Февруарче скоро ще върви- вкъщи то със паяка лети.

  • 19 644
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 226

Ири ис ама и вие как така всичките се натръшкахте Confusedда се оправяте бързо Hug


Ами един по един в рамките на 12 часа  Sad . Заразили сме се едновременно. 

Бързо тръшка, но и бързо пуска. Само ме е яд, че можеше и да не се случва  #Cussing out .

# 31
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 757
Ири ис, дано при вас да мине по-бързо. При нас продължава дълго и трайно Sad Тази вечер пак повърна, кашля като магаренце, а аз съм сополива и ме боли гърлото Sad
Фокси, нали сме тук заедно за добро и лошо да се подкрепяме и няма глупости - всичко е важно, защото сме приятели Hug
Йоли, дано нищо и няма на Дени, да се размине само с цицината и уплахата, а мъжо не го кори - случва се и те се панират повече и от нас. И да използвам случая да ти честитя рожденния ден - да си жива и здрава, много любов и късмет!  bouquet

# 32
  • в гората
  • Мнения: 25
   Уф, край нямат ли тея болести?Всички болнички бързо да оздравяват newsm17 newsm17 newsm17!
  Карбо, мила много съжалявам за приятелката ти . Flowers Rose Flowers Rose

  Аз се засилих да се изфукам, че в новото клипче съм изтипосана два пъти, нооо Мими-зоркото око ме изловила  Mr. Green.Фокси, клипа е просто невероятен  Hug  bouquet.

 ioli newsm59  party023 Gift

# 33
  • Мнения: 122
Цвети , вече са ти казали за лаборатоеията.
 Дано да минава бързо пущината. При нас за 48 часа беше зора и мина от раз сякаш с магия.
Малкия тамифлу не е пил. Само кака му и ние по едно две. Повръщането не е симтом- то се появява заради многото лекарства. При нас само 39 и нагоре и кашлица.
 Абе гадна работа. Моля се да отминава вече при всички и да си се успокоим и да си мислим за коледни украси само:)))
 

# 34
  • Мнения: 80

Добро утро, милички, искрено се надявам днес да няма нови болни и болничките да оздравяват.
Гея-как е Алекс, дано да сте изкарали по-лека нощ.
Как са и другите болнички мъници.
 iri_is, Еми, Коте, Зъбче,Ламтурник, МРМ  Hug  Hug  HugДано днес всички да сте по-добре.
Диде, как е мъжлето.
Мия, сподели какво те притеснява.
ioli-добре ли е Деничка, не съди толкова строго мъжа ти, че той и без това достатъчно се е изплашил, това ще му е за урок, и др.път очите ще му са на 4, моя така веднъж щеше да отнесе на Жанет главата в един асансьор и аз предпочетох да си мълча и той така се тюхкаше покрай мен, че сигурно искаше да му се развикам, ама аз  Naughty, бая се измъчи докато му проговоря. Laughing
Хубав ден, че на мънинка и омръзна да стой в леглото.

# 35
  • Мнения: 40
Добро утро и от нас.
Става ми криво като прочета, че има болнички дечица, ама така ще е за съжаление - след всяко зло идава добро  Peace сезона е такъв, а и зъбчетата сега ги тормозят и допълнително им смъкват имунитета.
Стискам палци на всички да се опряват възможно най-бързо  Praynig
Ками живот, здраве и късмет утре ще сме в Сливен, ако искаш да спретнем една среща.

# 36
  • Мнения: 9
Йоли, Честит Рожден Ден! Бъди жива и здрава и нека само хубави емоции изпълват дните ти!
Ох, много е гадно това с болестите. Стискам палци по-бързо да се оправят милите душички, че и вие се измъчихте покрай тях.
Карбо, моите съболезнования. Много е тежко, когато си отива близък, а да не говорим за толкова млад човек. Sad
Щях и друго да пиша, но нещо настроението ми хич го няма. Дано поне времето се задържи слънчево, че да си направим разходка.

# 37
  • Мнения: 80
Йоли ЧРД -да си жива, здрава, много щастлива и обичана майка и жена.

# 38
  • Мнения: 89
  Йоли,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! Желая ти здраве и много хубави ,споделени със семейството,емоции !!!

  А мъжа ти толкова се е притеснил за малката Деничка и така виновен се е почувствал,че се е уплашил не на шега за твоята реакция..Разбери го човека.Всички се учим от грешките си.

Бързо оздравяване на болните ! Няма как....за съжаление винаги има такива моменти. И това ще мине !  Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 1 979
Добро утро.
Като гледам за много от вас не е добро  Sad
Пожелавам на всички болнички бързо оздравяване, много гадно ми сатна като четох за бебоците и батковците и каките дето също са болни,дано всичко минава по-бързо и възможно най-леко.

Йоли  newsm59 здраве щастие любов и всичко най в живота!!!!!!!!

Да ви се оплача и аз,въпреки че на вашия фон нямам право да мрънкам. Ники май го мъчат зъби,продължава да има малко хрема,много е кисел само мрънка хленчи реве ей така от нищо.Долния му венец е подут и побелял,изглежда ужасно,така е от няколко дни,но зъби още няма,не ми се мисли какво ще е като тръгнат горните зъби:(
Освен това докато яде проплаква,хапва,но и плаче,възможно ли е да го боли от зъбите?Никога преди не е правил така,винаги е ял с кеф и усмивка.

# 40
  • Мнения: 17
ЙОЛИ, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА И МНГО ОБИЧАНА ЖЕНА И МАЙКА
 Деничка ще си е ок, те вече са доста по-големи и за съжаление тепърва май ще ни изкарват акъла с разни акробатики, дано да са все безобидни.

 Как са болничките има ли подобрение?  Praynig
Фокси го е казала много добре това за писането и вината. Не че има смисъл  и повод да се чувстваме така, но четейки колко се мъчите и колко ви е трудно около болните душички и някак си не ми идва да пиша, мога само да се моля да се оправите по-бързо.
 Та така не пишейки пропуснах да честитя на Петя и Радинказа корицата, на Мечи за новоизлюпеното християнче, и на куп месечинковци   bouquet
 А за пазаренето от Май Тойс да споделя. някой питаше има ли смисъл да пазарува от там. Ми според мен за по-скъпите и едрички неща да. Но аз преди няколко дни за именния ден на Ачко му купих една музикална книжка на Фишер Прайс от Кауфланда. Взех я за 32 лв, после видях че в Тойса е 15 евро. С доставката до тук май все толкоз излиза. Но плюса е че тук я взех да говори и пее на български. То не че на тази възраст има много значение, той Ачо се хилоти и като му ръмжа ( някак си така международно му ръмжа де  Wink ) но аз тая надежди книжлето да оцелее по-дълго, и като почне да разбира думичките ще има значение. А иначе кошарката дето Мама Пети ми я поръча за 30 евро определено зи заслужава, че то тук по-евтина от 100 лв няма.
 А да си похваля чавето тази нощ заспа в 11 и още спи  Shocked, без да се е будил за нощното папане, да не говорим за други будения. Аз скокнах в 7:30 да го видя жив ли е  ooooh!, че и аз съм спала като пън. Сега направо се чудя кво му има на това дете   newsm78, ей няма угодия ако не спи - що така, като спи - какво му има - луда работа  Crazy Ей сега почва да се буди, чакам го да скокне и ще го обарам да няма температура или нещо друго, въпреки че на първо пипане нямаше. Май ме е затресла параноята  Whistling
 Аиде стига толкоз, че ако не ме пусне музата днес може още да се включвам....

# 41
  • Мнения: 143
Йоли честит рожден ден! Много здраве, радости и прекрасни мигове с близките!

Болничките да оздравяват бързо!

Малко съм #Crazy,че тази нощ яде през 2 часа - какво беше това чудо, при положение,че от месец не яде през нощта????

# 42
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 757
Момичета, Алекс снощи повръща от кашлицата, през нощта вдигна температура пак, но сега е като че ли по-добре, за разлика от мен Confused Аз съм болна, боли ме цялото тяло, имам ужасна хрема, едва гледам. За сега малката се държи, аз я обглижвам с маска. Ще видим какво ще правим, но много благодаря на Зъбче Heart Eyes Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 83

Да ви се оплача и аз,въпреки че на вашия фон нямам право да мрънкам. Ники май го мъчат зъби,продължава да има малко хрема,много е кисел само мрънка хленчи реве ей така от нищо.Долния му венец е подут и побелял,изглежда ужасно,така е от няколко дни,но зъби още няма,не ми се мисли какво ще е като тръгнат горните зъби:(
Освен това докато яде проплаква,хапва,но и плаче,възможно ли е да го боли от зъбите?Никога преди не е правил така,винаги е ял с кеф и усмивка.

И при нас положението е същото, но понякога отказва и да хапва.Само му пея, за да го залъжа.При нас са горните зъбки-3 и половина имаме на път са предните 2.

Да е добро утрото на болничките!

Карбо моите съболезнования! Hug

Йоли честит рождн ден! newsm59.Много любов и разбирателство, но най-важното е здраве.



# 44
  • Мнения: 1 796

Eли, ЧРД, много здраве и любов и да те слушат Дени и татито! Hug
Надявам се, че Дени е добре Praynig

Гея, намерихте ли лекарството?
Ири, бързо оздравяване на всички ви!
Хетера, вероятно от зъбките проплаква, и при нас се е случвало, Симона винаги и всичко похапва с кеф, но когато й излиза зъб, мърмори, докато яде.

Дано се свърши по-бързо с тия гадни грипове!

Ех, Гея, стига де, изгони ги тия грипове от вас Sad

Последна редакция: пт, 13 ное 2009, 10:03 от daya9

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт