Топла есен пак дойде, а ти расти расти мъничко дете!

  • 29 235
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Девил, дано всичко мине по най-добрия начин, но бъди по-настоятелна. Втези отделения лекарите наистина работят под голямо натоварване и едва ли някой специално ще те потърси да те пита какво те интересува. Вече са ти казали, че нямат право да ти отказват информация, както и да ти дадат снимки, копие от епикризи и т.н. Аз даже си четях дневния картон, в който пишат състоянието по часове.
Да не говорим, че е абсурдно да не те пуснат да си видиш детето 49 дена. Просто съм потресена. Аз съм ходила три месеца, абсолютно всеки ден. Да не говорим, че и нощем ходих и стоях с часове до кафе автоматите да дебна някой лекар от отделението да излезе за кафе и да ми даде някаква информация. Накрая ме съжалиха и ми дадоха и мобилен телефон на две от сестрите и графика им, да звъня и по веднъж нощем, че да мога да си стоя вкъщи. В началото им казвах номера на бебето като ходих за информация, тъй като бебетата бяха 40, но след първата седмица, като ме видеха и всички знаеха, че съм на Николай майка му.
А колкото до интервенциите, трябва да те информират и да искат съгласие. Само при животоспасяваща реанимация не се иска, или в случай, че не те открият се подписват други двама лекари.
Моя съвет е направо да отидеш при завеждащия отделението и да седне и да ви разкаже подробно за какво става въпрос, да ви покаже изследвания, снимки, прогнози и т.н. Чети повече по въпросите, които те интересуват, консултирай се с повече лекари и като отидеш питай конкретно. Това май е най-доброто, което можеш да направиш, за да помогнеш на бебето си.

Комикс, страшно много се радвам, че бебето ти вече си е вкъщи. Като съм чела с какво вдъхновение и вяра пишеш и за миг не съм се съмнявала, че и двете сте силни и ще успеете.

Аз откакто почнах работа, даже и да ви чета редовно не успявам. Прегръщам ви и само хубави неща занапред  Hug

# 736
  • Мнения: 1 765
Stanislava Hug

Devil, операция за поставяне на клапа без твое съгласие не може да се постоави, още повече, че родителите закупуват клпата, която никак не е ефтина. Струва ми се и на мен, че не си много настоятелна пред докторите, захвърли всякакво възпитание и такт, монтирай се пред отделението и докато не получиш подробна информация за детето не си тръгвай ( аз ги тормозех така  Embarassed ). Но, имам чувството, че така пък лекарите ще те вземат на сериозно и ще се отнесат с уважение към вас.

Алекси, Бориславка е моята мома, а Божидарка е на Девилчето. Mr. Green

Орелийка, мале, мале, какъв важен именик съм изпуснала Embarassed. Приемете моите поздравления със закъснение и да расте здрав и щастлив младеж  Heart Eyes Hug.

Днес бяхме на контролен преглед, Бо е качила 300 гр за 1 седмица  Flutter. Имаше "браво" за мама и тате...

# 737
  • София
  • Мнения: 1 711
Комикс, поздравления за грамчетата. А няма ли да пуснеш една снимка на малката дундичка  Rolling Eyes Heart Eyes
Девил, за операцията и аз споделям мненията на момичетата до сега, такава операция се планува и няма как да се направи без твое съгласие.  Hug

# 738

Общи условия

Активация на акаунт