татковци, помогнете ми да се справя с едно мамино момче!

  • 3 004
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
Колко съм щастлива, че нямам такива проблеми. Моята половинка е изключително самостоятелна, така че помощ от никого не сме търсили
И ние така ...
Той ги беше зарязал отдавна преди да се съберем под една стреха, живееше сам  Wink

# 16
  • Мнения: 331
не мога да не ви разкажа за снощната баня...
ще къпем децата. понеже винаги реват като им мием главите, аз ги научих да си навеждат назад главичките, за да не им се стича по лицата. И снощи взех първото бебе,  показах му как да я измие и го помолих да взима другата девойка и да я почва. Тя обаче почна да пищи оше преди да пуснем душа... и тати дойде при мене Вземи я ти, аз не мога! Не можеш ли? ами ще се научиш! не, моля те, плаче детето, не мога да го МЪЧА!
и ТАМАН ТРЪГНА ПАК КЪМ БАНЯТА, защото аз не реагирах и си обличах спокойно първото бебе, и ХОП! маминка, с почти парализирана дясна ръка /счупен лакът преди 1 година, ама я мързеше да го рехабилитира/ взе 11 килограмовото бебе и го изкъпа. а синчето й отиде да гледа тв, защото стар уорс 2 го е гледал само 24 пъти...

първо си помислих - да ида да й помогна... защото наистина й е трудно с тая ръка, но после се сетих за ултиматума и... сложих си "мойто" бебе в леглото и седнах и аз да гледам стар уорс 2 за втори път... за да предизвикам НАРОЧНО укорителния му поглед, на който аз само му казах : "на мама момчето! добре че има кой да ти помага..." 

# 17
  • Мнения: 4 212
лелеее, тук са напускани и 4ета една след друга теми за типи4ният балкански манталитет на мъжа. Хи4 не се 4уди, 4е неиска да се отделя, знаеш ли 4е на мъжете им тежат отговорностите по дома.На пове4ето, не на вси4ки. Така като са при мама, се правят и на важни. Моя зет е с много пари, стана на 40 години, жена му стана 15 години го врънка да са самостоятелни, оба4е той и заяви като тупна юмрук по масата"от тук не мърдам". Жилището е на нейните родители. Еди ги разбери. За мен и моят съпруга няма нищо по добро от това да сме самостоятелни.

# 18
1. Той на леглото, ти излизаш от банята по секси бельо. Заставаш застрашително до него права и изваждаш иззад гърба си снимка на майка му поставяйки я пред себе си. Задаваш въпрос - Кое предпочиташ?
2. Най - накрая сте сами в ресторанта, който обичате. На масата романтична вечеря на свещи, в далечината приглушена музика. Тъкмо си тръгва сервитьора, който ви е налял в чашите бялото вино и ти изваждаш от чантата си сноп фактури и други документи, очилата си, един калкулатор, тефтер и започваш да смяташ. 5 мин. след това задаваш въпроса: Съвместима ли е романтиката с работохолизма?
3. Прибираш се от родителска среща. Спокойно сядаш до него и на въпроса "Как мина?"  отговаряш: Директорката ме помоли насаме да се постараем да изпратим детето на лагер през ваканцията само, защото има нужда от самостоятелност и почивка далеч от баба си. Иначе всичко е наред..."


Повтаряй вариации върху 1 до 3 всеки месец Wink
Ако не се получи вземи си венифит на д-р Тошков - барем кат ша бегаш да знаеш, че ще можеш! Simple Smile

# 19
  • Мнения: 331
1. Той на леглото, ти излизаш от банята по секси бельо. Заставаш застрашително до него права и изваждаш иззад гърба си снимка на майка му поставяйки я пред себе си. Задаваш въпрос - Кое предпочиташ?
2. Най - накрая сте сами в ресторанта, който обичате. На масата романтична вечеря на свещи, в далечината приглушена музика. Тъкмо си тръгва сервитьора, който ви е налял в чашите бялото вино и ти изваждаш от чантата си сноп фактури и други документи, очилата си, един калкулатор, тефтер и започваш да смяташ. 5 мин. след това задаваш въпроса: Съвместима ли е романтиката с работохолизма?
3. Прибираш се от родителска среща. Спокойно сядаш до него и на въпроса "Как мина?"  отговаряш: Директорката ме помоли насаме да се постараем да изпратим детето на лагер през ваканцията само, защото има нужда от самостоятелност и почивка далеч от баба си. Иначе всичко е наред..."


Повтаряй вариации върху 1 до 3 всеки месец Wink
Ако не се получи вземи си венифит на д-р Тошков - барем кат ша бегаш да знаеш, че ще можеш! Simple Smile
newsm62 smile3521 smile3521

а относно секси бельото - писах вече http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=44344.msg827169#msg827169

Общи условия

Активация на акаунт