения: 19 307
Никой друг не писа за курса. Линката, явно сме само с теб двете Grinning. Как е настроението?

# 190
  • Уханното пристанище на Вселената
  • Мнения: 0
От 4 юни започва второ ниво в София. Аз задължително съм там. Има ли желаещи?

# 191
  • София
  • Мнения: 1 724
Здравейте !
Аз също съм карала първо ниво на този курс , но преди 3 години във Варна . Какво да ви кажа - доволна съм . По време на курса се случват доста чудни неща , спират да те болят много хронични болежки , порасваш / аз лично с 3 см/ , времето започва да ти стига за всичко , някак си нещата се подреждат както ти искаш , аз не ходих заради очите си , но въпреки това по време на курса започнах да виждам в тъмното , е не перфектно , като ме заболеше нещо - бързо се оправях - за секунди / става въпрос за травми/, на едно детенце помогнах да не го боли коремчето .......воъбще живеех в РАЯ. С течение на времето обаче се забравят някои неща , ежедневието те грабва и постепенно се завръщаш в сивотата.
Наскоро мой много добър приятел се разболя тежко и това ме накара да се сетя за някои техники като летенето , работилницата за здраве , летя си с него или с детето си когато са болни , с мъжът си ...и всичко се подобравя , дори моите бучки в гърдите намаляха като размер , но нищо не може да се сравни със сътоянието в което се намирах по време на курса. СТРАХОТНО Е !


 Напълно споделям, това са били най-щастливите дни в моя живот. Задачата ни е да продължим поне отчасти да се чувстваме така...
Ще мисля за второто ниво, нещо много ми е увиснал носа, поработвам сама, но ефектът от курса е мнооого по-силен.Ще пиша на лични, ако взема позитивно решение...

# 192
  • Мнения: 2 532
Здравейте! Чела съм книгата "Опитът на един глупак...", но така и не съм се наканила да опитам упражненията за подобряване на зрението. Не е като да ми липсва желанието, но просто не мога да си позволя да ходя на работа без очила/лещи, защото диоптрите ми не са много малки, а работата ми изисква да съм в пълно снаражение Mr. Green Вие как процедирате? Питам понеже, доколкото помня в книгата пишеше, че не трябва да се носят помощни средства Confused

# 193
  • Мнения: 3 869
Някой посещавал ли е основния курс?
Аз много съм се навила, но мъжът ми ме съветва да се пазя, защото можело да бъде и опасно... Посъветва ме да чета какво пише в анголезичните форуми за тези тренинги, което още не съм направила...

# 194
  • Мнения: 1 422
Love&Light, мъжът ти да започне да ходи на курсове за самоусъвършенстване (каквато и система да избере) и на база на собствения си опит да ти дава съвети  Heart Eyes Heart Eyes

Нали знаеш онази гатанка "Що е то транспортно средство с 18 букви?" - отговор "На баба ми хвърчилото". Толкова от мене за опасностите да се ходи на курсове и човек да се развива. Правя го от юни 1999 година - това промени живота ми. Преминала съм през три цели системи (една от тях беше и системата на Норбеков до майстерская включително) и голяма група единични занятия и занимания преди да намеря моето си, моите треньори, моята програма за знание, развитие, оздравяване и реализация на цели. Щастлива съм!

Мога само да те окуража да търсиш и да вървиш напред.

Общи условия

Активация на акаунт