Има ли фирма, която се занимава с доставки от Австрия или Германия?

  • 91 459
  • 464
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 251
Моята е от 21 декември. Обади се на телефоните им да питаш за твоята, защото мисля че доста закъснява.

Ами писах им вече миналата седмица, имало забавяне, да съм изчакала и така!  Tired
Иначе и моята е от H&M, около 2,3 декември я направих!  Tired
Днес като прочетох, че са ви звъняли, реших, че и на мен ще се обадят, но уви!  Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 193
Моите бяха от 15 и 20 декември. Помолих да ми ги пратят заедно, защото не бихя спешни, а и да не плащам два пъти куриери.
Днес ми ги донесоха. От Том Тейлър са, много съм доволна, макар че следващият път определено ще вземам номер XS, а сега си бях поръчала S-ки. Не е болка за умиране де, но ще знам вече.

# 32
  • Мнения: 1 251
Аз пък днес получих имейл, че моята пратка няма да дойде!  Tired Разни проблеми с адреси и така нататък!
Но поне бяха любезни хората, но явно нямах късмет този път!  Sad

# 33
  • Мнения: 684
Здравейте момичета!
Искам да питам нещо за "Е-топ БГ" Дали задължително Интерлогистика трябва да ти достави пратката или като си я плащаш можеш да си я вземеш от тях фирмата направо! Че аз мисля да поръчвам по големи и тежки неща и ще ми излязат златни ако плащам и тук на куриери!

# 34
  • Мнения: 1 251
Здравейте момичета!
Искам да питам нещо за "Е-топ БГ" Дали задължително Интерлогистика трябва да ти достави пратката или като си я плащаш можеш да си я вземеш от тях фирмата направо! Че аз мисля да поръчвам по големи и тежки неща и ще ми излязат златни ако плащам и тук на куриери!


Щом си от София може на място да си ги вземеш от техния офис!  Peace

# 35
  • Мнения: 684
Много ти благодаря!
Аз пазарувам от EBAY и сега трябва да им пратя на тях линка така ли?
И те ще си плащат и комуникират?
Така правя и от английския EBAY , но там аз си плащам и пиша адреса на фирмата за доставката...

# 36
  • Мнения: 1 251
Много ти благодаря!
Аз пазарувам от EBAY и сега трябва да им пратя на тях линка така ли?
И те ще си плащат и комуникират?
Така правя и от английския EBAY , но там аз си плащам и пиша адреса на фирмата за доставката...

Като се регистрираш в сайта им има после опция как се прави поръчка и какво искат да им попълниш с данни от сайта, номер на артикул и подобни неща!  Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 971
запис   bouquet

# 38
  • Мнения: 684
Само искам да ви кажа момичета че с Е-топ не е изгодно да си поръчваш много обемни неща!Никъде в сайта им не го пише, което не им прави чест, но аз платих за едно столче за кола понеже било обемно не 6 те килограма по 1.80Е, а 45 лева #Crazy
Нямам никакви забележки иначе към тях, много сакоректни и вижливи и бързи, но така не се прави Naughty
ЛОшото е че съм поръчала още едно, което ще дойде със следваща поръчка ooooh!

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Много се радвам да видя, че има и фирма доставяща на нормални цени от Германия  Peace
Отивам да направя първата си поръчка  Crazy

# 40
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 737
 Peace

# 41
  • Мнения: 166
Аз направих поръчка от немския Бонприкс чрез е-top,на 4.02.
Вчера ми се обадиха , че е при тях и ме попитаха дали да ми я пращат по куриер....Чакам я при мен в понеделник  Peace
Очарована съм от отношението им! Имах и въпроси на скайп,отговориха ми на всички изключително любезно и търпеливо!
И това,че се плаща при получаване,е много удобно за мен  Simple Smile
Със сигурност ще ги ползвам пак...вече съм в процес на търсене на нови покупки  Crazy

# 42
  • София
  • Мнения: 641
Аз направих поръчка от немския Бонприкс чрез е-top,на 4.02.
Вчера ми се обадиха , че е при тях и ме попитаха дали да ми я пращат по куриер....Чакам я при мен в понеделник  Peace
Очарована съм от отношението им! Имах и въпроси на скайп,отговориха ми на всички изключително любезно и търпеливо!
И това,че се плаща при получаване,е много удобно за мен  Simple Smile
Със сигурност ще ги ползвам пак...вече съм в процес на търсене на нови покупки  Crazy

От кога го чакам този момент!  Ето още една дама доволна също както аз! Не е задължително , да работиш или да са ти познати за да пазаруваш чрез Е - ТОП !!! Просто да ти е кеф да пазаруваш чрез тях.  А случайно ако се получи недоразумение , което не зависи от тях, ще ти се извинят , даже и отстъпка ще ти направят макар че не зависи 100% от тях! Peace

# 43
  • Мнения: 684
Когато се поръчват дрешки и обувки е доста удобно! Но понеже използвам и други фирми за доставка от Англия например, нещата не стоят така!
Няма спор че са супер любезни и точни- като пуснеш пиръчка действат веднага, просто ако знаех някой маалки подробности щях да постъпя по друг начин. Говорихме си много на скайп за каква поръчка става дума, но никой не ми каза че работят с UPS там и затова ако е обемнапоръчката се изчислява на база 20 килограма.
И на мен ми се извиниха, но аз си платих тази тяхна неточност и ще си я платя още един път!

# 44
  • Мнения: 166
lionkata,много е неприятна ситуацията в която са те поставили.
Действително биха могли да те предупредят,така си щяла да вземеш може би друго решение...
Не ги оправдавам,тези неща би трябвало да се казват предварително! Съжалявам!
Инъче,действително са любезни и бързи  Peace

Общи условия

Активация на акаунт