Май всичко свърши!

  • 2 250
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 092
Извиняваите за тъпия въпрос но за какви антитела  говорите - питам ви защото аз самата имам хашимото и тогава доколкото знам организма също образува антитела Thinking
Извиняваите пак ако пиша глупости  Embarassed

# 16
  • Мнения: 2 022
Розалинка, моля те, стига вълнения непрекъснато, много си напрегната, а не трябва. Всичко е по план график, ще има и трансфер и чакаме от теб хубав положителен тест след 2 седмици! Целувам те и само спокойно !!!

# 17
  • Мнения: 40
 GrinningСтискайте ми палци днес ми е трансвера,дано всичко да е наред а и след толкова топли пожелания няма как да не е.Благодаря ви, успяхте да ме накарате да се взема в ръце и да взема да мисля по позитивно.Успех и на вас!  bouquet

# 18
  • Мнения: 533
Мила Розалин, стискаме палци за трансфера днес Grinning

Браво на вас Grinning


За антителата, не си мисли глупости. Както ти писах, две момичета (едната мацка се казва Mar_go, другата за жалост не помня) бяха писали, че при инвитро се отблъсквали (антитела), затова веднага преминали към икси (както при теб) и после всичко завършило благополучно, вече си гледат дечицата Grinning

Поздрави Grinning

# 19
  • Мнения: 40
DЗдравейте,момичета трансвера мина добре.Чуствам се странно,и вие ли се чуствахте тъка,да не ви казвам че всички около мен се държът толкова внимателно а мъжът ми направо е полудял не ми дава даже да си налея чаша вода, купувами разни глезотийки,постояно ме прегръща и ме целува.Честно да ви кажа много ми се иска да го направя щастлив и да не го разочаровам но за съжаление не зависи от мен Praynig.Ако съм забременяла ще имам ли симптоми през първата седмица,или трябва да чакам чак сле две?А ако не се хванат яйциклетките ще ги видя ли или нищо не се разбира? Thinking  тонни с теб какво става? Hug Hug

# 20
  • Мнения: 171
Здравейте момичета ! Днес ми беше трансфера и ми върнаха 2 яйцеклетки сега ще чакаме. Успех на Розали!

# 21
  • Мнения: 932
УСПЕХ!УСПЕХ!УСПЕХ!пишете какво става

# 22
  • Мнения: 508
Ро3алин,пожелавам ти сега вси4ко да мине леко Simple Smile
Чакането не е лесно,но се постарай да не мислиш,колкото и да е невь3можно.Вси4ко проти4а както по нормален на4ин 3абременяване.
А3 ли4но,нямах симптоми с и3клю4ение на гьрдите,които бяха напрегнати и боле3нени,но това може да се дьлжи и на хормоналните инжекции.Леко придьрпване ниско долу.
Ако не се хванат,нищо няма да видиш.
Тестове по рано от 14 дни направени,не дават то4ен ре3ултат.
Тук препорь4ват да се пие много вода/2,3 литра на ден.
Леки две седмици на теб и на Тонни Simple Smile
Успех и на двете Hug

# 23
  • Мнения: 40
 :DPerla,Благодаря ти за съветите,незнам но имам чуството че нищо не е станало,имам напрежение на гърдите но то е от преди трансвера,корема ми се е надул точно като да ми идва,яйчника ме боли много чудя се даже дали да не се обадя на доктора,и на всичкото отгоре пишкам постояно което сигурно ми е от цистита,абе гадно си е чакането макар че нямам никакви симптоми нали знаеш  надеждата умира последна.А при теб как вървят нещата,ще започваш ли нов опит?  :bouquet Тони успех! Grinning

# 24
  • Мнения: 508
Не се настройвай,че нищо не е станало.Все още не можеш да 3наеш.Вси4ки тия при3наци все още нищо не о3на4ават.Ти само бьди спокойна.
А3 имам все още кьрвене.Спрях противо3а4ать4ните от 4етвьртьк и все още не 3ная това идваща менструация ли е или продьлжавам с това наре4ено 4истене.Вьв вторник сьм на лекар и тогава ще 3нам пове4е.
Леко 4акане.Не се притеснявай и се отпусни Hug

# 25
  • Мнения: 40
 GrinningЕ при мен е ястно, иска се време да се разбере, живот и здраве и при мен но другия вторник ще има резултат.Perla пиши при теб от вторник как вървят нещата.Пожелавам ти от все сърце този път усилията ти да са увенчани с положителен резултат.   bouquetУспех  Hug

# 26
  • Мнения: 3 861
Розалин, Тони ще ви стискам палци всичко да е наред и най важното е да сте спокойни Hug

# 27
  • Мнения: 1 194
GrinningЕ при мен е ястно, иска се време да се разбере, живот и здраве и при мен но другия вторник ще има резултат.Perla пиши при теб от вторник как вървят нещата.Пожелавам ти от все сърце този път усилията ти да са увенчани с положителен резултат.   bouquetУспех  Hug

Здравей, по погрешка попаднах във вашия сайт и се зачетох в историята ти. Искам само да ти кажа , че когато забременях най-първия симптом (още преди теста) беше непрекъснатото пишкане, бях нон стоп в тоалетната Embarassed
Пожелавам ти успех

Общи условия

Активация на акаунт