Спалня и детска стая в едно

  • 4 900
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте Stop,след някой друг месец ни предстой появяването на първата ни рожба.Това което ме притеснява е как да направя спалнята ни,която е обзаведена в тъмни мебели,черни тапети,тъмни завивки ,тъмни пердета и т.н,едно уютно и приветливо място за малкото човече.Бихте ли показали вашите спални за да намеря добро решение.Благодаря ви.

# 1
  • Мнения: 534
Нямаш ли възможност да направите детска стая?С тия черни и тъмни цветове ми се струва някак мрачно за бебче.Въпреки ,че има хора, които не мислят така и за тях това не е проблем,така че може и да не е чак такава болка.Щом тези хора си отглеждат добре децата ,виждала съм бебенца в черни дрехи,колички ,завивки.Цвят като цвят.Аз лично обаче бих се стремяла към пъстрото.
Лека бременност и раждане.

# 2
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
Ами ето това е нашата спалня.http://peca1218.snimka.bg/family/nashiyat-dom.259927.6285247  не е в тъмни цветове,но винаги е била в синьо-бялата гама."4 месеца преди да се роди малкия сменихме тапетите със светещи и сложихме рафчетата над кошарата за плюшените играчки.

# 3
  • Мнения: 115
Ами ето това е нашата спалня.http://peca1218.snimka.bg/family/nashiyat-dom.259927.6285247  не е в тъмни цветове,но винаги е била в синьо-бялата гама."4 месеца преди да се роди малкия сменихме тапетите със светещи и сложихме рафчетата над кошарата за плюшените играчки.
И нашата е синьо-бяла, любима комбинация на цветове. Пеца, не ви ли притеснява, че нещо от етажерката може да 'затрупа' детето докато спи? Thinking

rum4eto na........ , предвиждате ли цялостен ремонт на спалнята или искаш да направиш само козметични промени? Ако смениш пердетата, завивките и килима със нещо светло, помещението ще придобие съвсем друг изглед...

# 4
  • Мнения: 2 133


rum4eto na........ , предвиждате ли цялостен ремонт на спалнята или искаш да направиш само козметични промени? Ако смениш пердетата, завивките и килима със нещо светло, помещението ще придобие съвсем друг изглед...


Правилно!

# 5
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
Ами ето това е нашата спалня.http://peca1218.snimka.bg/family/nashiyat-dom.259927.6285247  не е в тъмни цветове,но винаги е била в синьо-бялата гама."4 месеца преди да се роди малкия сменихме тапетите със светещи и сложихме рафчетата над кошарата за плюшените играчки.
И нашата е синьо-бяла, любима комбинация на цветове. Пеца, не ви ли притеснява, че нещо от етажерката може да 'затрупа' детето докато спи? Thinking




Ами все още нищо не е падало върху детето  Grinning,а той е почти на 3 г вече

# 6
  • Мнения: 4
За момента не ни предстой ремонт,защото се нанесохме преди около година,нямаме място...не че нямаме място, нямъме възможност,по план трябва да е мизонет ние с мъжо да сме на втория етаж а дечко долу,където ни е в момента спалнята,но уви за момента не става дай боже по натам да успеем.
В спалнята мебелите са цвят венге със сиво,на стената срещу вратата сложихме тапети-черни на бели цветя,пердетата са сиво със черно.Мисля да послушам съвета Ви и да махна тапетите,като освежа тази стена с друг цвят,да сложа някъкви по свежи-весели перденца и завивки в същия тон но съм много неориентирана и затова ви помолих за съвет.

# 7
  • Мнения: 721
пеца, аз като някоя дърта свекърва ще си позволя един съвет.махнете поне тези сиропи, капки и тем подобни ако все още ги държите на рафтчетата, че щом детенце е на 3г. може да ги достигне и .......

# 8
  • Мнения: 115
Наистина най-добрия вариант е да смените тапетите, въпреки, че като каза отначало черни тапети, аз си представих дюс черно LaughingНа венге мебелите всичко им ходи, само като си избирате 'новите' цветове, не ги вдетенявайте съвсем, все пак щом предвиждате детето да е долу след време, няма смисъл после пак да префасонирате. Всъщност, ако можете да си го позволите, защо-не  Simple Smile

На нас ни предстои същата гимнастика, имаме си детска стая, почти готова, но не мога да си представя бебето да бъде в другата стая и посреднощ да се правят разходки. Та сега се чудим как да вместим креватчето и всички прилежащи в иначе новата 'ергенска' спалня. Мебелите и при нас са венге, но стените са в синьо и бяло (когато боядисвахме, не предвиждахме скоро да сме трима  Simple Smile)

# 9
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
пеца, аз като някоя дърта свекърва ще си позволя един съвет.махнете поне тези сиропи, капки и тем подобни ако все още ги държите на рафтчетата, че щом детенце е на 3г. може да ги достигне и .......
Zllate Те отдавна са махнати снимката е от преди година и половина. Grinning

# 10
  • Мнения: 721
 Пеца smile3525

rum4eto na.......,ако искаш покажи снимка на спалнята за да се дадат конкретни идеи

Общи условия

Активация на акаунт