Помощи за по-бедните...в чужбина..

  • 1 309
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 292
а дали ако е за дарения няма някакви облекчения в цените за транспорт или пощенски разходи?

# 16
  • Vienna
  • Мнения: 266
Аз също нося вси4ко в Бг и прахосмука4ки стари и телевизори, вси4ко майка раздава на бедните от блока или на роднини с по-малки възожности, има едно моми4е от някакво село, мн е симпати4на, баща и познат на наште, та тя полу4ава ви4ките ми по-сносни дрешки и обувки. но за нас е лесно пращам ги по автобуса на еркона и плащам за допълнителен сак, кашон или куфар 10Е, което е ок, взтре и ютии пращам и креват за гости така изпратих, старото ни видео също, а като си ходим с колата яко я пълня, мъжа ми мранка, но на мен ми е жал да хвърлям или да ги дам тук на 4ервения кръст, тук им кои да им дава, а в БГ по-няма!
преди и на мен приателки са ми давали дрехи, не срамно, а си е полезно!после и на Бебето дрехите ще раздам!

# 17
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз пък да ви кажа за нашия бчк. отидохме с 2 чувала дрехи за пострадалите от наводненията и ни казаха, че имали предостатъчно Rolling Eyes Rolling Eyes
за първи път чувам червен кръст да се оплаква от излишък. не знам трябваше ли да се зарадвам...

# 18
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
И аз да се впиша тук Sunglasses.За 4ервеният крьст в Бг мога да кажа ,4е е много вероятно да са нямали нужда от дрехи ,но......това обикновенно става само в София.По другите градове винаги имат нужда от дрехи и от каквото и да било...странно,Хара вие в София ли ги искахте да ги дадете?
Тук има КАРИТАС,4ЕРВЕН КРьСТ,всякакви видове организации и контейнери по улицата за дрехи втора употреба.
Мебелите които се изхвьрлят на улицата оба4е отиват на боклука Confused,изхвьрлят се само в понеделник ,заЩото тогава минават сьс специални камиони от 4истотата и ги взимат.НО по организациите може да се намери вси4ко от което 4овек има нужда.Аз на една такава организация си дарих вси4ките неЩа на Алекс ,които ве4е не използва.Даже и проходилката от Бг Cry Joy.

Общи условия

Активация на акаунт