Не се чувствам добре...

  • 17 432
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
 Вече наистина не знам какво да направя и към кого да се обърна,за това реших да пиша тук с нагласата,че поне ще се изкажат някакви предположения,предложения и насоки какво може да ми е и към какво да се насоча за да тръгна да разрешавам проблема си.

На пръв поглед : чувствам се страшно отпаднала,като пребита,вие ми се свят,от време на време губя равновесие и усещане за тегловност.Сутрин се събуждам отпаднала все едно не съм спала,нямам желание за нищо нито сили през целия ден и нямам търпение вечер да положа главa и да заспа.Нямам никакъв тонус.Прилошава ми постоянно.Това продължава вече около 2 години....Преди време започнах да ходя по лекари,правих си кръвни изследвания разширени-нищо,ходих на невролог,който ми назначи ЕЕГ и на него нищо.Положението не се оправя....и май няма да се оправи от само себе си...аз съм само на 25 а се чувствам ужасно.Доста неща в емоционален план преживях и ги изживявам доста тежко,дали не е и на психична основна , а ако е така как да се преборя ?

Очаквам всякакви предположения за това какво може да ми е и насоки към какви изследвания и лекари да се обърна за да намеря възможно най-бързо какво ми е и да го лекувам.....Защото знаете как лекарите си ни препращат от един на друг и всички вдигат ръмене....А аз се чувствам доста безпомощна и уморена,апатична и ...нямам идея какво може да е това. Sad

# 1
  • Мнения: 2 821
щитовидната жлеза си изследвай....

# 2
# 3
  • Мнения: 7
Много полезна статия!!!!Благодаря! Но...при какъв лекар трябва да ида за да установи със сигурност,че и при мен е точно това? newsm78
МамиБлю,щитовидната жлеза? Какво имаш предвид? Дай по-подробно,че за нея почти нищо не знам май? Симптомите ми оприличават евентуален проблем с тази жлеза ли ?

# 4
  • Мнения: 2 821
Пусни си изследване на хормоните на щитовидната жлеза...
https://http://www.puls.bg/illnes/issue_244/

# 5
  • Мнения: 7
Мерси,ще ги изследвам....... Confused

# 6
  • Мнения: 660
Класическа хомеопатия  Peace

# 7
  • Мнения: 14 133
Консултирай се с еднокринолог.  Peace Късмет!  Praynig

# 8
  • Мнения: 7
Класическа хомеопатия  Peace

Какво за класическа хомеопатия ? newsm78 Да се консултирам с хомеопат ???

# 9
  • Мнения: 924
ПиПче   на мен ми прилича на тревожно разстройство, ако всички изследвания са нормални, обърни се към психолог.

# 10
  • Мнения: 7
ПиПче   на мен ми прилича на тревожно разстройство, ако всички изследвания са нормални, обърни се към психолог.


Мислила съм за психотерапевт?Психолог или психотерапевт?  newsm78

# 11
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Да си пазила драстични диети?

# 12
  • Мнения: 7
Да си пазила драстични диети?

Не,не съм пазила абсолютно никакви диети никога през живота си......

Не знам какво е това наистина.Не ме боли никъде конкретно,а в същото време не се чувствам изобщо добре,като парцал съм....Какви ли не неща не ми минаха през главата.......но не знам наистина от къде да тръгна за да стигна до истинска диагноза,а не до хиляди левове разпиляни безрезултатно,а в най-лошия случай да ме объркат още повече.... Sad

# 13
  • Мнения: 7
Излязоха ми постепенно в тоя период от две години и жълтеникави петна в очите....и аз започвам да се психирвам вече яко Rolling Eyes

# 14
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Подкрепям мнението за консултация с еднокринолог, вече са ти обаснили защо.
При депресии също се наблюдават описаните от теб симптоми.

Общи условия

Активация на акаунт