Промоционални Спа пакети.Питане?

  • 3 021
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 485
Тук бяхме през последната седмица, супер беше - http://www.banskospa.net/bg/nastaniavane_ceni.php
Оферта е изкушаваща.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 892
Офертата е със закуска, преди тази промоция имаха друга, която беше 17,50лв на човек в двойна стая без закуска. Тогава за закуска се доплащаше по 3,99 на човек, детето до 7 год безплатно. Важи за всички двойни стаи, без апартаментите. Ние бяхме по предходната оферта, т.е. стаята излиза 35лв без закуска, със закуска излизаше 43лв. Това е направо за без пари за този хотел. Тъй като познавам дамата, която се занимава с маркетинга на Банско Спа&Холидейз, я попитах за хотел Вила Рока, тя ми сподели, че е била управител по-рано там. Каза, че не е зле, но има нужда от реновиране хотела. Това е мнение от предната седмица, ние бяхме от 9,11 в хотела. Хотела е пълен през уикендите, така че резервация по-навреме е задължителна, иначе от понеделник до четвъртък е съвсем спокойно. дали имаше и 5 стои заети като бяхме ние.
Да допълня - хотелът предлага следната оферта - закуска+обяд+вечеря за 28лв. на човек. Но ние не се възползвахме от това предложение, бяхме на свободна консумация, храната е без забележка в ресторанта.

# 17
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 790
Вила Рока си е доста зле. Аз ходих да оглеждам хотелите в Банско служебно. Общите части са под всякаква критика - повярвайте виждала съм доста хотели. Стаите бяха ок.
От хотелите, които обиколих бих препоръчала Лион, Кемпински, Флоримонт с уговорката посещението да не е в пиков момент, Маунтайн дрийм - заради местоположението над Банско. А наоколо Катарино също има нужда от освежаване, срещу него е Уайт Фир - гледката към планината и игрищата за голф е вълшебна...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт