?А какво няма да ви липсва?

  • 1 867
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 465
 - sta4kite, - vlagata, - koseneto na trevata /ama se olivat - vsiaka sedmica/ kak 6te spi bebko ne mi e iasno. #Cussing out - imam malki zabelejki i kam uli4noto dvijenie, no znam 4e v Bulgaria e pone 100 pati po-opasno i zle Wink Ina4e mi haresva - ot drugo mai ne se oplakvam newsm78 A edna sasedka naskoro me razbi - gorkata strada 4e vsi4ki tehni priatelski semeistva na tiahnata /moiata/vazrast si kupili hubavi golemi ka6ti tuk s gradinki i imali deca, a tia /s muja i/ niamali - ta tia se izrazi bukvalno - "Kak ne gi e sram do v4era imaha strahoten apartament luksozen, a eto prodali go i si kupili goliama ka6ta, 4e i eca imat" Pri koeto az i muj mi ostanahme vtre6teni s uvisnali 4eneta Shocked To vijdala sam zavistlivi hora, ama 4ak pak tolkoz - napravo i az ia sajalih Mr. Green /tova be6e malko otklonenie de - za zavistta 4ove6ka/

# 16
  • Мнения: 3 491
, - koseneto na trevata /ama se olivat - vsiaka sedmica/ kak 6te spi bebko ne mi e iasno.
Малко встрани от темата - ама някои бебета пък много обичат този шум!!! На едни наши познати като им ревнеше малкото бебче, пращаха или таткото да коси тревата, или майката пускаше прахосмукачка, и бебчо заспиваше блажено. Simple Smile Не е изолиран случай, и по списанията съм чела за това. Току-виж, челния опит ти свършил работа, макар и да звучи така абсурдно.

# 17
  • Мнения: 7 837
Аз малко встрани от темата, ама Кейси вие не бяхте ли в Key West?
Какво става при вас?
Тоя новия ураган Рита ще мине ли близо Shocked

Дано поне този път да не е толкова силен Praynig
По-нагоре сме - в Cape Coral
Засега само духа и вали...

# 18
Знам ли newsm78 То сега може да ми изглежда, че няма да ми липсва, пък след време да се окаже обратното.
Ей нА, в Б-я мразех манифистации, националните празници (щото се бягаше на "мотиката Laughing), пък тука са ми милни Tired

# 19
  • Мнения: 4 244
Намразих сивото млечно равно като тава небе, от което се ръси нещо средно между дъжд и вода на прах. Даже и в най горещите летни месеци тук го носи едно такова временце от океана.
Липсата на сняг - ако падне веднъж ще е добре, все вали, вали, вали и то само дъжд

# 20
  • Мнения: 2 452
Няма да ми липсва лицемерието на хората. Спрях да ходя в един магазин (Тhe body shop) в близкия мол заради една продавачка, която е толкова "любезна", че просто не мога да я издържам!

# 21
  • Мнения: 4 629
Няма да ми липсват големите разстояния и това, че навсякъде се ходи с кола

# 22
  • Мнения: 1 854
Миризмата на дрога от "кофи шопс" Sick носеща се из улиците и тоновете мароканци и турци/дано да не звуча като расистка/ живееще тук.

# 23
  • Мнения: 314
няма да ми липсват кучешките изпражнения на всяка крачка,множеството турски граждани без думичка немски,които не говорят,а крещят само на турски(станала сам голяма расистка),помъкнали със себе си челядта и един пингвин,които се клати най-отзад(разбирай забулена туркиня). newsm50за друго не се сещам.

# 24
  • Германия
  • Мнения: 8 099
..... един пингвин,които се клати най-отзад(разбирай забулена туркиня). newsm50за друго не се сещам.
хихихих това с пингвина е добро описание.

# 25
  • Мнения: 2 381
- koseneto na trevata /ama se olivat - vsiaka sedmica/ kak 6te spi bebko ne mi e iasno. :

Има една касета със записани шумове за "приспиване" на деца.
Някои от тях са на дъжд, прахосмукачка, на вятър, на шум от двигател от кола, на шум от ромолене на поток не се сещам за другите.
По темата хич няма да ми липсва този бърз ритъм на живот. Всичко е толкова забързано и динамично, че ако закъснееш някъде и една минута - губиш. Искам почивкаааааааа..........

# 26
  • Мнения: 3 611
Нищо няма да ми липсва (съвсем отговорно го zаявявам  Naughty)

# 27
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Доста се чудих какво да напиша. И май още не знам  Confused, но може би няма да ми липсва факта, че хората са на групички и е доста трудно да се вмъкнеш между тях. Иначе съм свикнала и на турците /имам си съседи, които редовно ме пренасят в нашите ширини с музиката си/, както и забрадените жени....Май, съм свикнала тук вече...

# 28
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
 newsm78 труден въпрос

# 29
  • Мнения: 734
Хаха, на мен няма да ми липсва СВЕКИ!;) Нищо че много я обичам;)) И на свеки дъртия котак няма да ми липсва...който миналата седмица избяга понеже мама го урочаса със големите си зелени очи, защото й казах че гледал страшно бебето.

Общи условия

Активация на акаунт