Има ли фирма, която се занимава с доставки от Австрия или Германия?

  • 91 476
  • 464
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 178
uktobg най-после имат и те доставка от немско  Peace 3 лв на кг. Досега са били безупречни повече от очакваното в доставките си от ук. Сигурна съм, че и от немско ще са №1

# 331
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Момичета, искам да си поръчам Киндъл от немския Амазон.
Прочетох добри отзиви за pratki.de и dostavki.de.

Може ли някой да сподели колко е времето за доставка
на един четец /около 200-300 гр, предполагам/
и колко ще ми струва услугата?

# 332
  • Sofia
  • Мнения: 4 705
Ако ти си го платиш, не би трябвало да ти вземат повече от 3-4 лв. за доставка, зависи каква е цената им на кг. Ако те го поръчват, взимат някаква комисионна , трябва да пише точно каква в общите им условия.

# 333
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Ако ти си го платиш, не би трябвало да ти вземат повече от 3-4 лв. за доставка, зависи каква е цената им на кг. Ако те го поръчват, взимат някаква комисионна , трябва да пише точно каква в общите им условия.
Мерси, не знаех, че може и те да го поръчат,

# 334
  • Мнения: 0
Аз поръчах на сина ми таблет за графичен дизайн от един холандски сайт. За асистиране при пазаруването използвах http://dostaviam.com. Комисионната им е 10% от стойността на артикула, който закупуват, доставката до България - 2евро/кг от Германия и 1,5 паунда/кг от Англия.

# 335
  • Мнения: 87
Здравейте, искам да си поръчам детско креватче от немски сайт, но търся мнение за доставката. Как бихте ми препоръчали - те правят директна доставка до Бг, но не знам колко време ще отнеме или да използвам превозвач - визирам в случая Габиели?

# 336
  • Мнения: 19
Здравейте,
Може ли някой, използващ услугите на shopper.bg, да сподели колко често си прибират пратките от пощата? За първи път ги ползвам и очаквах, че преди курса ще "заберат" пристигналите до момента колети, но виждам че моя си стои в пощата и чака.
Имат ли алтернатива за Варна?
[/ quote]
имат , имат вече ! и при варненци вече има BritsBG  newsm44 . и КД и те

# 337
  • Мнения: 19
Момичета, кажете някои хубави немски магазини, приемащи БГ карти за плащане. Много неща ми харесаха по немските сайтове, но като незная кои сайтове ще примат БГ карта ! Rolling Eyes
В темата за онлайн пазаруването от Англия има написани кои сайтове приемат и кои не БГ карти, но тук не открих такава тема... Освен амазон кои други сайтове приемат БГ карти, знаете ли ?

# 338
# 339
  • Мнения: 19
супер, мерси. а с кой куриер доставят в Германия C&A, знаете ли ?

# 340
  • Мнения: 2 298
Имах опция да избирам между DHL и някой друг, но не помня кой.
Избрах DHL и я доставиха за около 3 дни до немски адрес.
 Peace

# 341
  • Варна
  • Мнения: 323
Аз пуснах поръчка от http://www.bonprix.de/ и ми прие картата Peace

# 342
  • Варна
  • Мнения: 355
Здравейте,
Може ли някой, използващ услугите на shopper.bg, да сподели колко често си прибират пратките от пощата? За първи път ги ползвам и очаквах, че преди курса ще "заберат" пристигналите до момента колети, но виждам че моя си стои в пощата и чака.
Имат ли алтернатива за Варна?
имат , имат вече ! и при варненци вече има BritsBG  newsm44 . и КД и те
Благодаря ти много за информацията!  bouquet

# 343
  • Мнения: 357
Аз пуснах поръчка от http://www.bonprix.de/ и ми прие картата Peace
Благодаря за сайта!

# 344
  • София
  • Мнения: 5 547
Здравейте, имам въпрос при поръчка от Амазон.де с посредник Габиели, искат град от който е пусната поръчката , в детайлите на поръчката не мога да намеря. Има ли голямо значение, нали се гледа номера на поръчката? от Английския винаги попълвам Лондон, а от тук не знам какво да пиша? Предварително благодаря за отговорите, на използващите този посредник.

Общи условия

Активация на акаунт