Дубай

  • 185 543
  • 743
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 398
Мда.Ние на кацане видяхме само фонтаните, ама си мислехме че е заря  hahaha А на излитане бяхме от дясната страна на самолета.А от Бурдж Халифа видяхме света.
Но нищо де.Ще се върнем пак там.

# 271
  • Мнения: 2 175
tanya.d, определено са заложили на минимализма  в менюто и максимализма в цените  Twisted Evil дано и този новооткрития в Бурж Халифа /At.mosphere/ не е подобен. 

Аз там не видях да има ресторант..?
Даже по-скоро кулата само външно изглежда довършена, вътре е почти празна, само асансьорите, 124 панорамен етаж и реклами на х-ла на Армани..


Съвсем наскоро е открит, претеднира да е най-високо разположения ресторант в света. Ето му сайта:
http://www.atmosphereburjkhalifa.com/

В медиите обявиха за него, а и в една страница във фейса, която следя даже имаше снимки на първите клиенти.

Не, това е само ПР до момента..
Предстои, но още не е факт.))

# 272
  • Мнения: 1 728

Не, това е само ПР до момента..
Предстои, но още не е факт.))

Еми ако е така, добър ПР е  Simple Smile даже и менюто бяха снимали, а и снимките изглеждаха правдоподобно, трябва да разпитам някои от моите приятели там, кога го откриват реално, тогава...

# 273
  • Мнения: 734
Да, ресторанта е точно Ал Махара. Бяхме 4-ма души - менюто е 825 дирхама на човек + две бутилки вода по 100 дирхама. А едно евро беше около 4,9-5 дирхама.

Да, наистина, за меню от 6 блюда за вечеря е 825 дирхама на човек. Но пък и аз леко пропуснах, че това е сметка за 4 човека, така че се връзва.
azira, по време на нашата вечеря нямаше нито бутане, нито тичане. Имаше малко посетители в ресторанта и всичко си беше културно. Пък и честно казано лукс, лукс, ама предпочитам  като ще си тръгвам с поизпразнени джобове, да ми е пълен стомахът.  Joy Макар че там съвсем малко хапнах...Но моят съпруг със своите 100-тина+ кг, би се наложило да си дояжда в някоя бърза закуска след луксозна вечеря с малки порцийки - не, благодаря.  hahaha Голям праз, че са ми я сервирали изтупани сервитьори, ако после бързаме за Fast Food Court-а на някой мол преди да са приключили работния ден.  Joy
Това като малко лирично отклонение. Иначе всеки избира самичък и после споделя дали му е харесало.   bouquet

# 274
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте, знам че е разисквано, но да попитам по-скоро завърналите се: какви дрехи е подходящо да вземем? Пътуваме в петък.
Благодаря предварително   bouquet

# 275
  • Мнения: 398
mentina времето е много приятно сега.Сутрин и вечер е леко хладничко(но то зависи и от човека).Аз връхна дреха не съм слагала.Ходих с ленени панталони, къси ръкави и сандали.Около обяд напича повечко.Не съм забелязала да се носят много строго облечени(туристите де).Видях и по потници.Аз самата даже бях облякла рокля с по-тънки презрамки, че последния ден останах без чисти дрехи, но определено това предизвиква доста погледи.И аз лично се чувствах неудобно. Peace
Дано съм ти била полезна

# 276
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
mentina времето е много приятно сега.Сутрин и вечер е леко хладничко(но то зависи и от човека).Аз връхна дреха не съм слагала.Ходих с ленени панталони, къси ръкави и сандали.Около обяд напича повечко.Не съм забелязала да се носят много строго облечени(туристите де).Видях и по потници.Аз самата даже бях облякла рокля с по-тънки презрамки, че последния ден останах без чисти дрехи, но определено това предизвиква доста погледи.И аз лично се чувствах неудобно. Peace
Дано съм ти била полезна

Елица-сестрица, едно голямо благодаря   bouquet

# 277
  • Мнения: 2 175
.А от Бурдж Халифа видяхме света.
Но нищо де.Ще се върнем пак там.

Сега си гледах снимките от кулата - виждат се и двете палми, както и Светът.

# 278
  • Мнения: 398

Елица-сестрица, едно голямо благодаря   bouquet

За нищо  Hug


Сега си гледах снимките от кулата - виждат се и двете палми, както и Светът.
Най-вероятно е така.Но ние като се качихме и излязохме на откритата тераса.И мислехме, че е само това.А то по-нататък има още, от където сигурно са се виждали.Но здраве да е.Аз определено искам пак да се върна там  Blush

# 279
  • Мнения: 734
Най-вероятно е така.Но ние като се качихме и излязохме на откритата тераса.И мислехме, че е само това.А то по-нататък има още, от където сигурно са се виждали.Но здраве да е.Аз определено искам пак да се върна там  Blush


Дам, има гледка на 360 градуса, просто има открита част (терасата, където сте били) и закрита част - с изглед към морето. Там има и нещо като телескопи, но в по-модерен вариант - с екрани, можеш да увеличаваш гледката, да си я направиш "нощна", да разглеждаш статична или динамична (в реално време) картина ...

# 280
  • Мнения: 398
Най-вероятно е така.Но ние като се качихме и излязохме на откритата тераса.И мислехме, че е само това.А то по-нататък има още, от където сигурно са се виждали.Но здраве да е.Аз определено искам пак да се върна там  Blush


Дам, има гледка на 360 градуса, просто има открита част (терасата, където сте били) и закрита част - с изглед към морето. Там има и нещо като телескопи, но в по-модерен вариант - с екрани, можеш да увеличаваш гледката, да си я направиш "нощна", да разглеждаш статична или динамична (в реално време) картина ...

Видяхме ги ама след дъжд качулка  hahaha

# 281
  • Мнения: 1 180
За тези, които ще пътуват - в Дубай на аерогарата, първо отидете да ви сканират очите, и после за проверка на визите, да не се редите зАлудо.

# 282
  • Мнения: 398
За тези, които ще пътуват - в Дубай на аерогарата, първо отидете да ви сканират очите, и после за проверка на визите, да не се редите зАлудо.
newsm78 На нас не са ни сканирали очите.Направо минахме през паспортен контрол
Защо ли  newsm78
На другите трима от групата им казаха да идат да им сложат печати на визите.Ама на нас ни сложиха печати само в паспортите.
Явно действат избирателно Peace

# 283
  • Мнения: 1 728
Аз като се замисля, винаго са ми сканирали очите  Thinking Доколото знам, за определени националности е така...ние нали сме от Източна Европа, е може и някой да е минал метър, или ако е с туристическа група.

Елица, вие щом сте пътували от UK, може да са ви третирали като британците  Simple Smile

# 284
  • Мнения: 734
Аз като се замисля, винаго са ми сканирали очите  Thinking Доколото знам, за определени националности е така...ние нали сме от Източна Европа, е може и някой да е минал метър, или ако е с туристическа група.

Елица, вие щом сте пътували от UK, може да са ви третирали като британците  Simple Smile

Сефте чувам да има изключения...някъде са спали служителите на летището.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт