Отговори
# 15
  • Мнения: 41
 Благодаря! Аз напоследък не ползвам АБ дори за децата си. Ползвам нетрадиционни методи,а и миналата година научих за Армакс и реших да пробвам ,поне не вреди. Останах доволна и сега отново давам профилактично на децата си

# 16
  • Мнения: 39
А какво точно е Армакс.

# 17
  • Мнения: 41
А какво точно е Армакс.


 Чувала ли си за сребърна вода или колоидно сребро? Това е. Напиши Armax в Гугъл и ще ти излезне. Аз бях доста скептична,когато ми казаха за него,но прочетох доста инфо ,също рових и из форуми по темата и накрая реших да пробвам.В сайта на армакс пише доста суперлативи и го изкарват едва ли не панацея, но при нас има ефект и не мисля,че си внушавам. При посявка на гърлен секрет на малката се изолира зл. стафилокок,а те са мн. упорити бактерии. Явно от тях,тя боледуваше мн. често и почти през седмица бяхме на АБ ...  Сега боледува доста рядко  и дори на учителките в детската им прави впечатление, че сме се закрепили и не боледуваме както преди. Разбира се,не искам по този начин да правя реклама,просто казвам мнение от собствен опит.

# 18
  • Мнения: 750
Подкрепям Радост за сребърната вода, само че аз ползвам друга марка.
Тъй като децата ходят на градина, а малкото ми дете и много боледува, по съвет на д-р Михайлов (говори в "Часът на мама"), всяка сутрин и вечер измивам оченцата с различен тампон със сребърна вода - ефектът е удивителен.
Ползвала съм я и за лечение на конюнктивит - изчезва точно за два дни промивки и накапвания.

# 19
  • Мнения: 39
А добро утро.

Вие ме заинтересувахте. По принцип рядко боледуваме, но не е лошо човек да знае нови неща.
Аз като цяло съм върл противник на излишното тъпкане с лекарства.

# 20
  • Мнения: 52
Най-после и аз тук.Радост не си последна Joy
Ще взема и аз да почета за тази сребърна вода.На нас за сега не ни е нужна,но да знам...
Приятен ден,мъкар да не е слънчев,да е спорен.  bouquet

# 21
  • Мнения: 89
Темичката ни отиде на втора страница.Да я посъживим малко  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 750
Алев, забравих да те поздравя за темичката   bouquet

Страхотно си се справила  Hug

# 23
  • Мнения: 89
Нищо особенно.Заслугата си е на Веси аз само копирах  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 39
Леле петък е а няма мъже лелелеееееее.... Ей сега ще оправим положението




Малко рано за коледа ама да добиете настроение. Хайдеее топлииииии парят. За всички има....

Последна редакция: пт, 13 ное 2009, 22:38 от largefairy

# 25
# 26
  • Мнения: 39
Брейй изпокрихте са като мечки за зимен сън. Пишете бе хора. Сучно ми е сама.

# 27
  • Мнения: 41
     Няма ни я Весито и като гледам- голяма скука .           
 Sad

# 28
  • Мнения: 39
Ами така си е.

# 29
  • Мнения: 750
Мдаа, Весито правеше темата много весела.

Вчера бях на два изпита с главоболие - върнах се смъртно изморена.
Днес съм на рожден ден с главоболие...

Общи условия

Активация на акаунт