Новата седмица, 19-25.09 Да е пълна с много детски усмивки

  • 3 903
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 884
Наде, аз писах още миналата седмица за посещението ни при логопед и психолог. Оттогава няма нищо ново или поне не ново, с което да се похваля. Не разбрах сега водиш ли още Дани на рехабилитация? Ако зависи от мнението на лекарите там, ще си го водиш и след  като започне да тича. Лично аз спрях да водя Бобо след като видях, че прохожда сам. Не са ни изписвали.
А проблемите с акането продължават. Пак се отвращава, пак се стиска. И незнам вече кой може да ни помогне.

# 61
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Любознателна, не зная какво да ти кажа... Къде водиш детето? В Пловдив или в София?
Наско докато ходеше на тези рехабилитации се дыржеше много странно, имаше едно треперене като потрисане, което се явяваше само в болницата и естествено караше лекарката да мырмори. Мисля, че сыс сондата му е било неприятно да плаче, не е можел да избгя по никой начин и от това е треперил. След операцията, когато вече нямаше сонда, плачеше много. Тогава попаднахме и при друга рехабилитаторка и той отказа да прави каквото и да било. Само стоял на колене и длани и плакал. А у дома лазеше и се изправяше сам, и правеше стъпки. Те не ми вярваха, че може да лази и да се изправя.
В същото време при техните логопед и психолог си лазеше и отиваше да стои до вентилатора, защото беше горещо... Демек не от чуждите хора се плаши, а от това, което му правят. Аз тогава го спрях от рехабилитацията, защото след като спира да прави и това, което може, значи нещо куца.
Той после си проходи сам, на година и 5 месеца (каката е проходила на година и 4) и сега спокойно тича, катери се, слиза...
Цяла година не бяхме ходили в болницата и когато отидохме за едни документи това лято, той плака жално и отчаяно ме стискаше за шията... Явно има нещо, което помни, и то го помни толкова време, а уж нямали дълготрайна памет...
Та... ако трябва, отиди на личната лекарка и извади медицинско, че детето е било малтретирано, действай с документи, за да не ти излизат с номера, че си "разглезила и разлигавила" детето, и че "нищо му нямало"и искай друга рехабилитаторка, искай да присъстваш на процедурата, за да не се разсейва детето може да си скрита зад нещо, но да си в стаята и да виждаш...

# 62
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Леле, колко е празно, като че някой с метлата помете всички нанякъде Wink

Хайде весели празници  Grinning

# 63
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Искрице, не го ли прочете тоз форум вече Wink
кажи какво става около вас

Общи условия

Активация на акаунт