Име за момче с Г (без Георги или Габриел)

  • 4 884
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • у дома
  • Мнения: 258
на мен ми харесва Гален, с ударение на е-то!
Другият ми абсолютен фаворит е Горан (накратко може и Гого)

# 16
  • Мнения: 1 768
А нима знаеш пола на детето си още в десета седмица? #Crazy

А иначе по темата.Познавам мъже със следните имена: Георг,Герман,Господин.

# 17
  • Мнения: 340
Генчо.  Не ми е фаворит, но е много по-добре от Горан, Герасим, Господин или разни чуждици.

Може би аз бих избрала Гео.  Хем е на добър поет (ако и комунистически), хем е много мъжко.

Габриел е хубаво, но наистина леко женско.  Поне не е Гален и Галин (супер женски за моето ухо).

# 18
  • Мнения: 67
Естетсвено, че не го знам, но не може ли да си мисля имена?  Embarassed Знам, че е прекалено рано, но едва ли съм единствената, която се замисля за това преди да му дойде времето. Благодаря ви много момичета!   bouquet

# 19
  • Мнения: 399
Ето този въпрос живо ме вълнува (мераклийка съм за трето  Embarassed и то ще е с "Г",живот и здраве Praynig ) и аз не харесвам Георги и Габриел,нито останалите,които срещнах тук!  Rolling Eyes
Единствено Гален лееекинко ми допада... Peace Поне за женско с "г" вече имам фаворит! Flutter
Успех на авторката и определено не си единствена,която мисли за името толкова рано... Wink

# 20
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 404
На мен ми харесва Григор,а пък Габриел ми е едно  ooooh!

# 21
  • Мнения: 2 185
Гари  Peace
Господин, Герасим, Горан, Генади, Григор и т.н. ми звучат потресаващо. Гален и Габриел никак не ми харесват. Георги е повече от скучно  Tired .
Гео рискува да стане Гейо и да го спукат милото от подигравки, иначе не е лошо. Гаврил/Гавраил е много грубо...само Гари ми харесва  Peace

# 22
  • Мнения: 1 364
Аз не бих ти предложила, защото Георги  е моят фаворит.Другите ми идват прекалено женски като Габриел или Галин  примерно.


 Peace

# 23
  • Мнения: 67
[Гео рискува да стане Гейо и да го спукат милото от подигравки, иначе не е лошо. Гаврил/Гавраил е много грубо...само Гари ми харесва  Peace
[/quote]

 Joy Joy Joy Това са Гео не го бях помислила

# 24
  • Мнения: 12
Харесвам името Гено.

# 25
# 26
  • Мнения: 11
Герасим е много хубаво име /според мен/ - звучи ми мъжествено и не е разпространено.  Беше ми едно от имената фаворити за моето момченце Peace
Горан също ми харесва, макар, че звучи по-грубовато.
Габриел ми е доста женствено....Георги е за предпочитане. Peace

# 27
  • Мнения: 4 555
Не харесвам Габриел, да си кажа.
Най-мъжествено и хубаво с Г, освен Георги, ми е Горан.
Същото се канех да напиша, дума по дума, но си ме изпреварила. Само без ударението на Горан. На мен и в двата варианта ми допада, но като че ли Горан повече.

# 28
  • Мнения: 429
Георг на мен много ми допада.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт