Първа думичка изрече МАРТенското ни човече

  • 24 670
  • 722
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 361
Здравейте и от нас.

Честито на всички с поводи!

Тони-  Hug
Цветке- хайде пак Hug
Зеленкото- аз пък съм чувала, че тези на АМ са изкуствено дебели. Пък Елия си върви доста добре. И съм виждала дебели бебета на кърма. Всеки да си се възмущава колкото си иска, важно е детето да е здраво.
Васида- ние сме с 3 заместени хранения (закуска, обяд и след обедна закуска), но вечер сме си на мляко. Аз също знам, че до 1 годинка млякото трябва да си присъства, че и след това.

Аз не смея да кажа Елия какво може, освен че е бандитка голяма. Иначе и ние обикаляме спалнята, та вече и с една ръка само. Онзи ден реши, че е голяма и да се гримира. Само ме следи за секунда да се разсея и ще докопа нещо. Е добре, че всичко е яко затворено, но редовно се маца с нейния крем.

Хайде от нас приятни разходки и  Hug

# 691
  • Мнения: 305
Здравейте момичета!

Честити месечинки на дечицата родени на 23-ти!

Зеленко, това предаване съм го гледала много рядко, но съветите в Часът на мама ме разбиваха!Все си мислех аз ли нещо не съм наред? Както и да е , всеки си гледа децата както приема за добре, но все пак това е телевизия и има неопитни майки, които приемат тези съвети за чиста монета! Това най-малкото си е  подвеждане!
В кърмаческия подфорум тук, съм виждала теми в които се обсъжда как бебетата на АМ са с огромни глави, дебели и не изглеждат добре! Освен това били много болнави! Ми извинявам се, но баткото ни е бил на АМ от раждането си и едва докара 10 кг на 1 година!Освен това 3 години ми е  вдигал Т само при никненето на някой зъб и това е било докато не тръгна на градина! Кофти е някой да обобщава така!

Цветка кокетка, дано няма нищо сериозно!
Тони, дано днес се прибереш окончателно в къщи!

Момичета, сватбата в събота беше много весела! Прибрахме се в 4, легнахме си в 5, а Петя в 7 се събуди за мляко! Няма смисъл предполагам да казвам, че спях докато я хранех!Вчера цял ден ме боляха краката зверски и маратонките ми стягаха като менгеме! След обяд обаче спах с децата 2 часа!това не се беше случвало от месеци! Днес баткото тръгна на градина, току що свекърва ми изведе Петя на разходка, а аз чистя! Дано се справя по-бързо, че нещо днес не съм на фаза лъскане!

Пожелавам ви лек и приятен ден!

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 11:28 от Zora*

# 692
  • Мнения: 276

stasi8510, и Марта е слабичка. Даже на консултацията миналата седмица беше качила само 50гр  Shocked и 0,5 см.

Кали пък на консултацията в петък беше качила само 100 грама, но за сметка на това е дръпнала с 3 см. newsm78

# 693
  • Варна
  • Мнения: 38
Здравейте!
Вчера си направихме една страхотна разходка до Несебър. Времето беше невероятно - е, пропуснахме плажа по бански Simple Smile, но пък пихме бира на припек до морето (аз нали съм змийче, да не кажа змия, и много обичам да се припичам, особено на есенното слънце). Симона явно се умори, защото снощи спа учудващо добре.
Абе, напоследък забелязвам, че от варненските мами само аз и Бухта държим фронта във форума. Къде са другите и няма ли да си спретнем една срещичка, докато е хубаво времето?
Тони, радвам се че твоето изпитание отива към своя щастлив финал. Цветка  Hug
Забравих да се похваля, че вече имаме сушилня и съм мнооооого доволна - дрехите не се мачкат и стават невероятно меки.

# 694
  • Мнения: 645
Здравейте и от мен.

За секциото, аз нали съм с 2 черти (все едно си отбелязвам бройка Mr. Green), но нямам проблеми. Понякога като се скапва времето го усещам, но не много болезнено, а изтръпналото вече ми мина. Даже упойките повече ги усещам, като чели Thinking

Цветке дано всичко е наред със сладура. А аз си мислих че само ние на второто ниво още, та вчера ме досрамя и го махнах.

Гери много ви се радвам на разходките, браво че така добре сте си изкарали.

За храненето и аз си мислих че бебетата на АМ повечко наддават.

За заместването на млякото, аз колкото и да искам да пие мляко тя като не ще.... Непрекъснато се чудя как да вмъкна млякото в храненето и.  Сутрин го слагам я в попарата я в нещо друго, а вечер варя, тиква с зеленчуци (грах, морков, карфиол, царевица и тн..) и го смесвам с мляко, че иначе не става, ето тази сутрин изпи цели 30гр.

За локъра на Фишер Прайс и на мен ми хареса, но за него трябва да давам пари. А аз чакам една карта с 20паунда от Теско (подарък), та затова се чудя дали е читаво това чудо на Vtech.

За столчето, колкото и да ми трябва, май ще почака. От Мамас и Папас ми пратиха карта 5 паунда вътре, но трябва да намеря останалите 70.
Едно време като ми трябваше нещо, нашите и свекитата за празници милите купуваха само по моя поръчка. Ми така де хем те взимат на детето подарък, хем е каквото ми трябва.Ама сега като са далеч.

Оф малката огладня, ми то с 30 грама не стават нещата Mr. Green

Хайде да си допиша.

Честити месечинки на порасналите бебоци.

Тони мила много те прегръщам. Hug

На Яна май ще излизат горните зъбета  и е  нещо страшно. Вчера даже като я потопих в коритото така писна, все едно я колят, а водата си беше както всеки път. Не мога да се отделя от нея, не иска да спи не иска да си играе, само хапва добре, но си приплаква като си допре венеца до лъжицата. Заспива само на люлката и то аз трябва да съм до нея. Много и харесва да седи права, няма много къде да се изправя сама.

Вчера мъжо разбра за пореден път защо изкуквам понякога. Яна рева почти целия ден, а Боян не спря да скача, да вика, да обяснява и да се катери по него. А и не чуваше нищо от това което му се казва. Мъжо накрая каза че ще се разплаче, много му дойде. Mr. Green hahaha
 Хайде стига толкова, после пак.


 Сетих се нещо, някой маже ли венците с Калгел,аз за Яна това ползвам, а и за Боян преди пак това ползвах. Спомням си че обсъждахте че са скъпи гелчетат, но това беше около 5-6лв.

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 13:00 от Шу

# 695
  • Мнения: 288
Здравейте.
На мен нещо не ми е ден,но не ми се разправя.

Шу,аз мажа Алекс с Калгел.По-добър е ефекта от Дентинокс примерно,но е за известно време,естествено.
Става за през нощта,често се случва като се върти из леглото и не се успокоява ни от биба,ни от вода,че и на ръце хленчи,намазвам му венчетата или му слагам малко на бибата и се успокоява и заспива. Peace

За количките за кукли,направо се замислих. newsm78На мен ми е доста момичешко,а татко му ще откачи ако чуе да му купим такава. hahahaТой е маниак на тема "гейско",що се отнася за сина му. Rolling Eyes
То вярно,че като порастне един ден ще тика истинска количка...Знам ли... Thinking Joy
Дез,пазарската наистина е много хубава. Thinking

Иначе днес постигнах голям напредък с пюрето за обяд-яде като невидял Бебивитата със спагети и пуйка. newsm44Да си призная,то все на Ганчев му вземах от известно време,че няма финанси. Rolling EyesНо може и това да е било проблема,макар че преди е ял инцидентно такива и ги е харесвал. Thinking
Ще вземам пак от по-скъпичките,пък най-важното е да яде малкия,От друго ще се лишим,няма как.

Цветка,милата,много си се притеснила. Tired spokoНищо няма да му има на Борката!Пиши после какво е казал педи! Praynig

И честити месечинки на всички порастващи бебоци! Heart Eyes

# 696
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Зеленко, и да се възмущаваш и да не се, все тая Tired. Който ще, да приема вичко от ТВ за чиста монета-проблема е в аудиторията. Аз затова от тези предавания гледам само "Часът на татко", там грешка не мож стана Mr. Green
В интерес на истината и аз съм втрещена по подобен повод: вчера сутринта засякох "детските" филмчета по повечето канали и се  Shocked. Ми то няма едно приятно, весело детско филмче. Само мутанти, трансформери, роботи, чудовища ooooh! С това ли ще растат децата, да му се не види #Cussing out
Гери Мур
, аз съм ЗА срещата, дайте да използваме посл. хубави дни. То си е чудо невиждано такова време в края на ноември.
Пък Теодора казва мама като иска нещо, хм newsm78

# 697
  • Мнения: 1 906
Къде сте всички  newsm78

# 698
  • Мнения: 645
И аз това се чудя Thinking

# 699
  • Мнения: 222
Тука сме  Mr. Green
Върнахме се от доктора - всичко е наред с мъника - просто се е поуплашил млако повече  Whistling Иначе е надундавял с 200гр и е пораснал с 1см. Абе ок си е човечко, ама много се притеснихме сутринта. А и бабите и двете как ме ядосаха само  Whistling И двете като почнаха "аз нали ви казах"  ooooh! А нищо не са казвали - направо много ме ядосаха и двете, и им теглих по една. Абе обаждам им се да им споделя, да ме успокоят малко, а те и двете чавки само глупости говорят.

Айде да не ви се оплаквам само - да похваля човечко малък. Днес яде много добре, от вчера хапва мноого добре (да не чуе дявол  Mr. Green) Изяжда си по едно бурканче от 190гр на ядене - нещо, което скоро не беше правил.Пу-пу

# 700
  • Мнения: 267
за бутерките изобщо не се изненадвам,имах една позната,която редовно сутрин купваше от тези Форнети или там както бяха бутерките и ги пасираше на 7 м. си дъщеря  Shocked,тогава бях толкова втрещена,но сега гледам при нас в Магдонлдс англичанчетата на по 7-10 м. как сладко смучат я картофче,я бургер,я тост  ooooh! та вие за едно кисело мляко им треперите  Joy
Алекс-мама,на тема гейско сме същите  Crazy,разбирам те  smile3521
Есме и аз забелязах това за детските филмчета  ooooh!,едни противни анимци,едни гадни животни,рейнжъри,ужас  Sick,едно време имаше толкова приятни анимации  Rolling Eyes
Цветка,браво на мъника и да не ви плаши повече  Hug

# 701
  • Мнения: 267
Здравейте, мамчета!
Не помня от колко време не съм писала, подозирам, че е от преди да се преместим, но нямах време първо, а след това умишлено гледам да не се заседявам на компютъра. Че преди от зор да съм актуална все тук си губя времето, а така си чета,  когато мога и след един месец наваксах Simple Smile Ние сме добре, новият апартамент е чудесен, много по-удобен за бебе. Дариян вчера беше с Т и разстройство, днес е по-добре, педката казва, че са зъби, ама аз 4 месеца все ей такива сигурни признаци виждам от него, а никакви ги няма Simple Smile Не пълзи, но се мъчи, а мен ме е страх да го оставям на земята, дори и на одеяло, защото никак, ама никак не си пази тиквата и ми е жал да го гледам как се джаска Simple Smile
Поздрави от нас, а с варненки освен по телефона да се чуем, аз не се наемам а организирам тук среща, че не съм редовна със следенето.

# 702
  • София
  • Мнения: 5 303
Уф, и аз от сума ти месеци все "виждам" признаци за зъби и все няма  ooooh!


СОФИЙСКА СРЕЩА: четвъртък, 26.11.2009 г., 12 ч., Западен парк.
Записвайте се: зелено човече, Вероники

# 703
  • Варна
  • Мнения: 38
Есме, сори, мила, че пропуснах да те спомена сред варненските ентусиастки тук. За срещата - освен да видим прогнозата и да се уговорим за някой от следващите дни, например по обяд. Лека вечер!

# 704
  • Костинброд
  • Мнения: 107
Здравейте.Ето ме и мен тук.Честито на всички които са имали повод тези дни.Честито и на месечинките.Надявам се че Тони се е прибрала вкъщи и всичко е наред.За яденето-яде,но още не съм давала жълтък.Алекс има още едно зъбче-седмо-и е едно мрънкало,а аз съм сама с децата-милото гаси горски пожар и няма да се прибира.Това е засега изчезваме в банята поред на номерата...Лека-а-а-а

Общи условия

Активация на акаунт